БОЧВАРСКИ ЕДЕН ОД НАЈДОБРИТЕ ГРАДОНАЧАЛНИЦИ ВО ЗЕМЈАВА: Општина Штип започна со работа на атмосферската канализација за новата Клиничка болница!

Објавено на 19.10.2019 во 18:19:24 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет