Одберете локација на пристап

Со внимание ги следев прилозите од средбата на „лидерите“ кај претседателот Пендаровски. Морам да признаам дека на добар дел од нив, маските им доаѓаат некако природно, својствено, без оглед на сета трагедија во која се ноѓаме и н
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почит
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почина и први
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👉Заедно со м
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ◾На средбата, д
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- СДСМ во измин
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 🔴Се работи за
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ја поздравува
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Апелирам до с
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама -

Министерот Филипче: Користењето на термалната камера успешно се спроведува, нема причина за некаков ризик или паника од корона вирус во Северна Македонија

Почитувани, Денеска, Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче го посети медицинскиот тим на Меѓународниот аеродром Скопје, кој Министерст...

Повеќе

(ВИДЕО) НА КОЕ БЕДНО ДЕРЕЏЕ ПАДНАА КАКО ПАРТИЈА: ВМРО ДПМНЕ СО СКАП ВИДЕО СПОТ ГИ МОЛИ ГРАЃАНИТЕ ДА ИМ ОТВОРАТ ВРАТА НА ПРЕСТОЈНАТА ТЕРЕНСКА КАМПАЊА ЗА ИЗБОРИТЕ!

Повеќе

БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ: МИЦКОВСКИ Е МНОГУ ПООПАСЕН ЧОВЕК ЗА ЗЕМЈАТА ОД ШТО БЕШЕ ГРУЕВСКИ!

- Мицковски е политички анти талент, политички неписмен, недораснат да биде лидер на ВМРО ДПМНЕ, но како човек е многу опасен, многу поопасен за зем...

Повеќе

ХАХАХА КОМИЧЕН НАСТАП НА ПРОФЕСОРОТ КАЛАЈЏИЕВ: Кој и дал мандат на владата да се бори против мафијата, кога судот решил да ја ослободи?!?!

- СЈО не стигнало да го фати рокот за тие десетина истраги, врховен суд решил да ги прогласи за неважечки, кој сега и дал право на владата да се бор...

Повеќе

БОМБА НА СОЛЗА ГРЧЕВА: Ѕинго и Мицковски ме молеа да бидат претседатепски кандидат за да украдам 50 000 гласови од СДСМ, не прифатив затоа што знаев дека ќе изгубам!

- Ѕинго ме викна во Кратово за да ме моли да бидам претседателски кандидат на коалицијата, тоа било договорено со Мицковски, потоа и Мицковски ме мо...

Повеќе

БОМБА НА САШО ОРДАНОВСКИ: МИЦКОВСКИ ЌЕ БИДЕ БРУТАЛНО ПОРАЗЕН ЗАТОА ШТО НЕУТРАЛЦИТЕ СЕ УМОРЕНИ ОД ВМРОВСКИТЕ ИЗГУБЕНИ БИТКИ СО ЗАПАДОТ!

Кога дури и необично повлечената американска амбасадорка најде за потребно да им се придружи на своите европски дипломатски колеги во сугерирањето д...

Повеќе

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ТАА НЕПОДНОСЛИВА АРОГАНЦИЈА НА ВМРОВЦИТЕ ВО ТЕХНИЧКАТА ВЛАДА: Градоначалникот на Конче, Илиев, во дуел со дополнителниот заменик-министер за земјоделство, Трипуновски

Дополнителниот заменик-министер за земјоделство, Цветан Трипуновски, обвинет за криминал од 7.214.130 денари, ја обвинува мојата мајка за задоцн...

Повеќе

МАКЕДОНСКАТА ПОЛИТИКА ДРАСТИЧНО ЌЕ СЕ СТАБИЛИЗИРА СО ПРОСТО ВАДЕЊЕ ЛЕКАРСКО ПРЕД НЕКОЈ ДА СЕ БАВИ СО ПОЛИТИКА!

Повеќе

ДОЈДЕ ДЕНОТ ОЛИВЕРА ДА ГО СПАСУВА КАМЧЕВ: СО ТАЗЕ ПРЕШАЛТАНИОТ КАЛАЈЏИЕВ И НАМЕСТИЈА ЗАСЕДА НА ТЕЛМА НА ПРАТЕНИЧКАТА НА СДСМ КАЛЕСКА ВАНЧЕВА!!!

И малите деца знаат а не пак една искусна лисица Трајковска дека професорот Калајџиев во последно време се однесува како адвокат на Камчев а не како...

Повеќе

Амбасадорката на САД му ги истегна ушите на Мицковски: ВМРО-ДПМНЕ да не ги лаже граѓаните за значењето на Договорот од Преспа

Американската амбасадорка Кејт Мери Брнс очекува Северна Македонија во најкус можен рок да го добие своето столче во НАТО, а се надева дека е можно ...

Повеќе

ЈОВАНОСКИ И МАКРАДУЛИ: ИНВЕСТИРАЊЕТО ВО ЗАШТИТАТА НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНА ШТЕДИ ПАРИ И НАМАЛУВА ЕМИСИЈА НА ПМ 10 ЧЕСТИЧКИ

Реализираните проекти од областа на заштитата на животната средина во општина Прилеп, беше тема на денешната средба на градоначалникот Илија Јов...

Повеќе

(ВИДЕО) Заев: СДСМ ги избира најодговорните кандидати за пратеници од независноста до сега

Повеќе

БОМБА НА ЗОРАН БОЖИНОВСКИ: ЕВЕ КАКО ЛИЛА И БОКИ ГО ПОЧНАЛЕ ЦЕЛИОТ КРИМИНАЛ КОЈ КУЛМИНИРАЛ СО РЕКЕТ!

КОГА ЛИЛА ЛАЖЕ Колку што јас се разбирам од сведочења во кривични предмети, а подоста се разбирам бидејќи последните години се изнаслушав сведоци ш...

Повеќе

ДОБРИ ВЕСТИ: Расте бројот на пациенти во Кина кои се излекувани од новиот коронавирус!

Кинеските провинции и општини денеска соопштија дека повеќе пациенти заразени со новиот коронавирус се излекувале и ги напуштиле болниците. Вкупно ...

Повеќе

Претседателот Заев: Законот на Јавно обвинителство е важен за државата, со неговото донесување даваме аргумент плус пред ЕУ

Претседателот Заев: Законот на Јавно обвинителство е важен за државата, со неговото донесување даваме аргумент плус пред ЕУ„Би било добро Зако...

Повеќе