Одберете локација на пристап

- Гледам СДСМ оди со пропаганда демек излезете да гласате инаку Грујо ќе се врати на власт, тоа може да вроди со контра ефект, ВМРОВЦИТЕ да излезат да гласаат Грујо да се врати на власт, а неопределените да седат дома и со тоа навистина да помогнат
Еј човече, да се крстиш, неверојатни се куртоните. Глупи се, покварени се, али упорни се човече! Замислете, Куртон Влајко седнал со македонските Бивис и Батхед, куртоните од Алфа и ја убедуваат јавноста дека само анкетата на Куртон Влајко е точна
Владата на Република Северна Македонија на 75-тата седница што се одржа денеска, донесе дополнување на Одлуката за мерки за спречување на внесување и ширење на коронавирус КОВИД-19, со која од државјаните на Република Србија, Република Косово, Црна
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- М
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мактел дозн
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Е

Шокантен извештај на германските разузнавачи: Си Џинпинг барал од СЗО да сокрие факти за коронавирусот

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) КЛАНИЦА НА ТВ ПИНК: ЦЕЦА И ЧЕДА СЕ РАСПРАВАА ЗА НЕЈЗИНОТО АПСЕЊЕ ПРЕД 17 ГОДИНИ, ЗА МАЛЦЕ ЌЕ ИМАШЕ И ТЕПАЧКА!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Спасов во Топ тема: Менаџментот на пандемијата одеше добро до моментот кога МВР нагло по своја одлука престана да казнува и да ги спроведува мерките

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

АНАЛИТИЧАРИТЕ СЕ ЧУДАТ: Што се случува во ВМРО-ДПМНЕ?

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ПУСТИ МИЛЕ, УШТЕ КОРОНА МУ ТРЕБАШЕ, НЕ МОЖЕ ДА ЧИТА ОД МАСКАТА - Русковска за 27-ми април: Сведокот докажа дека протестите биле организирани од ВМРО ДПМНЕ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Tрилинг: Зошто Мицкоски го следи груевизмот? Дали за изборна победа на Заев му се доволни договорите со Грција и Бугарија?

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ОСМАНИ: Комисијата предлага олеснување на мерките за помалку ризични сегменти, Владата ќе одлучува утре

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Во Србија се нормализира животот, почнаа со работа градинките, судовите, шалтерите во МВР…

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ВО СРБИЈА ДИВЕЕ ГРУЕВИЗАМ ДО КОСКА, БРАЧО СРБИ ИЗДРЖЕТЕ, ОВА ВИ Е ВТОР ПАТ ЕДНАШ СО СЛОБО, ВТОР ПАТ СО АЦО!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ГО ИМАМЕ СУДИЈАТА НА ГОДИНАТА: ВЕЛЕШАНЕЦ СЕ ЖАЛЕЛ НА КАЗНАТА ОД 800 ЕВРА ЗА ПРЕКРШУВАЊЕ НА ПОЛИЦИСКИОТ ЧАС, ПА ДОБИЛ КАЗНА ОД 1.000 ЕВРА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Градскиот плоштад во Скопје целосно уреден и со нов лик

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ЈУГОСЛАВИЈА СЕПАК НЕ БИЛА ТОЛКУ ЗА ПОТЦЕНУВАЊЕ КАКО ЕКОНОМСКА СИЛА ВО СВЕТОТ, ЕВЕ ШТО СЕ ПРОИЗВЕДУВАЛО НИЗ ФАБРИКИТЕ ШИРУМ ЈУГОСЛАВИЈА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Јовановиќ: Заев има поддршка 44 проценти, Мицкоски заминува дома, а на ВМРО-ДПМНЕ му следат реформи

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ЕВЕ ЗОШТО ВМРО БЕГА ОД ИЗБОРИ: ПОСЛЕ 47 ГОДИНИ, ПРИЛЕП ДОБИВА НОВ СОВРЕМЕН МОСТ ГРАДЕН СПОРЕД СИТЕ СТАНДАРДИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

МАКПЕТРОЛ: НОВИТЕ ПРАВИЛНИЦИ НА РКЕ ЗА НАЈВИСОКА МАЛОПРОДАЖНА ЦЕНА НА ГОРИВАТА НАНЕСУВА СЕРИОЗНА ФИНАНСИСКА ШТЕТА НА МАКПЕТРОЛ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе