(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНО: Освен што ја отепавме МАФИЈАТА, преземањето на ОЈО на предметите од СЈО ни донесе и датум за преговори со ЕУ!!!

Објавено на 09.10.2019 во 10:50:55 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет