Одберете локација на пристап

На граѓанската трибина којашто се одржа на Пониква, претседателот Заев зборуваше за остварените економски резултати и големите позитивни промени што беа направени на економски план, а се осврна и на мерките од понудата на СДСМ и коалицијата „
Во гостувањето на ТВ Тера во Битола, заменик-претседателката на СДСМ - Радмила Шекеринска го коментираше новиот закон за ЈО, како и постојаните опструкции со кои се соочуваше правосудството во изминатите години.Таа рече: Јас не можам да сфатам како
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Министерот бе
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Демократскиот с
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Кандидатот за п
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани,
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Скопј
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Вистинска магиј
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Стартува
Две нови “бомби” денеска се објавени на каналот “Бране капитал” на Јутјуб. Станува збор за дел од разговор меѓу Зоран Заев и Александар Верушевски, кој го имале во кафеана, во 2016 година, а кој Верушевски го снимал.
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Силно
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Градевме
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Никогаш не сум
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Градоначалникот

(ВИДЕО) ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ ВО СВОЈ СТИЛ: ВМРО СЕ ТЕШКИ ШАРЛАТАНИ ШТО ЛАЖАТ ЗА ТРЕВНИКОТ, ТОЈ Е ДОНАЦИЈА,ДОДЕКА ПЛОЧНИКОТ ОД ГТЦ ДО ФОНТАНАТА И ДО ПОРТА МАКЕДОНИЈА, КАНДЕЛАБРИТЕ, ДРВАТА И УРБАНАТА ОПРЕМА ЧИНАТ 500 000 ЕВРА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

И ЛАТАС СЕ ПОСРАЛ ОД СТРАВ: НЕ ЗНАМ КОЈ ЌЕ ПОБЕДИ НА ОВИЕ ИЗБОРИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

„Хенкел“ и „Саманта доо“ донираа производи на Црвен крст за лична хигиена во износ од 1.230.000 денари за најранливите категории

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

СДСМ најостро и целосно ги демантира објавените невистини од Бранко Геровски, тоа се тенденциозни лажни вести

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

УШТЕ ЕДНА БУДАЛАШТИНА НА ВМРОВЦИТЕ - Костадинов: Кочоска по налог на Мицкоски кочи поддршка од 90 милиони евра од Светската банка

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

НОРВЕШКА ЌЕ И ДОНИРА 300 000 ЕВРА НА МАКЕДОНСКАТА АРМИЈА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ВИСТИНСКА ГРАДЕЖНА ОФАНЗИВА ВО ПРИЛЕП: Целосно се гради инфраструктурата во наелбата Точила, значи патишта, водоводи, канализација, паркови!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

СПАСОВСКИ ЗА „27 АПРИЛ“: JАС И ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА ПАРТИЈАТА, НЕ ДОЗВОЛИВМЕ НАСОБРАНИТЕ ЛУЃЕ ДА ОДАТ НАКАЈ СОБРАНИЕ ЗА ДА НЕ СЕ НАПРАВИ ПОГОЛЕМ ПРОБЛЕМ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

СКОПЈЕ Е ЕДИНСТВЕН ГРАД ВО СВЕТОТ КАДЕ ПЛОШТАДОТ Е ПРОДАДЕН ДА СЕ ГРАДИ ЗГРАДА, ДОДЕКА СУМ ГРАДОНАЧАЛНИК ОВА ЌЕ БИДЕ ЈАВЕН ПРОСТОР, РЕЧЕ ШИЛЕГОВ ЗА ТРЕВНИКОТ ПРЕД ГТЦ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

РАЗОРНА БОМБА НА ЗАЕВ, МИЦКО ВЕЧЕРВА ЌЕ ПЛАЧЕ НА ГЛАС: ЌЕ ИМ ДАДЕМЕ НА ГРАЃАНИТЕ СО НИСКИ ПЛАТИ И НЕВРАБОТЕНИТЕ ВАУЧЕРИ ВО ВРЕДНОСТ ОД 100 МИЛИОНА ЕВРА ЗА ДА КУПУВААТ ДОМАШНИ ПРОИЗВОДИ И УСЛУГИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Заев: Да го искористиме моментот за избори сега кога вирусот е совладан, здравјето е најважно

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Заев за Топ Тема: Ќе поднесеме кривична пријава за Наќе Чулев, не ја исполни својата обврска и во Струга дозволи да се прекршуваат мерките

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ЗАЕВ: МИТИНЗИТЕ ЌЕ ГИ ПРАВИМЕ НА БИХАЧКА И ПРЕКУ ВИДЕО СТРИМИНГ НА НЕТ И НА ТВ ЌЕ СТИГНЕМЕ ДО ГЛЕДАЧИТЕ КОИ СЕ ПОТЕНЦИЈАЛНИ ГЛАСАЧИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА ЗАЕВ: Со третиот пакет економски мерки директно внесуваме 500 милиони евра за јакнење на приватната и јавна потрошувачка

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ПОДЛО, НИСКО, РАСИПАНО: КУРТОНИТЕ ГО НАПАДНАА ФИЛИПЧЕ ДЕКА СЕ ЗБОГАТИЛ И СИ КУПИЛ СКАП ЧАСОВНИК, А ВИСТИНАТА Е ДЕКА ЧАСОВНИКОТ Е СТАР 7 ГОДИНИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе