Одберете локација на пристап

Oliver Spasovski 💬Oд ВМРО-ДПМНЕ пак не доаѓаат на дебати што потврдува дека се враќаат назад, за НАТО и ЕУ е потребно лидерство. За НАТО и ЕУ беше потребно силна политичка волја, визија и лидерство, а режимот за 11 го
Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер. Фејсбук статус на новинарската легенда, Зоран Иванов.
Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерва во зградата на српскиот парламент по најавата на претседателот Александар Вучиќ дека ќе го врати п
Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, пренесе360 степени. Вкупно 21,9 отсто се определиле за ВМРО-ДПМНЕ, а коалиција СДСМ и Беса доб
Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија Почитувани, Согласно општествените случувања во Република Северна Македонија, поточно одржув
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сега пациенткит
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оставаат исклучително на приврзаниците и членовите на партиите. Таквите сакаат себе си да се сметаат за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Некои од поли
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Коал
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Mисајлов
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бев у

КАКВА БРУКА, НАМЕСТО ЛАВОВИ ДА ТИ БИЛЕ МАЧИЊА: ВМРОВЦИТЕ СЕ РАЗБЕГАА ОД ДЕБАТИТЕ, НАЈСИЛНИ СЕ НА КУРТОН АЛФА КАДЕ ГИ МАЧКААТ СО УНГАРСКО МАСЛИНОВО УЉЕ!

Oliver Spasovski 💬Oд ВМРО-ДПМНЕ пак не доаѓаат на дебати што потврдува дека се враќаат назад, за НАТО и ЕУ е потребно ...

Повеќе

ЗОРАН ИВАНОВ : ГЛЕДАВ ТВ ДУЕЛ МИЦКОВСКИ И ЗАЕВ, ВМРО-ДПМНЕ ИМА ВРЕМЕ ДО 15-ТИ ДА ПРОБА И ДА НАЈДЕ НОВ ЛИДЕР!

Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер. Фејсбук ста...

Повеќе

ДЕМОНСТРАНТИ УПАДНАА ВО ЗГРАДАТА НА СРПСКИОТ ПАРЛАМЕНТ ПО НАЈАВАТА НА ВУЧИЌ ДЕКА ЌЕ ВРАТИ ПОЛИЦИСКИ ЧАС

Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерв...

Повеќе

КУРТОН АНКЕТАРОТ ВЛАЈЧЕ ПАК ВО КАМИКАЗИ АКЦИЈА, ОВОЈ Е ПОГОЛЕМ ФАНАТИК ОД ЧАВКОВ: Во анкетите на ИПИС на Божиновски повторно води ВМРО-ДПМНЕ

Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, прене...

Повеќе

АНКЕТА НА СТРАТУМ: Анкетата покажува дека Коалицијата СДСМ и БЕСА се перципира од граѓаните како победничка коалиција и има стабилна предност (31%) во однос на ВМРО-ДПМНЕ (27%) пред вонредните парламентарни избори на 15 јули

Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија ...

Повеќе

ФИЛИПЧЕ: По 40 години, целосно се реновирани двете гинеколошки операциони сали во гинеколошко-акушерската болница во Чаир

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

АКТО ФЕСТИВАЛ ЗА СОВРЕМЕНИ УМЕТНОСТИ ПРОДОЛЖУВА ВО ДОМОТ НА КУЛТУРА ВО НАСЕЛБА ЧЕНТО, СКОПЈЕ

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

СКОПЈЕ СТВАРНО БИЛ МЕТРОПОЛА ОТСЕКОГАШ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

Спасов: Не сме исти, Заев е тој што носи лузни на главата од насилството на ВМРО ДПМНЕ, а не татиниот син

Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оста...

Повеќе

БОМБА НА ЗАЕВ: НЕКОИ ОД ПОЛИТИЧАРИТЕ НА ДУИ СЕ ПОЗАБЕГАНИ И ОД ГРУЕВСКИ И САШО МИЈАЛКОВ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

МИРАКОВСКА: РАЗВОЈНА И КОНКУРЕНТНА ЕКОНОМИЈА ФОКУСИРАНА НА МЛАДИТЕ

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------...

Повеќе

Спасовски: Обновени криминалци се Мицкоски и Мисајловски, се обединуваме за сигурност, визија и просперитет

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

Филипче: Се извинувам ако сум направил ненамерен превид со возилото

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------...

Повеќе

ГОРАН СДК: Заев од предизборните собири вика „Можеме“. Секоја чест. Докажа дека може да нѐ внесе во НАТО, да реши тридецениски спор што беше заверен во Обединетите нации. И докажа дека можеме да бидеме добри соседи, отворени луѓе, без предрасуди кон различностите… Слободни сме!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЦАРОВСКА ГО ЗДРОБИ МАЛИОТ МУЦУНСКИ: ВМРО-ДПМНЕ предлага намалување на минималната плата на 13.000? Мила Царовска: Ве молам да и објасните на јавноста дали предлагате намалување на минималната плата која сега изнесува 14.500?

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе