Одберете локација на пристап

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Покажавме дека
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Голем пријате
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Се надевам дека у
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На 41-на минута
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Ја враќаме во
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова луд
- Зоки Кичеец рока бомби по наредна на Камчев со цел Мицковски да се дотепа со цел Камчев да му се додвори на Заев. Едноставно во тек е операција на пуштање низ вода на Мицковски затоа што Камчев изгуби верба во него дека има капацитет и план како
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во изборната ед
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- &
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до филмот
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Остри
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Скопје 64- Ку

МИЦКОВСКИ НА ФЕЈСБУК ПОБАРА ОДЛАГАЊЕ НА ИЗБОРИТЕ: ЗДРАВЈЕТО НА ГРАЃАНИТЕ Е ПРЕД СЕ!

Повеќе

Емил Јакимовски осуден на една година и осум месеци затвор, но прво ќе оди во Бардовци да се лечи од нервно растројство

Поранешниот вработен во Централниот регистер обвинет за закани кон новинарката Мери Јордановска и загрозување на безбедноста на поранешната сопруга ...

Повеќе

Супер модерната клиника „Жан Митрев“ ги понуди сите свои капацитети за борба со корона вирусот

Соопштение на Жан Митрев: -Во однос на новонастананата состојба со пандемијата на вирусот Ковид-19 сакаме да ја информираме јавноста дека Клиничк...

Повеќе

ВО ЖИВО - ЗАЕВ: ДА НАПРАВИМЕ СЕ ЗА ДА НЕ БРОИМЕ ЖРТВИ ТУКУ ДА БРОИМЕ ИЗЛЕКУВАНИ!

Повеќе

Филипче со добри вести: Ноќеска нема нови заразени, првата пациентка со корона вирус е излекувана и денеска заминува на домашно лекување

Првата пациентка со корона вирус денеска заминува на домашно лекување. Таа беше по втор пат тестирана по дијагностицирањето на вирусот според насок...

Повеќе

Филипче: Имаме вирус со кој нема правила, се пренесува и преку асфалт, a младите се најголеми пренесувачи

Ситуацијата е под контрола. Во споредба со Европа бројот на заболени се чини како мала бројка, иако не треба да се залажуваме, веројатно таа...

Повеќе

Почна миење на улици во Куманово со средство за дезинфекција

Почна интезивното миење на улиците во Куманово, информираа денеска од Јавното претпријатие „Чистота и Зеленило“. Миењето почна од ...

Повеќе

ЗАМЕНИЧКАТА МИНИСТЕРКА ЗА МВР, СЛАВЈАНКА ПЕТРОВСКА ГИ ПОСЕТИ ПУНКТОВИТЕ НА МВР ОКОЛУ ДЕБАР И ЦЕНТАР ЖУПА

Повеќе

Волонтери од Општина Прилеп ќе набавуваат и доставуваат храна и лекови на стари, болни и изнемоштени граѓани – нова мерка на Општината во справувањето со Коронавирусот

Имајќи ја во предвид целокупната ситуација со пандемијата на Коронавирусот,Општина Прилеп продоложува со нови локални мерки, во правец на заштитана ...

Повеќе

Манчевски: Курир, Република и Нетпрес координирано шират лажни вести финансирани од Будимпешта

Потпретседателот на СДСМ, Дамјан Манчевски, денеска ги посочи порталите Курир, Република и Нетпрес дека координирано шират лажни вести, финансирани ...

Повеќе

ВИДЕО ВО ЖИВО: Оливер Спасовски за последните случувања со корона вирусот

Повеќе

ДОБРИ ВЕСТИ, ДЕНЕСКА НЕМА НОВИ СЛУЧАИ НА КОРОНА, ОСТАНУВАМЕ НА 13: Тестираните седум пациенти немаат корона вирус

Министерството за здравство информира дека резултатите на 7-те пациенти кои претпладнево се тестираа се негативни на корона вирус. -Денеска се тест...

Повеќе

МВР: Во Дебар и Центар Жупа е мирно, се врши дотур на храна и лекови

Во Дебар и Центар Жупа, безбедносната состојба во изминатото деноноќие беше стабилна, соопшти Министерството за внатрешни работи. Оттаму посочија д...

Повеќе

БРАВО: ЗА ДА ВИ ПОМОГНЕ ДА ЈА ИЗДРЖИТЕ ДОМАШНАТА ИЗОЛАЦИЈА, А1 НУДИ БЕСПЛАТНО 10 ГБ МОБИЛЕН ИНТЕРНЕТ И 7 ФИЛМСКИ КАНАЛИ!

Повеќе

Може ли олигархот и режимски профитер Орце Камчев да се искупи за гревовите со нудење значителна помош околу Корона Вирусот?

Не можете да му забраните никому да даде нешто бесплатно, да помогне, да проба да се искупи за гревовите кои ги има направено и да проба да го смени...

Повеќе