Одберете локација на пристап

Со внимание ги следев прилозите од средбата на „лидерите“ кај претседателот Пендаровски. Морам да признаам дека на добар дел од нив, маските им доаѓаат некако природно, својствено, без оглед на сета трагедија во која се ноѓаме и н
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почит
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почина и први
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👉Заедно со м
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ◾На средбата, д
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- СДСМ во измин
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 🔴Се работи за
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ја поздравува
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Апелирам до с
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама -

(ВИДЕО) Секое парче месо од крава објаснето од кој дел на животното доаѓа и како се готви

Повеќе

ОВОЈ НЕМА ДВЕ ЧИСТИ ВО ГЛАВАТА: Мицковски потврди дека ургирал во МВР, се пофали дека тоа му било навика да врти кај стигне и да ургира, а снимката од теретаната била афера со боени ракавици

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ФАТЕН ВО ЛАГАТА, НИКОЛОВСКИ ЗА САМО ЕДЕН ДЕН ЈА СМЕНИ ИЗЈАВАТА, ГО СЛЕДЕЛЕ НЕ ОД МВР ТУКУ ПАРА ПОЛИЦИЈА?!?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ВЕНКО ФИЛИПЧЕ СО ДОБРА ВЕСТ: ЗА ПРВ ПАТ ВО НАШАТА ИСТОРИЈА, ВЕЧЕРВА ЌЕ СЕ ПРАВИ ОПЕРАЦИЈА ТРАНСПЛАНТАЦИЈА НА СРЦЕ, ДА ИМ ПОСАКАМЕ НА ДОКТОРИТЕ И НА ПАЦИЕНТОТ УСПЕХ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

СЕА ДА ВИ КАЖЕ МИМЧЕ ДВА ЗБОРА ЗА ВЕНКО: 10 СААТ НАВЕЧЕР ПРЕД ДВА МЕСЕЦИ ТОЈ МЕ ЗАМОЛИ ДА НАЈДАМ КОЈ Е АВТОРОТ НА ЕДЕН ТЕКСТ ЗА ЕДНА ЖЕНА БОЛНА ОД РАК

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

СУГАРЕВСКИ И КИТАНОВ: Привршуваме со асфалтирање на патот од Дреново до Фариш, еден од најзначајните патни правци кон Прилеп и регионот

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Мицкоски: Да. го познавам Александар Верушевски. Tој e грижлив родител, посветен сопруг, голем патриот...

На денешната прес-конференција пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски потврди дека го познава Александар Верушевски, кој лидерот на СДСМ, ...

Повеќе

(ВИДЕО) СПАСОВСКИ ГИ ИСКАРА МИНИСТРИТЕ АНГЕЛОВСКА И БЕКТЕШИ: Друг пат да бидат повнимателни во односот кон новинарите на прес конференции!

Повеќе

ВЛАДАТА ОДЛУЧИ: Забраната за движење во недела, на 24-ти мај, стапува во 11:00 часот и ќе трае до вторник, 26-ти мај, до 05:00 часот наутро, задолжителниот државен карантин за лица кои доаѓаат од странство се заменува со домашна изолација со приложен негативен ПЦР тест

Владата на Република Северна Македонија на денешната 56-та седница ја дополни Одлуката за забрана и посебен режим на движење на целата територија ...

Повеќе

ЕВН: Ниеден корисник нема да биде оштетен. ЕВН никогаш нема да наплати од корисниците повеќе од тоа што корисниците го имаат реално потрошено

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) КОЈА ЕПСКА БУДАЛА Е ОВОЈ - ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА РЕПУБЛИКА СРПСКА НА ПРЕС: Ги слушам телефоните на цела опозиција, власт сум ми се може!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Денеска 23 ново заболени од Корона, 1 починат и 9 оздравени

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Заев: Нека биде дека јас го донесов вирусот од Кина, но Мицкоски да излезе на избори!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

РКЕ: За нереалните сметки за струја граѓаните да поднесат претставки

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ОВИЕ ИСУШЕНИТЕ ПАЛМИ ЗА КОИ ДАДОВМЕ МИЛИОНИ ЕВРА СЕГА ДА ГИ ИСКОРНЕМЕ ПА УДРИ УДРИ ПО ГАЗОТ НА ВМРОВЦИТЕ ДОДЕКА НЕ ИМ СТАНЕ ЦРВЕН КАКО НА БАБУН

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе