Одберете локација на пристап

Oliver Spasovski 💬Oд ВМРО-ДПМНЕ пак не доаѓаат на дебати што потврдува дека се враќаат назад, за НАТО и ЕУ е потребно лидерство. За НАТО и ЕУ беше потребно силна политичка волја, визија и лидерство, а режимот за 11 го
Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер. Фејсбук статус на новинарската легенда, Зоран Иванов.
Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерва во зградата на српскиот парламент по најавата на претседателот Александар Вучиќ дека ќе го врати п
Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, пренесе360 степени. Вкупно 21,9 отсто се определиле за ВМРО-ДПМНЕ, а коалиција СДСМ и Беса доб
Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија Почитувани, Согласно општествените случувања во Република Северна Македонија, поточно одржув
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сега пациенткит
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оставаат исклучително на приврзаниците и членовите на партиите. Таквите сакаат себе си да се сметаат за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Некои од поли
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Коал
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Mисајлов
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бев у

БОМБА НА ФРАНЦУСКИТЕ НАУЧНИЦИ: ПУШАЧИТЕ ИМААТ ПОМАЛ РИЗИК ДА СЕ ЗАРАЗАТ СО КОРОНАВИРУС, НО КОГА ЌЕ СЕ ЗАРАЗАТ ПОГОЛЕМИ СЕ ШАНСИТЕ ДА УМРАТ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ДРУГАРЧИЊАТА НА ВМРОВЦИТЕ ВО НЕВОЉА: Корупциски скандал ја тресе владата на Јанша, по телефон се договарал тендерот за медицинска опрема

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ГОЛЕМО ОЛЕСНУВАЊЕ ЗА НАРОДОТ ВО ВРЕМЕ НА КРИЗА: Две третини од граѓаните ја прифатиле понудата за одложување на ратите од кредитите

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ДА ГИ ЗАПОЗНАЕМЕ НАШИТЕ СОГРАЃАНИ МУСЛИМАНИ: ДЕНЕСКА ПОЧНУВА ПРВИОТ ОД ДВАТА НАЈГОЛЕМИ ПРАЗНИЦИ НА МУСЛИМАНИТЕ - РАМАЗАН БАЈРАМ, ТРАЕ 3 ДЕНА, СЕ ПРАЗНУВА СО ПОСТ И МОЛИТВИ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ГЛУПАНТРОПОТ СЕ НАДМИНА, САД НЕ БИЛЕ НИКОГАШ ВАКА ИЗБЛАМИРАНИ НА СВЕТСКА СЦЕНА: Трамп предлага инјектирање на средство за дезинфекција, лекарите во шок

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) НАЈНОВО: АПЛИЦИРАЈ ЗА СТИПЕНДИЈА ЗА СТУДИРАЊЕ НА АМЕРИКАНСКИОТ УНИВЕРЗИТЕТ НА ЕВРОПА - ФОН!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

КОНЕЧНО ВЕЌЕ НЕМА ДА СЕ ШИШАМЕ И ФАРБАМЕ САМИ ДОМА: Се отвораат фризерските салони, и фризерите и клиентите ќе бидат со маски

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) СТРАШНА ГЛЕТКА: ЈАБЛАНИЦА МАСАКРИРАНА ОД ДРВОКРАДЦИ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ СЕ ПОФАЛИ: Пристигна првиот нископоден еколошки автобус од марката МАН

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

20 ЕВРА КАЗНА ЗА НЕНОСЕЊЕ МАСКА, 2.000 ЕВРА ЗА ФИРМИТЕ КОИ НЕМА ДА ОБЕЗБЕДАТ ЗАШТИТА ЗА ВРАБОТЕНИТЕ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - СТОПАНСКА КОМОРА: 9 од 10 фирми не планираат затворање ниту пак отпуштање на работниците

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

НБРМ до пензионерите: Заради заштита на здравјето, извадете картички, не користете готовина

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Османи: За Рамазан седете дома и посветете се на себе, фамилијата и на Бога

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Стопанската комора посредува за полесна набавка на заштитни маски

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

„Лек Скопје“(„Сандоз“) донираше хидроксихлорокин за пациентите со ковид-19 во Македонија

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе