(ВИДЕО) Барак Обама се појави како Дедо Мраз во училиште во Вашингтон

Објавено на 16.12.2017 во 21:28:34 часот | Свет

Линк до видеото овде.

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија