Одберете локација на пристап

Со внимание ги следев прилозите од средбата на „лидерите“ кај претседателот Пендаровски. Морам да признаам дека на добар дел од нив, маските им доаѓаат некако природно, својствено, без оглед на сета трагедија во која се ноѓаме и н
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почит
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почина и први
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👉Заедно со м
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ◾На средбата, д
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- СДСМ во измин
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 🔴Се работи за
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ја поздравува
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Апелирам до с
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама -

КОЛЕВ: ВМРО-ДПМНЕ се однесува како возач кој неконтролирано ги вклучува трепкачите и претставува опасност и за себе и за другите учесници во сообраќајот

Со внимание ги следев прилозите од средбата на „лидерите“ кај претседателот Пендаровски. Морам да признаам дека на добар дел од ни...

Повеќе

ОПШТИНА КИСЕЛА ВОДА СО ПОМОШ НА АМБАСАДА НА СЛОВАЧКА ПОДЕЛИ 13 000 МАСКИ НА ЖИТЕЛИТЕ НА ОПШТИНАТА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ЧАИР, САРАЈ И ГАЗИ БАБА РАСТУРИЈА СО НОВИ ЗАРАЗЕНИ ОД КОРОНА: ДЕНЕСКА ДУРИ 38 НОВО ЗАРАЗЕНИ, 16 ОЗДРАВЕНИ И 3 ПОЧИНАТИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ОВА СЕ ХЕРОИТЕ: Почина првиот здравствен работник од Ковид 19, аптекар од Струга

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ФИЛИПЧЕ: Вакво зголемување никогаш немало во платите на здравствените работници, лекарите специјалисти во болниците и клиниките земаат помеѓу 85 и 170 илјади денари во зависност од бројот на дежурства во месецот. Ова се нето износи!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ЈОВАНОСКИ: Со искористување на обновливите извори на енергија, Општина Прилеп инвестира во заштита на животната средина

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Амбасадорот на Руската федерација во Република Севена Македонија, Сергеј Баздникин беше во посета на Општина Кисела Вода

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ТЕМЕЛКОВСКИ: УШТЕ ЕДЕН КАПИТАЛЕН ПРОЕКТ ВО КИСЕЛА ВОДА - Реконструкција на коловоз на улиците Саса и Јабланица со површина од 7671 м2 Реконструкција на тротоари со површина од 984 м2 Инсталација на атмосферска канализација во должина од 627м

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Бочварски: Ниту кризата со коронавирусот не ја запре градежната офанзива низ секој дел од државата

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ СЕ ОБРАТИ ДО ЈАВНОСТА: Нашата татковина има потреба од избори во првиот можен термин за да го дочекаме новиот бран на коронавирусот наесен целосно подготвени

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ТЕМЕЛКОВСКИ: Го потпишавме договорот со фирмата “Енергомонт” и со тоа отпочнува изградбата на секундарната фекална канализација во селото Усје

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Студентите на АУЕ - ФОН продолжуваат со наставата и испитите од дома

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Zdravo. Bi sakal da se slusneme. Hristijan Mickoski! *Send to Grujo, Budapest

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ФИЛИПЧЕ: Од работни обврски остануваат ослободени хронично болните и родителите на деца до 10 години

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Никогаш не помислив дека ќе го видам Чаир во волку кул издание

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе