УШТЕ СЕ ЧАЛАМИ, УШТЕ МИСЛИ ДЕКА Е ШЕФ НА ДБК: Пријава за обезбедувањето на Мијалков, го возел Мијалков во кола со ротациски светла!

Објавено на 12.11.2019 во 11:45:49 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Вечерва во близина на хотелот Мериот во Скопје полицијата го запрела возилото Сеат на лице од Скопје, обезбедување на екс директорот на УБК Сашо Мијалков и му ги одзела флешерите и хорна што нелегално ги имал на возилата, а му пишале и пријава, дознава CENTAR.mk.

Од МВР го потврдуваат настанот.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет