Одберете локација на пристап

Успешни компании во кои вработените веруваат и се чувствуваат сигурно. Нема дел од државата кој не се рaзвива. Истокот доживеа пресврт. Во Крива Паланка и регионот се инвестира сериозно и постојано. Мојата главна цел е да извезуваме македонс
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Покажавме дека
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Голем пријате
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Се надевам дека у
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На 41-на минута
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Ја враќаме во
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова луд
- Зоки Кичеец рока бомби по наредна на Камчев со цел Мицковски да се дотепа со цел Камчев да му се додвори на Заев. Едноставно во тек е операција на пуштање низ вода на Мицковски затоа што Камчев изгуби верба во него дека има капацитет и план како
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во изборната ед
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- &
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до филмот
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Остри

СИТЕ ОПШТИНИ СЕ ФРЛИЈА НА РАБОТА И МАКСИМАЛНО СЕ ДЕЗИНФИЦИРА СЕКОЈА УЛИЦА ВО ЗЕМЈАВА

Повеќе

ЗАЕВ ЗАМОЛИ: СИТЕ ОНИЕ КОИ ИЗДАВААТ СТАНОВИ, ДА ПОКАЖАТ РАЗБИРАЊЕ ОВИЕ ДВА МЕСЕЦИ КОН СВОИТЕ КИРАЏИИ АКО ЗАДОЦНАТ СО КИРИЈАТА

- Ги замолувам сите оние кои издаваат станови на кираџии да имаат разбирање овие два месеци ако кираџиите задоцнат со плаќањето на киријата. Да пока...

Повеќе

(ВИДЕО) НОВИ ЛОШИ ВЕСТИ ОД ФИЛИПЧЕ: ЈА ИМАМЕ И ПРВАТА ЖРТВА, ЖЕНА ВО КУМАНОВО ПОЧИНАЛА ОД КОРОНА ВИРУС!!!

Повеќе

ХАХА, КОМЕДИИ ОД БЕЛАТА ПАЛАТА, НАМЕСТО ДА МУ ЧЕСТИТААТ НА ЗАЕВ ТИЕ СЕ ЗАПЛЕТКАА ВО ВЛАКНАТА ВО ЈАЈЦЕТО: СЕ БУНАТ ШТО ЗАЕВ ЌЕ НАМАЛУВАЛ ПЛАТИ НА БУЏЕТАРИ, АМА БАРААТ ДА ДЕЛЕЛ ОТКАЗИ И ДА ОСТАВЕЛ БУЏЕТАРИ НА УЛИЦА БЕЗ НУЛА ДЕНАРИ?!?!

Повеќе

ПРЕС НАД ПРЕСОВИТЕ, ПРЕС КОЈ ЌЕ СЕ ПАМЕТИ: Заев не ме разочара, знаев дека нема да не остави на цедило во овие кризни моменти!

Лесно е некој политичар да се усере од паника и страв или од незнаење да крева раменици и да го остави народот да се дави во надојдената вода... Но З...

Повеќе

ЗАЕВ СЕ ЗАКАНИ: СИТЕ ФИРМИ КОИ ЌЕ СЕ ДРЗНАТ ДА ПРОФИТИРААТ НА МАКАТА НА ГРАЃАНИТЕ ЌЕ БИДАТ НАЦИОНАЛИЗИРАНИ!

- Сите оние фирми кои ќе се дрзнат да профитираат на маката на граѓаните во овие кризни моменти ќе бидат национализирани со уредба од владата!!! Зо...

Повеќе

ШОКАНТНА ОДЛУКА НА СДСМ - ЗАЕВ БОМБАРДИРАШЕ ОД БИХАЧКА: СИТЕ ФУНКЦИОНЕРИ И БУЏЕТАРИ ОСВЕН ЛЕКАРИ, ПОЛИЦАЈЦИ И ВОЈНИЦИ ЌЕ ЗЕМААТ МИНИМАЛЕЦ ЗА АПРИЛ И МАЈ А СОВЕТНИЦИ И ЧЛЕНОВИ НА УПРАВНИ И НАДЗОРНИ ОДБОРИ ЌЕ РАБОТАТ БЕЗ ПАРИ!

