Одберете локација на пристап

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Покажавме дека
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Голем пријате
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Се надевам дека у
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На 41-на минута
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Ја враќаме во
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова луд
- Зоки Кичеец рока бомби по наредна на Камчев со цел Мицковски да се дотепа со цел Камчев да му се додвори на Заев. Едноставно во тек е операција на пуштање низ вода на Мицковски затоа што Камчев изгуби верба во него дека има капацитет и план како
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во изборната ед
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- &
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до филмот
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Остри
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Скопје 64- Ку

ПОЛИТИЧКАТА КАРИЕРА НА МИЦКОВСКИ Е ДОВЕДЕНА ВО ПРАШАЊЕ - ЛАЖЕШЕ ПРЕД ЦЕЛА ЈАВНОСТ ДЕКА НЕ СЕ ПОЗНАВА СО ЗОКИ КИЧЕЕЦ, А ТОЈ МУ БИЛ ИЗВРШИТЕЛ ОПЕРАТИВЕЦ?!?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Честитка по повод 9-ти Мај, Денот на Европа од Петар Колев, претседател на ГДУ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

НСДП: ВМРО-ДПМНЕ во духот „колку полошо за државата, толку подобро за партијата“, тоа е провидно и опасно!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Инфективната клиника доби донација од Црвениот крст обезбедена од Фондацијата на Coca-Cola и Пивара Скопје

Клиниката за инфективни болести во Скопје ги доби неопходните материјали кои како донација ги обезбедија и Фондацијата на Coca-Cola компанијата и Пи...

Повеќе

Клиника за детски болести: Семејството Николовски донираа современ апарат за мерење на концентрација на кислород во крвта

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ПЕТРЕ САМ ГИ ОТЕПА ВМРОВЦИТЕ, ЗАЕВ НЕМА ШТО ДА ФАЌА: Градоначалникот на Скопје ја донираше платата од 54.000 денари!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

МЕДИСКИТЕ КУРТОНИ ЗАТЕЧЕНИ ОД НОВИТЕ БОМБИ ЗА РЕКЕТ - ГЛАСЕН МОЛК НА МИЛЕНКО, ГЕРО, ЗЛАТЕВ, ЕФТОВ...

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

НАЈНОВИТЕ БОМБИ ОТКРИЈА ПИКАНТЕРИИ И АЗДИСАНОСТ ЗА ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ: Се пијанчел до 3 сабајле за време на претседателските избори меѓу Пендаровски и Сиљановска

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Туристите треба да имаат негативен тест на коронавирусoт за да ја посетат Грција

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ВУЧИЌ: Првите пари ги заработив на 16 години, 4 години свирев грчка музика по клубови во Торонто и Атина и правев толку многу пари што им праќав на моите дома и купуваа најмодерен мебел и бела техника, телвизори...

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ДРАГАН ВУЧИЌ: Вашите 5 минути ја украдовме од една Аргентинска телевизија, стари Ѕинго ми нареди јас да ја водам, и од музичар станав тв водител!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

НАЌЕ ЧУЛЕВ СО СТАРА МАНТРА ОД ВРЕМЕТО НА МВРО ВМРО ЗА ИНЦИДЕНТОТ ВО СТРУГА: И МИТКО ЧАВКОВ СЕ ПРАВДАШЕ ТАКА ЗА 27-МИ АПРИЛ, НЕ ИНТЕРВЕНИРАЛ ЗА ДА НЕ ГИ НАЛУТИ ПРОТЕСТАНТИТЕ КОИ ВЛЕТАА ДА ТЕПААТ ВО СОБРАНИЕ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Интервју со амбасадорката на САД Кејт Брнз: Треба да се гордеете како одговоривте на кризата

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ОД БИХАЧКА ЗАПУКАА СО ТЕШКА АРТИЛЕРИЈА: Мицкоски е најголемиот лажго во државата, жив е фатен во сопствените лаги, Кичеец е негов извршител и соработник

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Влада: Во сабота и недела забраната за движење ќе почнува во 19:00 часот

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе