Одберете локација на пристап

- Гледам СДСМ оди со пропаганда демек излезете да гласате инаку Грујо ќе се врати на власт, тоа може да вроди со контра ефект, ВМРОВЦИТЕ да излезат да гласаат Грујо да се врати на власт, а неопределените да седат дома и со тоа навистина да помогнат
Еј човече, да се крстиш, неверојатни се куртоните. Глупи се, покварени се, али упорни се човече! Замислете, Куртон Влајко седнал со македонските Бивис и Батхед, куртоните од Алфа и ја убедуваат јавноста дека само анкетата на Куртон Влајко е точна
Владата на Република Северна Македонија на 75-тата седница што се одржа денеска, донесе дополнување на Одлуката за мерки за спречување на внесување и ширење на коронавирус КОВИД-19, со која од државјаните на Република Србија, Република Косово, Црна
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- М
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мактел дозн
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Е

СУЕТАТА И ГНЕВОТ ГО ОСТАРЕА ГЕРО, ПРЕКУ НОЌ СЕ ПРЕТВОРИ ВО ИСУШЕНО СТАРЧЕ ИЗЛАПЕНО

За само две три години Геро ни изгледа остарено исушено изгубено, стресот, суетата и гневот го уништи човекот, делувс излапено...

Повеќе

(ВИДЕО) ПАВЛЕ ОД ШАРЕНА ГО МАСАКРИРАШЕ КУРТОНОТ СОТИР КОСТОВ, МУ НАРЕДИ КОЛКУ СЕ ПАРИ ЗЕЛ ОД БУЏЕТОТ, МИЛИОНИ ДЕНАРИ!!!

Повеќе

(ВИДЕО) ВОДИТЕЛОТ НА CARWOW: ПЕЖО 208, НАЈДОБРАТА КОЛА ЗА НАЈМАЛКУ ПАРИ НА ПАЗАРОТ!

Повеќе

ТЕРОРИСТИ ЛИ СЕ, МАНЕКЕНИ ЛИ СЕ: ДОЈДЕ ЖИВОТ И ЗА КРИМИНАЛЦИТЕ, НАМЕСТО ВО ШУТКА, ТИЕ СЕ БРАНАТ ОД СЛОБОДА КАКО ГОСПОДА!

Се гледа дека биле 12 години на власт, по скапата облека со која се шетаат во судница. ТЕРОРИСТИ ЛИ СЕ, МАНЕКЕНИ ЛИ СЕ ОБВИНЕТИТЕ ЗА ОРГАНИЗАЦИЈА Н...

Повеќе

Анкета на КЛИП МЕДИЈА и СТРАТУМ: Зоран Заев ќе биде премиер на Македонија по 12-ти април!

Граѓаните сметаат дека Зоран Заев ќе биде премиер по изборите на 12 април, покажува анкетата на Stratum R&D и Клип медија груп. Ставовите кон л...

Повеќе

БОМБА НА СПАСОВСКИ: Очигледно е дека ќе има голема победничка коалиција

Техничкиот премиер и еден од потпретседателите на СДСМ, Оливер Спасовски денеска изјави дека интезивното договарање за предизборна коалиција о...

Повеќе

КИРАЦОВСКИ: Се отпишуваат над 10 милиони евра долгови на граѓаните, пари што остануваат во семејните буџети!

Се отпишуваат над 10 милиони евра долгови на граѓаните, пари што остануваат во семејните буџети!Со закон се опфатени илјадници семејства кои со годи...

Повеќе

ДАРКО КАЕВСКИ: 652 милиони денари вложени во спортот за 3 години! Бројките и резултатите покажуваат каде бевме и каде сме денес!

Повеќе

(ВИДЕО) Граѓаните што ќе добијат симптоми да не шетаат по болници, туку да ја повикаат мобилната екипа дома

Министерството за здравство вчера ги дадетелефонските броевиза пријавување на потенцијални случаи на коронавирус. „Карантин и изола...

Повеќе

СПАСОВСКИ: Засега нема ограничувања на јавните собири, но понатаму се е можно во зависност како ќе се развиваат работите!

Засега нема ограничување на јавните собири и се ќе зависи од конкретната ситуација, вели техничкиот премиер, Оливер Спасовски одговарајќи на новинар...

Повеќе

ФИЛИПЧЕ: ЗАРАЗЕНАТА ПАЦИЕНТКА Е ВО ДОБРА СОСТОЈБА, ВО КОМБЕТО ИМАЛО 9 ПАТНИЦИ, ОД СКОПЈЕ И СТРУМИЦА, СИТЕ НОЌВА ГИ ЧУВА ПОЛИЦИЈА

Пациентката кај која е утврдено присуство на коронавирус е во добра општа состојба и со лесна форма на болеста. Зафатено...

Повеќе

ЌЕ СЕ РЕКОНСТРУИРА СТАРАТА ЧАРШИЈА ВО ПРИЛЕП

Илија Јованоски ❗️На средба со прилепските дуќанџии го презентирав идејниот проект за реконструкција на Старата чаршија. 👉Сите мислења предло...

Повеќе

ПРВ СЛУЧАЈ НА КОРОНА ВО ЗЕМЈАВА - ЖЕНА НА 50 ГОДИНИ КОЈА СЕ ВРАТИЛА ОД ИТАЛИЈА - ВЛАСТИТЕ АПЕЛИРААТ ДА НЕ СЕ ПАНИЧИ И ДА НЕМА ХИСТЕРИЈА, СИТУАЦИЈАТА Е ПОД КОНТРОЛА!

-Пациентката која во раните утрински часови беше хоспитализирана на инфективната клиника е позитивна за Ковит -19 – изјави министерот за здр...

Повеќе

Прилепскиот театар „Војдан Чернодрински“ одбележува 70 години од своето постоење

Повеќе

ПРИЛЕПСКО МАЛО КОЊАРИ ЌЕ ДОБИЕ КАНАЛИЗАЦИЈА ВРЕДНА 12 МИЛИОНА ДЕНАРИ!

Повеќе