- Ќе ги намалиме платите на сите функционери и буџетари освен војници, полицајци и лекари и ќе земаат минималец. Ќе поделиме по две минимални плати ...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА ЗАЕВ: СПРЕМИВМЕ ПАКЕТ ОД 200 МИЛИОНИ ЕВРА, ВЛАДАТА ЌЕ ДЕЛИ ПЛАТИ ВО ПРИВАТНИТЕ ФИРМИ ЗА АПРИЛ И МАЈ!

Повеќе

(ВИДЕО ВО ЖИВО) ОБРАЌАЊЕ ДО ЈАВНОСТА НА ЛИДЕРОТ НА СДСМ, ЗОРАН ЗАЕВ

Повеќе

БОМБА НА НИНА АНГЕЛОВСКА: БАНКИТЕ ЌЕ ИМ ПОНУДАТ НА ГРАЃАНИТЕ И ФИРМИТЕ ОДЛАГАЊЕ НА ПЛАЌАЊЕТО НА РАТИТЕ ЗА КРЕДИТИ, ТИЕ ЌЕ ИМААТ 10 ДЕНА РОК ДА ГИ ПРИФАТАТ НОВИТЕ УСЛОВИ!

- Во текот на утрешниот ден владата ќе донесе уредба со која банките ќе треба да им понудат на граѓаните и фирмите нови договори за кредитите со што...

Повеќе

Драги мои ВМРОВЧИЊА, сфаќате ли сега колкаво е епско и колосално срањето што го направивте со 1 милијарда евра позајмени спичкани на Скопје 2014-та и уште 1 милијарда на други глупости, сега кога ни треба за лекови нема да може да се позајмиме!

Ете сега ќе се види колку скапо ќе не чини Скопје 2014-та и останатите глупости на ВМРОВЦИТЕ, платени со позајмени пари при што за 10 години јавниот д...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА АНГЕЛОВСКА: ЌЕ СЕ ПОЗАЈМИМЕ ОКОЛУ 600 МИЛИОНИ ЕВРА, ДЕЛ ЌЕ ОДАТ ЗА ПЛАТИ ЗА БУЏЕТАРИТЕ, ДЕЛ ЗА ПОМОШ НА БИЗНИСОТ, ЌЕ ПОМАГАМЕ ФИРМИ КОИ ДЕЛАТ ПЛАТИ БЕЗ РАЗЛИКА ДАЛИ СЕ ЗАГУБАРИ ИЛИ НЕ!

Повеќе

КОРОНАТА ИМ ГО ПОМАТИ УМОТ И НА АКАДЕМИЦИ, ПРОФЕСОРИ НА УКИМ, НОВИНАРИ ВЕТЕРАНИ...

Повеќе

СТРАШНО: КОРОНАТА ЗЕМА ЗАЛЕТ ВО ЗЕМЈАВА, ДУРИ 29 НОВИ ЗАРАЗЕНИ, СЕГА СЕ ВКУПНО 114!!!

Почитувани, Министерството за здравство информира дека во изминатото дено-ноќие се регистрирани 29 нови случаи на коронавирус во земјата. Со ова ...

Повеќе

БРАЌАТА СРБИ НИ ВПЕРИЈА МИТРАЛЕЗИ: ВАКА ИЗГЛЕДА МАКЕДОНСКО - СРПСКАТА ГРАНИЦА ДЕНЕСКА, ЕПТЕН БРАТСКИ!

Предупредување: Оваа информација е преземена од социјални мрежи, можно е да се работи за погрешна информација, немавме можност да ја провериме засег...

Повеќе