Одберете локација на пристап

Снимки од телефонски разговори меѓу носителот на листа на ВМРО ДПМНЕ во 4 ИЕ Игор Јанушев и поранешниот министер за транспорт Миле Јанакиески денеска беа објавени на Јутјуб каналот од „Обнова на режимот“. На објавените &bdq
На Македонија не и треба премиер Албанец, туку премиер на сите граѓани, вели во денешното интервју во „Утрински брифинг“ на„Слободна ТВ“, лидерот на коалицијата Алијанса за Албанците и Алтернатива, Зијадин Села. „Алба
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Министерот Венк
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На Јутјуб денес
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Премиерот на Шп
Пренеси добар збор за🔟✔️ Почитувани пријатели и познаници, да не бидам погрешно разбран... дека инсистирам, наметнувам... само сакам да Ве информирам дека на овие избори јас и моите пријатели сме кандидати за пратеници под реден бр.10 на гласач
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Зборовите пов
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во последни
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Инаку во 2017-т
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Вработена сум в
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ✅Денеска со виц

6-ТИ ДЕЛ ОД СЕРИЈАЛОТ ЗА ЗОРАН ВИТАНОВ И ЛАЈКОНЕТ - ВОЛК ВО ЈАГНЕШКА КОЖА: Тој се преставува како хуманитарец кој вас ве води кон финансискиот рај?!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ПИСМО ОД ЧИТАТЕЛ: Саше, Теута ги прави улиците само накај Шара, во градот коли и нозе искршивме нема абер од нов асфалт!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Почитувани медиуми, на Меѓународниот ден на слободата на медиумите, ви упатувам искрени честитки и огромна благодарност за вашиот влог во справување со борбата со ковид-19

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ГОРАН СДК: СУДИИТЕ ПОКАЖАА ДЕКА НИЕ КАКО НАРОД НЕМАМЕ ЧУВСТВО ЗА ЗАЕДНИШТВО, ЗА ОПШТО ДОБРО, САМО НА СЕБЕ МИСЛИМЕ, ЗАТОА ПОСЛЕДНИ ДРЖАВА СМЕ НАПРАВИЛЕ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ГОРАН СДК: НИКОЈ ВО ЗЕМЈАВА НЕ САКА ДА БИДЕ КАКО АТИЏЕ, ПОЛА ДА ЗАДРЖИ ЗА СЕБЕ ПОЛА ДА ДАДЕ НА ДРУГИТЕ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ВО ВАРДАР СЕ ПОСТАВУВААТ ТЕМЕЛИТЕ ЗА МОСТОТ ОД АЕРОДРОМ КОН КЕРАМИДНИЦА

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ФОТО АЛБУМ: ВМРО НА ВЛАСТ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ЕВЕ КАКВА УЖАСНА СТАРОСТ ВЕ ЧЕКА АКО ПОРАДИ СЕБИЧНОСТ, МРЗЛИВОСТ НЕМАТЕ СВОИ ДЕЦА ИЛИ НЕ СТЕ ПОСВОИЛЕ, ЌЕ СЕ МАЧИТЕ КАКО НАЈГОЛЕМ ГРЕШНИК НА СТАРИ ГОДИНИ, НИКОЈ НЕМА ДА СЕ ГРИЖИ ЗА ВАС

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ Е ЦАР: ВМРОВЦИТЕ ГО ПЛУКАА, ГО ИСМЕЈУВАА, А ТОЈ ГИ ЗАМОЛЧЕ СО НОВ БУЛЕВАР СО 6 ЛЕНТИ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ТЕУТА НЕ ЗАПИРА: Реконструкција на локалниот пат Тетово-Бродец (преку месноста Бањиче)

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

И ПОКРАЈ ГОЛЕМАТА КРИЗА, ВЛАДАТА ОБЕЗБЕДИ ПАРИ: Од понеделник исплата на паричната помош од социјална и детска заштита

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Филипче: Опозицијата нема за што да се фати, па клеветат за респираторите

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ПЕТРЕ СО СВОЕТО РАБОТЕЊЕ ИМ ГИ ЗАТНА УСТИТЕ НА ВМРОВЦИТЕ: ЗАВРШЕН ПЛОЧНИКОТ ПРЕД ГТЦ, ДЕЛОТ ЗА „ШПАНСКИ СКАЛИ“ Е ПРИВАТЕН ИМОТ И НЕ МОЖЕ ДА СЕ РЕНОВИРА, ВЕЛАТ ОД ГРАД СКОПЈЕ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Бугарски пратеник Пеевски донира заштитна медицинска облека во земјава

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Беличанец: Од изјавата на Александар Николоски јасно е дека на ВМРО-ДПМНЕ му фуфка од избори

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе