Одберете локација на пристап

✅Целосно реновирано педијатриското одделение;✅Зголемен број на лекари специјалисти;✅Од темел реновиран запуштен дел од болницата и пренаменет во идно интернистичко одделение за жени;✅Најсовремена медицинска опрема;✅Спремно одделение доколку е потре
Вице Заев, братот на лидерот на СДСМ Зоран Заев, во допис до медиумите вели дека објавените разговори се лаги од трети лица кои нема да ги попречат да даваат плати и да плаќаат даноци. – Објавените рекла-казала лаги од трети лица
Како да не очекувам изборна победа кога за мојот противник Игор Јанушев се поврзани бројни афери и скандали во времето на режимот, вели генералниот секретар на СДСМ и носител на пратеничката листа во третата изборна единицаЉупчо Николовскиво ми
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во скоп
Коалицијата „Можеме“ вечерва одржа граѓанска трибина во скопската општина Гази Баба на којашто е посочено дека гласањето за бројот 3 на 15.јули е глас за сигурна иднина и градење, бидејќи времето на режимот е минато и државата оди напре
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Безидејноста на
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Теарце, 3
Зијадин Села, лидер на Алијанса за Албанците и носител на пратеничката листа во шестата изборна единица, истакна дека во програмата „Држава за сите” се предвидени инвестиции од 500 милиони евра само за албанските населби. -
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Лидер
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бујар
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Времето
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Повод за ваквио
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Лидерот
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Суд
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Судијката

(ВИДЕО) Асоцијација за е-трговија креираше платформа за дигитални услуги и дигитална солидарност

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ВЕЛЕШАНИ ЈА КРЕНАА ДЕНЕСКА БРОЈКАТА НА НОВО ЗАРАЗЕНИ: 13 нови случаи на ковид 19, оздравени се 44 пациент, починаа 2 лица

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани, Мини...

Повеќе

ШОКАНТНА СТОРИЈА НА ИРЛ - КАМЧЕВ ФАТЕН ВО НОВ КРИМИНАЛ: Брзите имонулошки тестови коишто во Македонија се нудеа во болницата „Систина“, не се од холандски производител како што се тврдеше, туку се кинески и се вистинско ѓубре!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Брзиот имонулошки тест ко...

Повеќе

„Динерс Клуб Македонија“ добитник на награда за „Најдобра кредитна картичка посветена на грижата за корисници и нивно задоволство“

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Динерс Клуб Македо...

Повеќе

КОМЕДИЈА ВО БРИТАНИЈА: Главниот владин епидемиолог си поднесе оставка откако ги прекрши правилата за социјална дистанца кои самиот ги предложи на владата - за да се види со својата љубовница

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ----------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ОВОЈ ЌЕ ДОНЕЛ ДЕМОКРАТИЈА ВО ЗЕМЈАВА- МИЦКОВСКИ: НА ДЕНКО МАЛЕСКИ ТРЕБА ДА МУ СЕ ОДЗЕМЕ ТИТУЛАТА ПРОФЕСОР!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - На Денко Малески треба ...

Повеќе

САШЕ ОРКА ДИМОВСКИ ПОЧНА ДА ВОДИ ЕМИСИИ ВО ПИЏАМИ НА КУРТОН АЛФА

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ----------------...

Повеќе

ОВИЕ СЕ КАКО МАЛИ ДЕЦА: ЕВЕ ЗОШТО МУ ТРЕБАА НА НАЌЕ ОТСЈАЈ 80 ПОЛИЦИСКИ ВОЗИЛА ВО СРЕД ПОЛИЦИСКИ ЧАС!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) МАКЕДОНСКАТА ЕСТРАДА СО УБАВИ ЗБОРОВИ И АНЕГДОТИ ЗА ДРАГАН ВУЧИЌ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Македонската естрада со уба...

Повеќе

(ВИДЕО) ПОСЛЕДНОТО ИНТЕРВЈУ НА ДРАГАН ВУЧИЌ ЗА БЕКСТЕЈЏ ПРЕД ДВЕ НЕДЕЛИ: Знам дека зборат за мене се најлошо, не ми смета ич

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Знам дека зборат за мене ...

Повеќе

НОВА БУДАЛАШТИНА НА НАЌЕ ОТСЈАЈ: ЗАКАЖАЛ ПРОСЛАВА НА ДЕНОТ НА ПОЛИЦИЈАТА, 7-МИ МАЈ ВО КАСАРНАТА ВО ЃОРЧЕ, ПОКАНЕТИ СЕ НАД 200 ПОЛИЦАЈЦИ И ГОСТИ!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мактел дознава дека минис...

Повеќе

НОВИНАРОТ МИШКО ИВАНОВ И НЕГОВАТА СОПРУГА ДОБИЈА ЖЕСТОКИ НАВРЕДИ ОД СИМПАТИЗЕР НА ВМРО ДПМНЕ ПО ИНТЕРВЈУТО СО МИЦКОВСКИ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ----------------...

Повеќе

(ВИДЕО) КОМИЧЕН МОМЕНТ НА ТВ 24: МИЦКО МУ ВИКА НА МИШКО ДЕКА ЌЕ ГО ПОБЕДЕЛЕ СДСМ СО ДВОЦИФРЕНА РАЗЛИКА У ПРАТЕНИЦИ, МИШКО МУ ВИКА, АБЕ АЈ?!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ------------------...

Повеќе

Заев: Му симнувам капа на Филипче на посветеноста и енергијата против пандемијата

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Му симнувам капа на минис...

Повеќе

БОМБА НА ЗАЕВ: ЌЕ СЕ ЗАДОЛЖИМЕ ОКОЛУ 1,8 МИЛИЈАРДИ ЕВРА ДОМА И ВО СТРАНСТВО ЗА ДА ВРАТИМЕ ДОЛГОВИ, ПОКРИЕМЕ БУЏЕТСКА ДУПКА И ДА ДАДЕМЕ СТИМУЛ НА ЕКОНОМИЈАТА ДА НЕ ЦРКНЕ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ----------------...

Повеќе