Одберете локација на пристап

- Гледам СДСМ оди со пропаганда демек излезете да гласате инаку Грујо ќе се врати на власт, тоа може да вроди со контра ефект, ВМРОВЦИТЕ да излезат да гласаат Грујо да се врати на власт, а неопределените да седат дома и со тоа навистина да помогнат
Еј човече, да се крстиш, неверојатни се куртоните. Глупи се, покварени се, али упорни се човече! Замислете, Куртон Влајко седнал со македонските Бивис и Батхед, куртоните од Алфа и ја убедуваат јавноста дека само анкетата на Куртон Влајко е точна
Владата на Република Северна Македонија на 75-тата седница што се одржа денеска, донесе дополнување на Одлуката за мерки за спречување на внесување и ширење на коронавирус КОВИД-19, со која од државјаните на Република Србија, Република Косово, Црна
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- М
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мактел дозн
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Е

(ВИДЕО) НАЌЕ ЧУЛЕВ СЕ ИЗБРУКА НА ТВ - ЦЕЛА ДРЖАВА МУ СЕ СМЕЕ: Бодигардите на Мицко не носат ракавици, тоа е отсјај од светлата?!?!?

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ОВАА ГОДИНА Е БАКСУЗ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ВЕНКО ФИЛИПЧЕ ОБЈАВИ ВИДЕО: Ви благодариме што ги почитувате мерките. Ќе успееме и ќе се заштитиме од коронавирусот, само ако секој од нас е многу внимателен и одговорен

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Спасовски: Граѓаните да ја преземат апликацијата „Стоп Корона“

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ВМРОВЦИТЕ ДО СМРТ СЕ ПРЕПЛАШЕНИ ОД ПОРАЗ: Милошоски смета дека избори во јуни или јули се здравствен ризик

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

„АЛКАЛОИД“ ДОНИРАШЕ 33.000 ЕВРА НА КЛИНИЧКИОТ ЦЕНТАР „ЗАГРЕБ“ ЗА УБЛАЖУВАЊЕ НА ПОСЛЕДИЦИТЕ ОД ЗЕМЈОТРЕСОТ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

АЈДЕ СЕГА НЕКА СМИСЛИ ВМРО ЗАМЕРКА И НА ОВА: ФУНКЦИОНЕРИТЕ НА СДСМ СЕ ОТКАЖУВААТ ОД ПЛАТИТЕ ПО ОДЛУКАТА НА УСТАВЕН, ЗА КОЈА ВЕЛАТ ДЕКА Е СРАМНА

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Влада: Одлуката на Уставен е скандалозна и ја поткопува солидарноста во земјата

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Пивара Скопје во партнерство со Grouper.mk започнува иницијатива за поддршка на угостителските објекти

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ЅВЕРСТВАТА ОД ВОЈНИТЕ ВО ЕКС ЈУ И ДЕНЕСКА НОСАТ ТРАУМИ: БОСАНЦИТЕ, СРБИТЕ И ХРВАТИТЕ ВРШЕЛЕ СИЛУВАЊЕ НА ВОЈНИЦИ ВО ЛОГОРИТЕ, ЧЕСТО ГИ ТЕРАЛЕ ДА ИМААТ СЕКС МЕЃУ СЕБЕ БРАЌА, ТАТКО И СИН...

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------...

Повеќе

Шилегов: Без оглед на одлуката на Уставниот суд разликата од мојата плата до 14.500 денари ќе ја уплатам за борба против епидемијата

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ЌЕ ИМА ПРОТОКОЛ ЗА СВАДБИТЕ КАКО ЌЕ СЕ МЕСТАТ МАСИТЕ И КАКО ЌЕ СЕДАТ ГОСТИТЕ ПО КОРОНАКРИЗАТА, РЕЧЕ ФИЛИПЧЕ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Од 47-тата седница на Владата: За првомајските празници, во петок, сабота и недела, ограничувањето на движењето почнува во 14:00 часот; Обезбедени 50 милиони евра заем од Светска банка за исплата на плати за работниците во приватниот сектор; Уште на 377 компании со 2.735 вработени им се одобрени бескаматни кредити во вкупен износ од 2,5 милиони евра; Интервентна мерка во износот од 3 денари по килограм за продадена зелка во периодот од 5 април до 5 мај 2020 година

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

БЕСРАМНО СИ ГИ СПАСИЈА ПЛАТИТЕ ВО ВРЕМЕ НА НАЈГОЛЕМА КРИЗА, МИСЛАТ САМО НА СЕБЕ: ОВА Е ГЛАДНИОТ УСТАВЕН СУДИЈА САЛИ МУРАТИ СО МЕСЕЧНА ПЛАТА ОД 100 000 ДЕНАРИ ПЛУС ДНЕВНИЦИ И ДОДАТОЦИ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ПОГЛЕДНЕТЕ КОЛКУ СЕ ЗАБЕГАНИ: ЗОШТО ОД ГЛАДНИ ЛУЃЕ ДА СТАНЕМЕ НАРОДСКИ КАЖАНО УШТЕ ПОГЛАДНИ, ПРАША ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА УСТАВНИОТ СУД САЛИ МУРАТИ, КОЈ ИМ ГИ ВРАТИ ЦЕЛИТЕ ПЛАТИ НА СУДИИТЕ И НА ПРАТЕНИЦИТЕ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе