КАМЧЕВ ЈА РУШИ ВЛАСТА НА ЗАЕВ: САВОВА Е МАРКЕТИНГ МЕНАЏЕР ВО ФИРМИТЕ НА ОРЦЕ КАМЧЕВ, ИВОР Е ГЛАВЕН КРИТИЧАР НА ЗАЕВ ПО ПОРТАЛИТЕ!

Објавено на 08.10.2019 во 20:20:39 часот | Македонија

Ивор и Савова сликани овие денови во елитниот ресторан Камник.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет