Одберете локација на пристап

- Гледам СДСМ оди со пропаганда демек излезете да гласате инаку Грујо ќе се врати на власт, тоа може да вроди со контра ефект, ВМРОВЦИТЕ да излезат да гласаат Грујо да се врати на власт, а неопределените да седат дома и со тоа навистина да помогнат
Еј човече, да се крстиш, неверојатни се куртоните. Глупи се, покварени се, али упорни се човече! Замислете, Куртон Влајко седнал со македонските Бивис и Батхед, куртоните од Алфа и ја убедуваат јавноста дека само анкетата на Куртон Влајко е точна
Владата на Република Северна Македонија на 75-тата седница што се одржа денеска, донесе дополнување на Одлуката за мерки за спречување на внесување и ширење на коронавирус КОВИД-19, со која од државјаните на Република Србија, Република Косово, Црна
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- М
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мактел дозн
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Е

УШТЕ ЕДЕН ДЕН КОГА БРОЈОТ НА ОЗДРАВЕНИ Е ПОГОЛЕМ ОД НОВО ЗАБОЛЕНИТЕ И ПОЧИНАТИТЕ: Оздравени се 53 пациенти, потврдени 13 нови случи на ковид 19, вкупната бројка на дијагностицирани 1399, починати се 4 лица

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

О ГОСПОДЕ БОЖЕ, ОВАА ЖЕНА Е НОСИТЕЛКА НА ЛИСТА НА ВМРО ДПМНЕ А ГИ СЛАВИ УБИЈЦИТЕ ОД 27-МИ АПРИЛ?!?!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕНДАРОВСКИ ВО ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МУ ИЗРАЗИ СОЧУВСТВО НА АМЕРИКАНСКИОТ ДРЖАВЕН СЕКРЕТАР ПОМПЕО ЗА 50-ТЕ ИЉАДИ ЖРТВИ ОД КОРОНА

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ТРАНСФЕР МАРКЕТ: Прва жртва од коронавирус во фудбалот во Македонија

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ПРЕМИЕРОТ СПАСОВСКИ: Се сеќаваме на најмрачниот ден во поновата историја на нашата држава, 27 април - порача Спасовски

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЗОРАН ЗАЕВ СО МОЌЕН ФБ СТАТУС: Поминаа три години од крвавиот четврток - 27 април, кога за својот живот во Собранието се бореа пратеници, новинари, вработени во Законодавниот дом. Сценарио креирано со цел ВМРО-ДПМНЕ да ја задржи власта, во кое требаше да бидат убиени луѓе, да предизвикаат војна, да ја уништат иднината на државата

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) АМЕРИКАНЦИТЕ СЕ МАЧАТ ДА ГО РАЗБЕРАТ ГЕРМАНСКИОТ ЗДРАВСТВЕН СИСТЕМ КАДЕ ПОСТОЈАТ НЕПРОФИТНИ ОСИГУРИТЕЛНИ КОМПАНИИ КОИ РАБОТАТ КАКО НЕВЛАДИНИ ХУМАНИТАРНИ ОРГАНИЗАЦИИ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ГДУ: Ете што ни сервираат Мицкоски и Заев, по олабавувањето на полицискиот час, жесток политички час

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ДА СЕ ПОТСЕТИМЕ: 211 ГОДИНИ ЗАТВОР ЗА ДЕЛ ОД ТЕПАЧИТЕ И ДИВЈАЦИТЕ НА 27-МИ АПРИЛ, ДОПРВА ЌЕ ИМ СЕ СУДИ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ФИНЕНШЛ ТАЈМС: Можно е вистинската бројка на починати од Корона во светот да е поголема за 60%!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ВМРО ДПМНЕ ДОСТОЈНО ГО ОДБЕЛЕЖА 27-МИ АПРИЛ: ВМРОВЕЦ КАЧЕН НА КРОВ НА КОЛА ПРЕД СОБРАНИЕ ПЦУЕШЕ ПО ФАМИЛИИТЕ НА ЗАЕВ, ПЕНДАРОВСКИ...

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

БОРЈАН ЈОВАНОВСКИ: Совршено го разбирам гневот на Тричковски кој има потреба да рикне за да го извади бесот насобран во неговиот граден кош против една партија која нема абер од демократски и цивилизациски вредности!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ПИСМО НА ЧИТАТЕЛ: ИМА МНОГУ ИЗМАМЕНИ ВО ЗЕМЈАВА ОД ШЕМАТА НА ВИТАНОВ, ЛАЈКОНЕТ НО СРАМ ИМ Е ДА ПРИЗНААТ ДЕКА СЕ ИЗМАМЕНИ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

СКАНДАЛ ВО ОХРИД: ДОПИСНИЧКА НА МТВ ОД ОХРИД ИЗЛАЖАЛА ОХРИЃАНЕЦ ДА ИЗЛЕЗЕ ОД ДОМА ДА ДАДЕ ИЗЈАВА, ПОЛИЦИЈАТА ГО УАПСИЛА СРЕДЕ ИЗЈАВА!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ЕВЕ КОЈ ШИРИ ЛАЖНИ ВЕСТИ ЗА 5Г, БИЛ ГЕЈТС, АНТИ ВАКСЕР ТЕОРИИ НА ИНТЕРНЕТ - ПРОДУЦЕНТОТ МОНИ ДАМЕСКИ?!?!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе