Одберете локација на пристап

Со внимание ги следев прилозите од средбата на „лидерите“ кај претседателот Пендаровски. Морам да признаам дека на добар дел од нив, маските им доаѓаат некако природно, својствено, без оглед на сета трагедија во која се ноѓаме и н
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почит
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почина и први
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👉Заедно со м
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ◾На средбата, д
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- СДСМ во измин
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 🔴Се работи за
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ја поздравува
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Апелирам до с
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама -

Тачи одлучи самостојно да оди на избори, Ахмети ги скрои пратеничките листи

ДПА самостојно ќе настапи на претстојните предвремени парламнетарни избори, одлучи партиското Централно претседателство на денешната седница што се ...

Повеќе

БОМБА ОД ФИНАНСИСКА ПОЛИЦИЈА: Парите кои влегле во ТВ Алфа се со неутврдено потекло

Сомнежите се дека нелегалните пари се обезбедуваат преку кривичното дело „перење пари”, односно преку реклами за производ кој кај нас не...

Повеќе

ЗАЕВ И РАДМИЛА НАЈАВИЈА НОВИНА ДОСЕГА НЕВИДЕНА ВО МАКЕДОНСКАТА ПОЛИТИКА: ПО ДВАЈЦА НОСИТЕЛИ НА ЛИСТИ, МАЖ И ЖЕНА КОИ ЌЕ АГИТИРААТ ПО ПОЛОВИНА ОД ЕДИНИЦИТЕ КОИ ЌЕ ГИ ВОДАТ!

- За прв пат воведуваме двајца носители на листи, маж и жена кои ќе ја поделат единицата на пола и ќе агитираат секој во својот дел, сакаме да дадем...

Повеќе

ГАЛЕРИЈА: Заев го водеше орото - свадба правеше генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски

Генералниот секретар на СДСМ и поранешен министер за земјоделие Љупчо Николовски и неговата сопруга Андријана Јакимовска, заедно со роднините и пр...

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ ЗГРМЕ ОД БИХАЧКА НА ДЕНОТ НА ЖЕНАТА: ЖЕНИТЕ ГО ИМААТ СДСМ НА СВОЈА СТРАНА, НИЕ СМЕ ПРВА ПАРТИЈА КОЈА ИМА ПОВЕЌЕ ЖЕНИ ВО ЦЕНТРАЛНИОТ ОДБОР, И ПРВИ СМЕ КОИ ЌЕ ИМАМЕ 50-50 НА ПАРТИСКИТЕ ЛИСТИ НА ОВИЕ ИЗБОРИ!

Повеќе

(ВИДЕО) РАДМИЛА ПОДЕЛИ 200 НОВИ ЧЛЕНСКИ КНИШКИ НА СДСМ ВО КАПИШТЕЦ, БАСТИОНОТ НА СДСМ!!!

Повеќе

НУКЛЕАРНА БОМБА ОДЕКНА - ОБЈАВЕНИ НОСИТЕЛИТЕ НА ЛИСТИ НА КОАЛИЦИЈАТА СДСМ И БЕСА!!!

Оваа листа сепак ќе претрпи мали измени, се очекува Радмила Шекеринска да биде носител на листа и тоа денеска го потврдија и Заев и Радмила. Ќе ви...

Повеќе

ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВА ЕУФОРИЈА ВЛАДЕЕ НА ТЕРЕН КАДЕ И ДА СЕ ПОЈАВАТ ПРВЕНЦИТЕ НА СДСМ!

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА МУХАМЕД ЗЕКИРИ: ВРЕМЕ Е ДУИ ДА ОСЕТИ КАКО Е ДА СЕ БИДЕ ВО ОПОЗИЦИЈА!

Повеќе

БРАВО ЗЛАТКО МАРИН: НОВ ПАРК ЌЕ НИКНЕ ВО МИЧУРИН, АЕРОДРОМ

Повеќе

(ВИДЕО) ИТАЛИЈАНЦИТЕ СЕ ВРАЌААТ НА ГОЛЕМА ВРАТА: НОВАТА АЛФА РОМЕО ЏУЛИЈА ГТА Е ПОРНО НА ТРКАЛА

Повеќе

МИЛЕНКО РАСПАЛИ ПО МИЛОШОСКИ: Бесрамник еден, како си можел да се јавуваш така на судии, веднаш да се повлечеш од политиката!!!

Повеќе

(ВИДЕО) СИРОТИ ВМРОВСКИ ЕКСПЕРТИ: ЗА ДА МУ ПОМОГНЕ НА ВМРО ДПМНЕ, САШО КЛЕКОВСКИ МОРАШЕ ДА ЛАЖЕ НА ТВ!

- Ако дојде на власт, ВМРО ДПМНЕ рече дека ќе го почитува договорот од ПРЕСПА како правна реалност, завршена работа. Така рекоа на минатите избори! ...

Повеќе

АКО ИМАА СЕРИОЗНА НАМЕРА ДА СЕ ВРАТАТ НА ВЛАСТ, ВМРО ДПМНЕ ТРЕБАШЕ ДА ГО ИЗБРКА НА КЛОЦИ АНТОЊО МИЛОШОСКИ ОД ПАРТИЈА УШТЕ ВО 2015-ТА

Што толку ја задолжи ВМРО ДПМНЕ Антоњо Милошоски за да го држат како сидро околу вратот толку долго?!?! Дури и синоќа наредија емисија на Алфа за да ...

Повеќе

(ВИДЕО) ХАХАХА, СПОРЕД АНТОЊО, НЕ БИЛО КРИМИНАЛ ТОА ШТО ТОЈ КАКО ПРАТЕНИК НАРАЧУВА СУДСКИ ПРЕСУДИ ЗА СВОЈОТ ТАТКО, ТУКУ ШТО НЕКОЈ МУ ЈА ОБЈАВИЛ СНИМКАТА?!?!

Повеќе