Одберете локација на пристап

Со внимание ги следев прилозите од средбата на „лидерите“ кај претседателот Пендаровски. Морам да признаам дека на добар дел од нив, маските им доаѓаат некако природно, својствено, без оглед на сета трагедија во која се ноѓаме и н
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почит
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почина и први
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👉Заедно со м
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ◾На средбата, д
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- СДСМ во измин
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 🔴Се работи за
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ја поздравува
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Апелирам до с
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама -

РАМКОВСКИ: Две години во затвор ми вршеа психолошка тортура, секој ден ми правеа 2 часа контрола во ќелија дали сум имал скриено некаде мобилен!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) РАМКОВСКИ НИЗ СОЛЗИ: Ми ја уапси целата фамилија и ми ја уништи телевизијата затоа што не се согласив со него за Скопје 2014-та!

* реклами ---------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------...

Повеќе

Честитка од претседателот Пендаровски по повод 21 декември - Денот на наставата на турски јазик

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, по повод одбележувањето на 21 декември - Денот на наставата на турски јазик, упати...

Повеќе

ВМРО-ДПМНЕ e најголемиот кочничар на иднината на граѓаните и иднината на нашата земја

Се ближи времето до изборите, а тоа значи дека работите мора да станат појасни кога е во прашање иднината на земјата. Мораме да зборуваме ...

Повеќе

ЕСКО РАХИЌ: Мицковски ќе биде добар премиер, ама за 4 години од сега, ќе треба повеќе да зачисти во ВМРО ДПМНЕ таму се уште има луѓе кои го носеа режимот на грб!

- Мицковски ќе биде добар премиер, ама за 4 години од сега, ќе треба малце да подзачисти во ВМРО ДПМНЕ каде гледам се уште фаци кои го носеа режимот...

Повеќе

БРАВО ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Воведени се 6 нови лекови за ретки болести!

Почитувани, Министерството за здравство, во изминативе две години направи значајни подобрувања за лицата со ретки болести. Воведени се шест ...

Повеќе

ЕМОЦИОНАЛНА ИСПОВЕСТ НА РАМКОВСКИ: 28 месеци не ми дадоа да ја видам ќерка ми, се уште се плашам од Груевизмот дека ќе се врати!

* Реклами --------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------...

Повеќе

ЕСКО РАХИЌ: Има два-тројца мои сопартијци кои го валкаат образот на СДСМ и на Зоки Заев и треба веднаш да бидат затворени и ќе ги пикнам во најлошите ќелии во Шутка!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

Демократски сојуз: Соработка со партиите кои се за робусна борба против криминалот, новинарот Зоран Димитровски, нов Генерален секретар на Демократски сојуз

Централниот совет на Демократскиот сојуз одржа седница на која се расправаше за предвремените парламентарни избори и за соработката со другите пар...

Повеќе

ЕСКО РАХИЌ Е МЕГА ЦАР: Ќе го средам затворот Шутка до таа мера да ти е мерак у затвор да идеш!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА ЕСКО РАХИЌ: Затворот Шутка доби 250 000 евра донации од Гемак, Алкалоид, Факом, Жикол, Дени Интернационал, Тим Билдинг, ЕВН...

- Многу фирми донираа за да го реновирам затворот ШУТКА, за прв пат по 13 години искречивме, ставивме нов кров па дури и фото волтаици ќе произведув...

Повеќе

СЕПАК, ДРУГ ЌЕ Е МАГАРЕТО ВО ПРИКАЗНАВА, ТОЈ ШТО ЌЕ ЗАГЛАВИ 30 ГОДИНИ У ЌОРКА!

Повеќе

БРАВО СДСМ, ОВА Е ДРЖАВНИЧКА ПАРТИЈА: ЗА ПЕТ МЕСЕЦИ КОЛЕКТОРОТ ЌЕ ПРЕСТАНЕ ДА ГО ЗАГАДУВА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО

За реконструкција на колекторскиот систем Владата обезбеди 183 милиони денари. - Охридскиот градоначалник Константин Георгиевски на почетокот на р...

Повеќе

ДРУГАРИ ЗА ОВА НЕ СЕ БОРЕВМЕ, ВАКВИТЕ РАБОТИ ДА СЕ КОРЕГИРААТ И ИСКОРЕНАТ!

* реклами ---------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------...

Повеќе

Го слушав вчера Александар Николовски на Алсат М во емисијата 360 степени. Човече кое лудило, ова ВМРОВЦИТЕ се од друга планета!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе