Одберете локација на пристап

✅Целосно реновирано педијатриското одделение;✅Зголемен број на лекари специјалисти;✅Од темел реновиран запуштен дел од болницата и пренаменет во идно интернистичко одделение за жени;✅Најсовремена медицинска опрема;✅Спремно одделение доколку е потре
Вице Заев, братот на лидерот на СДСМ Зоран Заев, во допис до медиумите вели дека објавените разговори се лаги од трети лица кои нема да ги попречат да даваат плати и да плаќаат даноци. – Објавените рекла-казала лаги од трети лица
Како да не очекувам изборна победа кога за мојот противник Игор Јанушев се поврзани бројни афери и скандали во времето на режимот, вели генералниот секретар на СДСМ и носител на пратеничката листа во третата изборна единицаЉупчо Николовскиво ми
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во скоп
Коалицијата „Можеме“ вечерва одржа граѓанска трибина во скопската општина Гази Баба на којашто е посочено дека гласањето за бројот 3 на 15.јули е глас за сигурна иднина и градење, бидејќи времето на режимот е минато и државата оди напре
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Безидејноста на
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Теарце, 3
Зијадин Села, лидер на Алијанса за Албанците и носител на пратеничката листа во шестата изборна единица, истакна дека во програмата „Држава за сите” се предвидени инвестиции од 500 милиони евра само за албанските населби. -
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Лидер
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бујар
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Времето
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Повод за ваквио
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Лидерот
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Суд
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Судијката

Грција постепено ќе се враќа во нормала од 4 мај

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

АЕК ќе донира 1 милион евра за борба против Ковид-19

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

УШТЕ ЕДЕН ДОБАР ДЕН ВО БИТКАТА СО КОРОНА: Oздравени се 48 пациенти, потврдени 28 нови случаи на ковид 19 – вкупната бројка на дијагностицирани случаи е 1259, почина 1 лице

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЕФТОВ И МИЛЕНКО ДОБИЈА КОНКУРЕНЦИЈА: ПАТРИОТ ЏОНИ ОД АМЕРИКА ВИ ГИ ОТКРИВА СИТЕ СВЕТСКИ ЗАГОВОРИ ОД ПАРКИНГ НА ВОЛМАРТ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ВИСТИНСКИ МАСАКАР НА УЛИЧНИ И ДОМАШНИ КУЧИЊА ВО ВИНИЦА!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ОПШТИНА КИСЕЛА ВОДА СО ПОМОШ НА ФИРМИ ДОНАТОРИ ПОСТАВИ ДРЖАЧИ СО СРЕДСТВА ЗА ДЕСИНФЕКЦИЈА ПРЕД СИТЕ ВЛЕЗОВИ НА ЗГРАДИТЕ ВО ОПШТИНАТА

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ОПШТИНА КИСЕЛА ВОДА ВО ГОЛЕМА АКЦИЈА ГИ ДЕЗИНФИЦИРА СИТЕ ВЛЕЗОВИ НА ЗГРАДИТЕ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА НА ЦРВЕН КРСТ: ДОНИРАЈТЕ 100 ДЕНАРИ ПО ТЕЛЕФОН!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ПРИЛЕП: Денеска ќе поделиме 30 000 маски во градот, од денеска сите Прилепчани да носат заштитни маски или шалови!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

И САШО МИЈАЛКОВ СЕ ФАТИ ЗА ЏЕБОТ: Преку фирмата на синовите, Бест Веј Инвестмент донираше 5000 тестови за Корона вредни 50 000 евра!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ОРДАНОВСКИ: Си прави Мицкоски необично лоша услуга што преку Чулев решил кривично да го гони Тричковски!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ВЛАДА ЗА КРИТИКИТЕ ОД ЗНМ: Ја унапредуваме слободата на медиумите, тие се многу значаен фактор во справувањето со коронавирусот, а Владата останува отворена за секој конструктивен предлог кој доаѓа од професионалните и одговорни медиумски организации

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Николовски по повод 29-иот роденден на СДСМ: Денес со право можеме да се наречеме државничка и државотворна партија!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Пратеници на СДСМ собираат потписи Џафери да го свика Собранието

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

НАЈСКАПО ОРО ШТО НЕКАД ГО ИГРАЛЕ: 18 ИГРАОРЦИ ОД ГЕВГЕЛИЈА СЕ ИДЕНТИФИКУВАНИ, СИТЕ ЌЕ ОДГОВАРААТ ПАРИЧНО ЗА КРШЕЊЕ НА ПОЛИЦИСКИОТ ЧАС ЗА ВЕЛИГДЕН

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе