Одберете локација на пристап

- Гледам СДСМ оди со пропаганда демек излезете да гласате инаку Грујо ќе се врати на власт, тоа може да вроди со контра ефект, ВМРОВЦИТЕ да излезат да гласаат Грујо да се врати на власт, а неопределените да седат дома и со тоа навистина да помогнат
Еј човече, да се крстиш, неверојатни се куртоните. Глупи се, покварени се, али упорни се човече! Замислете, Куртон Влајко седнал со македонските Бивис и Батхед, куртоните од Алфа и ја убедуваат јавноста дека само анкетата на Куртон Влајко е точна
Владата на Република Северна Македонија на 75-тата седница што се одржа денеска, донесе дополнување на Одлуката за мерки за спречување на внесување и ширење на коронавирус КОВИД-19, со која од државјаните на Република Србија, Република Косово, Црна
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- М
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мактел дозн
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Е

БОМБА НА СПАСОВСКИ: Од утре, 23 април, се намалуваат рестрикциите на движењето

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ГОЛЕМ УСПЕХ НА ШЕФОТ НА БЈБ, САШО ТАСЕВСКИ: Минатата година имаме најниска стапка на криминалитет во последните 10 години!!!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

СПАСОВСКИ И ФИЛИПЧЕ ЌЕ СЕ ОБРАТАТ НА ЈАВНОСТА ВО 17 ЧАСОТ ЗА НАЈНОВИТЕ ОДЛУКИ НА ВЛАДАТА

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

АЛО ВЛАТЧЕ, КОЈ ТЕ КАЗНИ СПОРТ ДА УРЕДУВАШ?!?!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Спасовски: Мерките што ќе се донесат на Владата не се детерминирани ниту од какви било верски празници, ниту од залагања на поединци

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Наумов од развојна банка: Се уште трае аплицирањето за „Ковид 1“, од следниот петок „Ковид 2“

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Грција постепено ќе се враќа во нормала од 4 мај

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

АЕК ќе донира 1 милион евра за борба против Ковид-19

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

УШТЕ ЕДЕН ДОБАР ДЕН ВО БИТКАТА СО КОРОНА: Oздравени се 48 пациенти, потврдени 28 нови случаи на ковид 19 – вкупната бројка на дијагностицирани случаи е 1259, почина 1 лице

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЕФТОВ И МИЛЕНКО ДОБИЈА КОНКУРЕНЦИЈА: ПАТРИОТ ЏОНИ ОД АМЕРИКА ВИ ГИ ОТКРИВА СИТЕ СВЕТСКИ ЗАГОВОРИ ОД ПАРКИНГ НА ВОЛМАРТ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ВИСТИНСКИ МАСАКАР НА УЛИЧНИ И ДОМАШНИ КУЧИЊА ВО ВИНИЦА!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ОПШТИНА КИСЕЛА ВОДА СО ПОМОШ НА ФИРМИ ДОНАТОРИ ПОСТАВИ ДРЖАЧИ СО СРЕДСТВА ЗА ДЕСИНФЕКЦИЈА ПРЕД СИТЕ ВЛЕЗОВИ НА ЗГРАДИТЕ ВО ОПШТИНАТА

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ОПШТИНА КИСЕЛА ВОДА ВО ГОЛЕМА АКЦИЈА ГИ ДЕЗИНФИЦИРА СИТЕ ВЛЕЗОВИ НА ЗГРАДИТЕ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА НА ЦРВЕН КРСТ: ДОНИРАЈТЕ 100 ДЕНАРИ ПО ТЕЛЕФОН!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ПРИЛЕП: Денеска ќе поделиме 30 000 маски во градот, од денеска сите Прилепчани да носат заштитни маски или шалови!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе