Одберете локација на пристап

- Гледам СДСМ оди со пропаганда демек излезете да гласате инаку Грујо ќе се врати на власт, тоа може да вроди со контра ефект, ВМРОВЦИТЕ да излезат да гласаат Грујо да се врати на власт, а неопределените да седат дома и со тоа навистина да помогнат
Еј човече, да се крстиш, неверојатни се куртоните. Глупи се, покварени се, али упорни се човече! Замислете, Куртон Влајко седнал со македонските Бивис и Батхед, куртоните од Алфа и ја убедуваат јавноста дека само анкетата на Куртон Влајко е точна
Владата на Република Северна Македонија на 75-тата седница што се одржа денеска, донесе дополнување на Одлуката за мерки за спречување на внесување и ширење на коронавирус КОВИД-19, со која од државјаните на Република Србија, Република Косово, Црна
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- М
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мактел дозн
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Е

Денеска се регистрирани 115 нови случаи на ковид 19 – вкупната бројка на дијагностицирани 7046, оздравени се 40 пациенти – починати се 7 лица

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

СРДЕЧЕН ПОЗДРАВ НА САШЕ ПОЛИТИКО СО ТИМЧО МУЦУНСКИ, ШТО БАРА ОВА ФИНО ДЕТЕ ВО МАФИЈАШКАТА ВМРО ДПМНЕ!?!?!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

Шекеринска од Дебар: Во борбата со коронавирусот, ДПМНЕ калкулираше и блокираше пари од Светска Банка

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ИСУСЕ ХРИСТЕ, КРАЖБА НА ВЕКОТ: На скопјанец вчера од дома му биле украдени 800 000 евра, 60 000 долари, 50 000 франци и милион денари

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ВЕНКО: Претпладнево во Охрид имавме одлична дискусија со младите здравствени работници. Ги слушнав нивните предлози и пораки - заеднички го унапредуваме здравствениот систем. Тие се активно вклучени во креирањето на здравствените политики, затоа што само младите знаат што е најдобро за нив. Направивме да се чувствуваат вреднувани и мотивирани

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

Шекеринска од Кичево: Одиме на едноцифрена невработеност, покажуваме што е економски патриотизам

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

НЕВЕРОЈАТНА ИЗЈАВА НА МИЦКОВСКИ НА АЛСАТ М: АКО ПОБЕДИМЕ ЌЕ ПРОБАМЕ ДА ГО УКИНЕМЕ РАМКОВНИОТ ДОГОВОР?!?!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

НАМЕСТО ПОЗНАТАТА ЕУФОРИЈА И АРОГАНЦИЈА, МИЛЕНКО ПЛАЧЕ ВО КОЛУМНА НА ДУДИНКА СВЕСЕН ШТО ГО ЧЕКА МИЦЕТА: ТЕШКА И РИЗИЧНА ЌЕ БИТКАТА СО СДСМ НА ОВИЕ ИЗБОРИ!

Навикнати сме на сите избори досега, Миленко да се сили, да шири еуфорија, да се заканува дека ќе беси, коља, правеше листи за отстрел, се закануваш...

Повеќе

Спасовски: Не сфаќајте сериозно ниту едно од ветувањата на Мицкоски!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ПЕТАР КОЛЕВ ОД ГДУ: Потребни се итни реформи во образованието!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

СТЕВЧО ЈАКИМОВСКИ МЕНУВА СТРАНА: МНОГУ МЕ РАЗОЧАРАА СНИМКИТЕ СО МИЦКОВСКИ, НАРОДОТ ИЗГУБИ ДОВЕРБА ВО СИТЕ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА МИЦКОВСКИ: КОГА ЌЕ ДОЈДЕМЕ НА ВЛАСТ, ВМРО ДПМНЕ ЌЕ КАЖУВА КОЈ МОЖЕ ДА БИДЕ НОВИНАР!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ВО МВР СЕ СЛУЧУВА ВИСТИНСКИ ХАОС, ЧУЛЕВ Е БЕТЕР И ОД ГОЦА И ОД МИТКО ЧАВКОВ!!!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) СПАСОВСКИ: ВМРО-ДПМНЕ не е опција, туку е опасност за државата и граѓаните

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА СИЉАНОВСКА, ЌЕ ГО ПОНИШТУВАЛА ДОГОВОРОТ ОД ПРЕСПА: НЕ САМО ШТО САКАМЕ ДА ГО ВРАТИМЕ ИМЕТО МАКЕДОНИЈА, ТУКУ ЗНАЕМЕ И КАКО!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе