ЛАТАС СЕ ИСПЛАШИЛ: ЛЕЛЕ ОВОЈ ЗАЕВ РЕШИЛ ПАК ДА ПОБЕДИ НА ИЗБОРИТЕ, И ТОА НА МНОГУ РАСИПАН НАЧИН - РЕШИЛ НА НАРОДОТ ДА МУ ГО НАПОЛНИ ЏЕБОТ?!?!

Објавено на 08.10.2019 во 14:11:31 часот | Македонија

- Заев решил на многу расипан начин да победи на изборите - со тоа што ќе им ги покачи платите на сите во земјава! Па каде го има ова?!?!

Латас паничи во најновата колумна на Вечер.мк

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет