Одберете локација на пристап

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Покажавме дека
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Голем пријате
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Се надевам дека у
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На 41-на минута
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Ја враќаме во
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова луд
- Зоки Кичеец рока бомби по наредна на Камчев со цел Мицковски да се дотепа со цел Камчев да му се додвори на Заев. Едноставно во тек е операција на пуштање низ вода на Мицковски затоа што Камчев изгуби верба во него дека има капацитет и план како
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во изборната ед
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- &
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до филмот
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Остри
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Скопје 64- Ку

АКО ВИ ТРЕБА ПОМОШ НА ТЕРИТОРИЈА НА СКОПЈЕ, ЕВЕ НА КОИ ТЕЛЕФОНИ ДА ВРТИТЕ

✅По препораките од Владата наРепублика Северна Македонија и Министерството за здравство, за превенција и заштита на здравјето од корона вирусот, во ...

Повеќе

Волонтери од Општина Прилеп ќе набавуваат и доставуваат храна, лекови и средства за дезинфекција на стари, болни и изнемоштени граѓани – нова мерка на Општината во справувањето со Коронавирусот

🔻Воведовме телефонска линија со број 048/401-700, на која стари, болни, изнемоштени и возрасни лица со хронични заболувања, како и лица со посебни ...

Повеќе

БОМБА НА САШО ОРДАНОВСКИ: Нивата на Заев годинава богато роди, Македонија отвора и преговори со ЕУ, во истиот месец кога го потпишавме пристапувањето во НАТО! Се претера родот во амбарот!

Ви пренесуваме дел од колумната на Сашо Орданоски за Цивил Медиа: Беше тоа една долга и тешка сезона на сеидба. Ни дожд, ни сонце кога треба, а и с...

Повеќе

ОТКАКО ПРОБА ДА ГИ КУПИ БОКИ И КАТИЦА, СЕГА ОРЦЕ ПРОБУВА НАС ДА НЕ ПОДМИТИ ЗА ДА СИ ГИ ИСПЕРЕ ГРЕВОВИТЕ: Орка Холдинг и Аџибадем Систина издвоија 325.000 евра за справување со коронавирусот

– Орка Холдинг и приватната болница „Аџибадем Систина“ денеска соопштија дека за целокупната помош која ја понудија на граѓаните и...

Повеќе

НОВА МЕРКА ОД ВЛАДАТА: ЗАБРАНА ЗА ДВИЖЕЊЕ ЗА ВИКЕНДОВ ЗА СИТЕ ГРАЃАНИ ОД 16 ДО 05 ЧАСОТ УТРЕ ДЕНТА!!!

Нова мерка од владата за засилување на битката со корона - викендот кој е пред нас ќе има ограничување на движењето за сите граѓани од 16 до 05 ча...

Повеќе

ФОТО НА ДЕНОТ: ЕДИ РАМА ОТИДЕ НА УЛИЦИТЕ НА ТИРАНА ДА СЕ РАСПРАВА СО ГРАЃАНИТЕ КОИ НЕ СЕДАТ ДОМА

Инаку Еди Рама овие денови ја кажа најлегендарната реченица - Ако не седиме дома, нема да има место ни на гробиштата ни во болниците!

Повеќе

ЗАЕВ ЗА ДОЈЧЕ ВЕЛЕ: Го остваруваме она што го сонуваа генерации пред нас

Добивме потврда дека храбрите чекори се вреднувани, дека успехот дома високо се цени и надвор, во интервју заДојче веле, вели лидерот на СДСМ, по од...

Повеќе

ШОКАНТНО: Неодговорната директорка која доби отказ заразила пет свои колеги - петмина лекари од Кожната клиника заболени од корона вирусот!

Петмина од новозаболените од корона вирусот се вработени од Кожната клиника, рече министерот за здравство Венко Филипче, на денешната прес -конферен...

Повеќе

Димитров: Пет илјади граѓани побарале да се вратат во земјава, половина се согласиле на карантин

Пет илјади македонски граѓани кои се наоѓаат надвор од државата побарале помош од Министерството за надворешни работи да се вратат дома – до к...

Повеќе

(ВИДЕО ВО ЖИВО) МНОГУ ЛОШИ ВЕСТИ ДЕНЕСКА: ТРЕТА ЖРТВА ОД КОРОНА, 29 НОВИ ЗАРАЗЕНИ!

Повеќе

ТВ ВИС од Струмица ноќеска изгоре во пожар, ССНМ, ЗНМ и СЕММ апелираат да и се помогне на телевизијата

Фото: ТВ ВИС Рано утрово околу 2 часот изби пожар во зградата на поранешната касарна во Струмица каде се сместени просториите на регионал...

Повеќе

Генералниот извршен директор на Развојна банка Наумов: Од полноќ почнува аплицирањето за првата бескаматна линија кредити како поддршка на бизнисот во справувањето со КОВИД-19

Првите 5,7 милиони евра бескаматни кредити како директна помош за микро, мали и средни претпријатија во борбата со КОВИД-19 од полноќ се достапни на...

Повеќе

О БОЖЕ ГОСПОДЕ ШТО ЌЕ СЕ ПРАВИ СО ВАКВА СТОКА: Свештеници во Кавадарци против коронавирусот. Го осветуваат градот и ги поттикнуваат граѓаните да одат во црква!

Повеќе

ВРАБОТЕНИ ВО НАЈГОЛЕМАТА ФАБРИКА ВО СВЕТИ НИКОЛЕ СЕ ЖАЛАТ ДЕКА ГАЗДАТА НЕ ИМ ДОЗВОЛУВА ДА ОСТАНАТ ДОМА, ИМ СЕ ЗАКАНУВА СО ОТКАЗ!

Zdravo Sase Redovno te pratime i citame pa resiv da ti se obratam za pomos. Tvojot portal e vlijatelen i smetam deka so edna objava ke ni po...

Повеќе

ТЕЛЕКАБЕЛ: Ве известуваме дека од 20.03.2020 година имате можност да следите 13 канали од пакетот Балкан + бесплатно, меѓу нив ги имате RTL HR,RTL 2 , RTL Living, RTL Kockica, Jugoton...

Телекабел Yesterday at 1:42 PM· Oд вечерва следете го новото возбудливо шоу Gold Rush: Dave Turin's Lost Mine на Discovery Channel ...

Повеќе