(ВИДЕО) БОМБА НА МИЦКОВСКИ: БОЈКО ТРЕБАШЕ ДА МИ КАЖЕ ДЕКА МЕ СНИМА НА СРЕДБАТА, НЕ МИ Е ЈАСНО ЗОШТО ГРУЕВСКИ И БОРИСОВ ИМАА НАРУШЕНИ ОДНОСИ

Објавено на 02.12.2019 во 21:10:24 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Требаше да ми кажат дека ме снимаат на средбата со Борисов, тоа не беше во ред, но тоа е тоа... Не знам зошто имаа нарушени односи Борисов и Груевски, треба нив да ги прашате.

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ на прашање зошто го бранеше Груевски од критицизмот на Пендаровски дека односите со Бугарија се влошија поради лошите политики на власта на Груевски кон Бугарија.

 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет