Одберете локација на пристап

- Гледам СДСМ оди со пропаганда демек излезете да гласате инаку Грујо ќе се врати на власт, тоа може да вроди со контра ефект, ВМРОВЦИТЕ да излезат да гласаат Грујо да се врати на власт, а неопределените да седат дома и со тоа навистина да помогнат
Еј човече, да се крстиш, неверојатни се куртоните. Глупи се, покварени се, али упорни се човече! Замислете, Куртон Влајко седнал со македонските Бивис и Батхед, куртоните од Алфа и ја убедуваат јавноста дека само анкетата на Куртон Влајко е точна
Владата на Република Северна Македонија на 75-тата седница што се одржа денеска, донесе дополнување на Одлуката за мерки за спречување на внесување и ширење на коронавирус КОВИД-19, со која од државјаните на Република Србија, Република Косово, Црна
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- М
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мактел дозн
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Е

СПАСОВ: Апсурдното однесување на Талат Џафери

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ЕКСКЛУЗИВНО - СДСМ МУ ЗАДАДЕ ШАХ МАТ НА ВМРО, ЕВЕ ЗОШТО БЕГААТ ОД ИЗБОРИ КАКО ЃАВОЛ ОД КРСТ: Владата ќе дава картички со пари за невработени, студенти и средношколци, нови кредити за фирмите

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

СРАМ ДА ТИ Е АТАНАС КИРОВСКИ, НЕ МУ ПОСТАВИ НИТУ ЕДНО ТЕШКО ПРАШАЊЕ НА МИЦКОВСКИ, НЕ ГО ПРАША ЗА КИЧЕЕЦ, ЗА ДИВЕЕЊЕТО НА НАЌЕ ЧУЛЕВ ВО СТРУМИЦА, ВО СТРУГА, НИШТО, ЦЕЛ СААТ БЛЕДО ДОСАДНО ДО СМРТ ИНТЕРВЈУ, ТРОШИШ СТРУЈА И ЛЕНТА ЏАБЕ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) СПАСОВСКИ: Дискриминација нема никаква, секој може да патува надвор од државата

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

МИЦКО СЕ САМОУБИ ПОЛИТИЧКИ НА ТЕЛМА - ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ: Не треба владата да им дава ваучери на сиромашните, таа мерка ќе биде контра-продуктивна?!?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

СДСМ МУ ОДГОВОРИ НА ЛИДЕРОТ НА ВМРО ЗА ИСКАЖАНИТЕ ИЗЈАВИ НА ТЕЛМА: Мицкоски сака да создаде политичка криза, тоа нема да го дозволиме, и во јуни и на „дата икс“ изборен пораз не му бега

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ШОКАНТЕН ЗАКЛУЧОК НА НАУЧНО ИСТРАЖУВАЊЕ ВО ИРСКА: ВИТАМИНОТ Д КЛУЧЕН ЗА ТОА ДАЛИ ЌЕ ПРЕЖИВЕЕТЕ АКО СЕ ЗАРАЗИТЕ СО КОРОНА ВИРУС!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ЛОШИ БРОЈКИ ДЕНЕСКА: ДУРИ 29 НОВО ЗАРАЗЕНИ И САМО 6 ОЗДРАВЕНИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

МИЦКО КОМЕДИЈА НА ТЕЛМА: МЕРКИ ВЕЌЕ НЕ НИ ТРЕБААТ, СЕГА НИ ТРЕБА СТРАТЕГИЈА?!?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ФОТО) Се става ли крај на сообраќајниот хаос кај Клинички: Се подготвува новиот паркинг!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) КОНЕЧНО НЕКОЈ СЕ ОХРАБРИ ДА НАПРАВИ ДОКУМЕНТАРЕЦ ЗА ФЕУДАЛЕЦОТ ОД КРАТОВО - Локален шериф: Љубисав Иванов Sинго

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Шилегов за Мисајловски: За да лажеш дека тревникот е пола милион евра треба да си шарлатан и класичен хоштаплер

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Утре во 13.30 седница на Советот за безбедност – одлука за вонредната состојба

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Нема веќе посебен полициски час за возрасните и малолетните, одлучи Уставен

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

АЈДЕЕ, МИЦКОВСКИ САКА НА ИЗБОРИ ДУРИ ВО 2024-ТА: Прво да се договориме за алгоритам за датум за избори, па после за рамка за избори, па после за можни датуми и на крај за датум!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе