Одберете локација на пристап

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Во и
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Град
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Не три, две
На граѓанската трибина којашто се одржа на Пониква, претседателот Заев зборуваше за остварените економски резултати и големите позитивни промени што беа направени на економски план, а се осврна и на мерките од понудата на СДСМ и коалицијата „
Во гостувањето на ТВ Тера во Битола, заменик-претседателката на СДСМ - Радмила Шекеринска го коментираше новиот закон за ЈО, како и постојаните опструкции со кои се соочуваше правосудството во изминатите години.Таа рече: Јас не можам да сфатам како
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Министерот бе
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Демократскиот с
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Кандидатот за п
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани,
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Скопј
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Вистинска магиј
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Стартува
Две нови “бомби” денеска се објавени на каналот “Бране капитал” на Јутјуб. Станува збор за дел од разговор меѓу Зоран Заев и Александар Верушевски, кој го имале во кафеана, во 2016 година, а кој Верушевски го снимал.
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Силно

ПЕТАР КОЛЕВ: ПИР ВО ВРЕМЕ НА ЧУМА!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЕФТОВ: ПРАШАЊЕ КОЕ МЕ МАЧИ ДЕЊЕ И НОЌЕ Е ДАЛИ ЌЕ МОРА ДА НОСИМЕ МАСКИ НА ГОСТИ И НА СВАДБИ?!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

БРАВО: Компанијата GLOBAL GAMING односно Winner Slot Casino од Скопје во соработка со Inter Lux Trade од Скопје на Градоначалникот на општина Македонски Брод му предадоа донација од 4.000 шишиња вода за пиење

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Триглав Осигурување донираше 1.000 заштитни одела за Инфективната клиника

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ПРЕМИЕРОТ СПАСОВСКИ И МИНИСТЕРОТ ФИЛИПЧЕ СЕ НЕГАТИВНИ НА ТЕСТ НА КОРОНА, НО ОСТАНУВААТ ВО САМОИЗОЛАЦИЈА ОД ПРЕВЕНТИВНИ ПРИЧИНИ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

БРЕЕЕЈ, ОТКАКО ГИ ВИДЕ ПОСЛЕДНИТЕ АНКЕТИ, ВМРО ДПМНЕ ЕПТЕН ГИ НАПОЛНИ ГАЌИТЕ, БЗДИ КАКО 10 ДРИСЛИ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Димитров ги фрли дипломатските ракавици: Николоски со тактика на политички „лешинар“

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

МАКСО ПРАВИ ДЕТСКИ ДРАМИ - ОЗДРАВЕЛ ЗА САМО НЕКОЛКУ ДЕНА: СЕ ТЕСТИРАВ НА СВОЈА РАКА И РЕЗУЛТАТИТЕ СЕ НЕГАТИВНИ?!?!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ОД БИХАЧКА ЗАПУКАА СО ТЕШКА АРТИЛЕРИЈА: Александар Николовски, бесрамниот лажго со судска пресуда, денес со нова лага, преговорите со ЕУ не се условени!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ВЛАДА: Над 320 илјади пензионери ќе добијат пензија една недела порано, исплатата ќе се врши етапно

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

УШТЕ ЕДЕН ДОБАР ДЕН ДЕНЕСКА: Денеска Институтот за јавно здравје регистрира 29 излекувани пациенти. Во изминатите 24 часа потврден е 41 нов случај на ковид-19, со што вкупната бројка на дијагностицирани пациенти изнесува 1300

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

НИКОЈ ДРУГ НЕ ГО ПРАВИ ОВА - ЦЕЛ МЕСЕЦ ПАКЕТИ ВО СЕКОЈА ОПШТИНА: Заеви донираа 200 пакети со храна во Босилово!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Статистикиза коронавирусот и нивна визуелизација, совети како да го заштитиме физичкото, но и психичкото здравје, разобличување на митови и дезинформации, но и многу позитивни видео приказни на посебна веб страница на Види Вака посветена на Ковид-19

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ЗАЕВ ГИ КРЕНА НА НОЗЕ ВМРОНИТЕ: Се чувствувам како горд политичар – патриот!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

МИНИСТЕРСТВО ЗА ЗДРАВСТВО: Од денес задолжително носењето на заштитна опрема за покривање на носот и устата!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе