Одберете локација на пристап

Успешни компании во кои вработените веруваат и се чувствуваат сигурно. Нема дел од државата кој не се рaзвива. Истокот доживеа пресврт. Во Крива Паланка и регионот се инвестира сериозно и постојано. Мојата главна цел е да извезуваме македонс
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Покажавме дека
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Голем пријате
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Се надевам дека у
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На 41-на минута
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Ја враќаме во
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова луд
- Зоки Кичеец рока бомби по наредна на Камчев со цел Мицковски да се дотепа со цел Камчев да му се додвори на Заев. Едноставно во тек е операција на пуштање низ вода на Мицковски затоа што Камчев изгуби верба во него дека има капацитет и план како
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во изборната ед
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- &
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до филмот
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Остри

ПОЗНАТИ НОСИТЕЛИТЕ НА ЛИСТИТЕ НА ГДУ

Од извори блиски до високото раководство на Граѓанско Демократска Унија, нашиот портал ги доби имињата на носителите на листите за сите 6 изборни ...

Повеќе

ЗА СИТЕ СТУДЕНТИ ОД МАКЕДОНИЈА – со БИЗНИС КЛАСА ДО АМЕРИКА KOUZON SUMMER WORK & TRAVEL IN AMERICA 2020 PRIZE - FLY TICKET TO USA – TURKISH AIRLINES НАГРАДАТА – БЕСПЛАТНА АВИОНСКА КАРТА ДО АМЕРИКА СОНОТ може да стане ВИСТИНА

За прв пат од постоењето на W&T Америка , КОУЗОН во соработка со TURKISH AIRILINES доделува БЕСПЛАТНА АВИОНСКА КАРТА од BUSINESS CLASS.Во оваа к...

Повеќе

БОМБА НА ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: 14 ДЕНОВИ НЕМА ДА РАБОТАТ ГРАДИНКИТЕ И ШКОЛИТЕ, ВЛАДАТА ЌЕ ПЛАТИ РАБОТНО ОТСУСТВО НА РОДИТЕЛИТЕ ЗА ДА ГИ ЧУВААТ ДЕЦАТА!

Повеќе

НЕБАЊАТО ЃУБРЕ НА ДЕНОТ!

Повеќе

Шилегов: Автобусите постојано се дезинфицираат

Автобусите на ЈСП Скопје, секојдневно пред и после пуштањето во системот на превоз, се предмет на целосна дезинфекција, објави градоначалникот Пет...

Повеќе

МНР препорачува да не се патува во Италија

МНР препорачува да не се патува во Италија Со оглед на рапидноста на развојот на настаните со COVID-19 во Италија, препорачуваме нашите граѓани да ...

Повеќе

ЦЕЛА ДРЖАВА ОДИ ПОД КЛУЧ: ЗАТВОРАЊЕ НА УЧИЛИШТА, ГРАДИНКИ И УНИВЕРЗИТЕТИ ВО НАРЕДНИТЕ ДВЕ НЕДЕЛИ, ПРЕДЛАГА КОМИСИЈАТА ЗА ЗАРАЗНИ БОЛЕСТИ

Мерки за спречување на ширење на коронавирусот на Скопскиот аеродром. (Фото: СДК.МК) Затворање на градиниките, училиштата и факултетите во ...

Повеќе

СДСМ ТРГНА МНОГУ МОЌНО, СО ОВАА ЕНЕРГИЈА И РЕШИТЕЛНОСТ НЕ ИМ БЕГААТ 60 ПРАТЕНИЦИ!!!

- Со ваква понуда нема дилема, ние сме победници на 12. април. Победници сме, почитувани граѓани затоа што обединуваме, околу вредностите и визиит...

Повеќе

БОМБА НА ЗИКОВ: ОВАА ВЛАДА НА ЗАЕВ Е ПОДОБРА ВО СИТЕ АСПЕКТИ ОД СИТЕ ВЛАДИ НА ВМРО ДПМНЕ ДОСЕГА!

Повеќе

ЕУРОИМПЕКС СО ПРОЛЕТНА АКЦИЈА „НАПРАВИ ПАУЗА И ПОГРИЖИ СЕ ЗА СВОЕТО ВОЗИЛО“ – 10% НА СИСТЕМОТ ЗА СОПИРАЊЕ!

Еуроимпекс, генерален увозник за Брендот Peugeot во Македонија, Србија, Црна Гора, Косово и Албанија ги повикува возачите да „Направат пауза и...

Повеќе

ЕЛЕМ набави 6 еколошки автобуси за РЕК Битола за 1,7 милиони евра

Државната компанија за производство на електрична енергија АД ЕСМ (поранешно ЕЛЕМ) деновиве склучи договор со Аутомакедонија за набавка на автобуси ...

Повеќе

ЈАВНОСТА ВО ШОК И БЕС: Директорката на Кожна клиника не сакала да се пријави за тестирање, се расправала и им се заканувала на колегите кои го барале тоа?!

Директорката на скопската Клиника за кожни болести, Нина Цаца-Биљановска кај која денеска беше потврдено дека е позитивна на коронавирусот уште мина...

Повеќе

БОМБА НА ОРДАНОВСКИ: МИЦКОВСКИ ВЧЕРА ИТНО ЗАМИНАЛ ВО БУДИМПЕШТА ДА ГО МОЛИ ГРУЕВСКИ ДА МУ ДОЗВОЛИ ДА СТАВИ НОВИ ЛУЃЕ НА ПАРТИСКИТЕ ЛИСТИ, ГРУЈО НЕ САКАЛ ДА ЧУЕ!!!

Ви пренесуваме дел од колумната на Сашо Орданоски за Цивил Медиа: Како поминал разговорот помеѓу Груевски, Мицкоски и Николовски во Будимпешта ќе д...

Повеќе

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ДОБИ ГОЛЕМА БИТКА ПРОТИВ МАФИЈАТА: КОНЕЧНО И ФИНАЛНО РАЗРЕШЕН ЈОВО ВАНГЕЛОВСКИ ВИКАН ПРЕВАРА!!!

Врховниот суд ја одби жалбата на поранешниот претседател, Јово Вангеловски како неоснована и го потврди решението на Судскиот совет. Со оваа одлука ...

Повеќе

Е ОВА СЕ ВИКА ЕКОЛОШКА КАТАСТРОФА - ВАКА ИЗГЛЕДА РЕКАТА ТРЕСКА ОВИЕ ДЕНОВИ!

Повеќе