Одберете локација на пристап

Oliver Spasovski 💬Oд ВМРО-ДПМНЕ пак не доаѓаат на дебати што потврдува дека се враќаат назад, за НАТО и ЕУ е потребно лидерство. За НАТО и ЕУ беше потребно силна политичка волја, визија и лидерство, а режимот за 11 го
Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер. Фејсбук статус на новинарската легенда, Зоран Иванов.
Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерва во зградата на српскиот парламент по најавата на претседателот Александар Вучиќ дека ќе го врати п
Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, пренесе360 степени. Вкупно 21,9 отсто се определиле за ВМРО-ДПМНЕ, а коалиција СДСМ и Беса доб
Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија Почитувани, Согласно општествените случувања во Република Северна Македонија, поточно одржув
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сега пациенткит
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оставаат исклучително на приврзаниците и членовите на партиите. Таквите сакаат себе си да се сметаат за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Некои од поли
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Коал
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Mисајлов
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бев у

ИЗОЛАЦИЈАТА ГО ЗЕМА ДАНОКОТ ВРЗ МЕНТАЛНОТО ЗДРАВЈЕ: Едно убиство, четири самоубиства и девет обиди за самоубиство во земјава откако почна епидемијата!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ОД УТРЕ ЗА ХРОНИЧНО БОЛНИТЕ РЕЦЕПТ ОД МАТИЧЕН ЛЕКАР ПО ТЕЛЕФОН, СЕ УКИНУВААТ ХАРТИЕНИТЕ РЕЦЕПТИ ЗА ЛЕКОВИ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

МАШИНАТА ЗА ЛАЖНИ ВЕСТИ НА ВМРО ПУШТЕНА НА МАКСИМУМ: Лажна вест на „куририте“ дека Шилегов ги вади канделабрите од Скопје за време на полициски час

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ЉУБЧО ГЕОРГИЕВСКИ: ВМРО-ДПМНЕ во времето на Груевски објави 70 книги во кои пишува дека населението во Македонија е бугарско

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ВМРОВЦИТЕ НЕ УСПЕАЈА ВО ПЛАНОТ ДА ЈА СОПРАТ ХУМАНИТАРНАТА ПОМОШ ОД ЗАЕВИ: Пакетите стигнаа во Неготино

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ОД БИХАЧКА УДРИЈА НА ПОТСМЕВ КОН УПЛАШЕНИТЕ ВМРОВЦИ: Неодговорно и несериозно, Мицкоски едно Николовски друго, за 1 недела различни ставови на ВМРО-ДПМНЕ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

РЕПЛЕК МАРКЕТ УТРЕ ГИ ОТВОРА ВРАТИТЕ ЗА ПОТРОШУВАЧИТЕ: РАБОТНО ВРЕМЕ ОД 9 ДО 18 ЧАСОТ!

Најголемиот маркет во Скопје за домашна и градинарска галантерија утре ги отвора повторно своите врати за потрошувачите. Работното вреќе ќе биде ...

Повеќе

(ВИДЕО) ОДЛИЧНИ ВЕСТИ ЗА ИСТОЧНА МАКЕДОНИЈА: Рударството не очекува да биде силно погодено од кризата, нема да има отпуштања

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

СУДБИНАТА СИ ПОИГРА СО ВМРО ДПМНЕ: БАШ НА СИТЕЛ СЕ ОБЈАВИ ВЕСТА ДЕКА ЌЕ БИДАТ УШТЕ 4 ГОДИНИ ВО ОПОЗИЦИЈА - ВО ВЕНКО ВЕРУВААТ 78% ОД НАРОДОТ!!!!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БОГАТ ЧОВЕК СЕ ПРОШЕТА СО МИЛИОН ЕВРА НИЗ ЦЕНТАРОТ НА СВЕТИ НИКОЛЕ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ПЕНДАРОВСКИ ДОБИ ЕДНА ГОЛЕМА БИТКА ПРОТИВ ЗЛОТО: Синиша Алексовски отпуштен од Агенцијата за разузнавање, не добил безбедносен сертификат

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------...

Повеќе

ВЕЧЕРВА ЌЕ ИМА РОК КОНЦЕРТ ОД ВРВОТ НА КУЛИТЕ ЏЕВАИР ВО АЕРОДРОМ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Влада: Партијата ВМРО-ДПМНЕ не ја кажува вистината, рестораните во државните институции сè уште не работат, а она што нема да се реализира нема ни да се плати

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ЈА УБИВМЕ КОРОНАТА ВО ЗЕМЈАВА: ДЕНЕСКА САМО 5 НОВОЗАРАЗЕНИ, 95 ОЗДРАВЕНИ, ЗА ЖАЛ И 2-ЦА ПОЧИНАТИ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

СУГАРЕВСКИ: Околу 10 милиони евра инвестираме за подобрување на условите за живеење преку изградба и реконструкција на водоводи и каналзаиции

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе