Одберете локација на пристап

Oliver Spasovski 💬Oд ВМРО-ДПМНЕ пак не доаѓаат на дебати што потврдува дека се враќаат назад, за НАТО и ЕУ е потребно лидерство. За НАТО и ЕУ беше потребно силна политичка волја, визија и лидерство, а режимот за 11 го
Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер. Фејсбук статус на новинарската легенда, Зоран Иванов.
Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерва во зградата на српскиот парламент по најавата на претседателот Александар Вучиќ дека ќе го врати п
Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, пренесе360 степени. Вкупно 21,9 отсто се определиле за ВМРО-ДПМНЕ, а коалиција СДСМ и Беса доб
Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија Почитувани, Согласно општествените случувања во Република Северна Македонија, поточно одржув
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сега пациенткит
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оставаат исклучително на приврзаниците и членовите на партиите. Таквите сакаат себе си да се сметаат за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Некои од поли
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Коал
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Mисајлов
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бев у

БОМБА НА ШЕКЕРИНСКА: МИСЛЕВМЕ ДА ГИ ЗАТВОРИМЕ ЦРКВИТЕ НО МПЦ НЕ ИЗМАМИ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

СПАСОВСКИ: Благодарност до ИВЗ што доброволно ги затворија сите џамии овој период за да се заштити здравјето на граѓаните

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Димитриевски: Искрено жалам што ја ставив во опасност пола влада, но настанот се „дува“ за наслови во медиумите

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

СПАСОВСКИ: СО БУГАРИЈА ИМАМЕ ПОТПИШАНО ДОГОВОР ЗА ПРИЈАТЕЛСТВО И ТОЈ ЌЕ БИДЕ РАМКАТА ВО КОЈА ЌЕ СЕ ПРЕГОВАРА, НАДВОР ОД ТОА НЕМАМЕ НАМЕРА ДА ИЗЛЕГУВАМЕ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Исплатени субвенциите за тутунот за 2019 година, поради вонредната состојба посебен начин на исплата на парите

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Сојузот на синдикати ја избра Алкалоид за најдобра компанија на неделата

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ДЕНЕСКА ДОБРИ БРОЈКИ: Нема починати, 25 излекувани, 53 ново заразени, вкупната бројка достигна 1170 заразени

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ОРДАНОВСКИ: ВМРО ДПМНЕ МНОГУ ЧУДНО СЕ ОДНЕСУВА ВО ОВАА СТРАШНА КРИЗА!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ АСФАЛТИРА СО ПОЛНА ПАРЕА: ЗАПОЧНА ФИНАЛНОТО АСФАЛТИРАЊЕ НА БУЛЕВАРОТ НИКОЛА КАРЕВ (ПЛАСТИЧАРСКА УЛИЦА)

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ГРАД СКОПЈЕ И ЦРВЕНИОТ КРСТ ОБЕЗБЕДУВААТ ПОДДРШКА НА ЛИЦАТА СО ПОПРЕЧЕНОСТ И НА СТАРИТЕ ЛИЦА ВО НИВНИТЕ ДОМОВИ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Мерки на Град Скопје за подобрување на социјалната заштита на граѓаните во услови на вонредна состојба

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Мои сограѓани, горе главата, после секоја бура доаѓа сонце, ќе го издржиме ова сите заедно!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Честитка од претседателот Пендаровски по повод големиот христијански празник Воскресение Христово – Велигден

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ТЕШКИ ВРЕМИЊА ДОЈДОА ЗА ЦРВЕНКАПА

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО ВО ЖИВО) КОВИД-19 Прашања и одговори: ретроспектива - коронавирус МК

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе