Одберете локација на пристап

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Покажавме дека
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Голем пријате
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Се надевам дека у
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На 41-на минута
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Ја враќаме во
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова луд
- Зоки Кичеец рока бомби по наредна на Камчев со цел Мицковски да се дотепа со цел Камчев да му се додвори на Заев. Едноставно во тек е операција на пуштање низ вода на Мицковски затоа што Камчев изгуби верба во него дека има капацитет и план како
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во изборната ед
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- &
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до филмот
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Остри
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Скопје 64- Ку

ЗЕЌИРИ ОБЈАВИ: Преку 10 милиони евра долгови на граѓаните ќе бидат отпишани!

Само што го изгласавме законот за отпис на камати и репрограмирање на долговите на граѓаните кон jавните претпријатија заклучно со декември 2017 г...

Повеќе

МИЦКОВСКИ ИЗВРШИ ПОЛИТИЧКО САМОУБИСТВО - И ПОКАЖА СРЕДЕН ПРСТ НА АМЕРИКАНСКАТА АМБАСАДОРКА: Никој не смее да ни забрани да се обидеме да го ревидираме договорот!

Нема да ја игнорираме реалноста што ја создаде Преспанскиот договор, ама ќе се обидеме да ја исправиме неправдата. Вака одговори лидерот на ВМРО-ДПМ...

Повеќе

ТРАГЕДИЈА ВО ТУРЦИЈА: Едно лице загина, 157 повредени во авионската несреќа на компанијата ПЕГАСУС во Истанбул

Едно лице загина, а 157 се повредени откако денеска авион при слетувањето на истанбулскиот аеродром „Сабиха Гокчен“ ја промаши пис...

Повеќе

(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ПАРКОВИ И ЗЕЛЕНИЛО, АДРИЈАН МУЧА: Почнуваме со изградба на три нови паркови, во Карпош од 60 000 квадрати, во Кисела Вода од 15 000 квадрати, Аеродром исто околу 10 000 квадрати...

Повеќе

ТРАМП УСПЕА ДА СЕ СПАСИ ОД ИМПИЧМЕНТ СО ТЕСНО МНОЗИНСТВО НА ВЕРНИТЕ РЕПУБЛИКАНСКИ СЕНАТОРИ, НО ЕКСПЕРТИТЕ ВЕЛАТ ДЕКА ОВА Е ПИРОВА ПОБЕДА И ДЕСНИЧАРИТЕ ГИ ЧЕКА КАЗНА НА ИЗБОРИТЕ ГОДИНАВА!

Повеќе

Едно нешто морам да му признаам на Мицковски - Груевски не можел да избере подобар човек за улогата која му е зададена да ја одигра!

МУВА НЕ ГО ЛАЗИ, ОКО НЕ МУ ТРЕПНУВА ДОДЕКА БЛЕФИРА, МАНИПУЛИРА, ГЛУМИ ЛУДИЛО, КРУЖИ КАКО ОБЛАК ОКОЛУ КРАГУЕВАЦ! ЧОВЕКОТ Е ОПЕРИРАН ОД ЕМОЦИИ, СРАМ,...

Повеќе

ПАРТИЗАНИТЕ СЕ ОРГАНИЗИРААТ ЗА УШТЕ ЕДЕН МАСОВЕН ЈУРИШ ПРОТИВ ФАШИСТИТЕ И МАФИЈАТА!

Претседателот на СДСМ Зоран Заев попладнево оствари средба со претседателите на партиите кои се дел од коалицијата предводена од СДСМ. - Ова е ...

Повеќе

(ВИДЕО) СООЧУВАЊЕ НА МИЦКОВСКИ СО НОВИНАРИ И ЕКСПЕРТИ НА ТЕЛМА

Повеќе

ЕВЕ ЗОШТО ГЕРО ГИ ПУКА БОМБИТЕ НА МАФИЈАТА: КЛАДИЛНИЦИТЕ МАКС БЕТ НА САШО МИЈАЛКОВ СЕ РЕКЛАМИРААТ НА ПОРТАЛОТ НА ГЕРО

Повеќе

Макрадули од градинката „Кочо Рацин“: Во оваа градинка не само што не мириса на нафта, туку е потопло и почисто

Заменик министерот за животна средина и просторно планирање, Јани Макрадули, градоначалникот на општина Центар, Саша Богдановиќ и финансискиот дирек...

Повеќе

СОБРАНИЕТО ГО ИЗГЛАСА ЗАКОНОТ СО КОЈ СЕ ЗАБРАНУВА УВОЗ НА ОТПАД КОЈ МОЖЕ ДА СЕ СОГОРУВА И ДА СЕ КОРИСТИ КАКО ЕНЕРГИЈА

Во земјава се забранува увоз на отпад кој се користи како извор на енергија. Собранието на денешната седница ги усвои измените на Законот за управув...

Повеќе

(ВИДЕО) ОТВОРЕН ДЕН НА „ДРИСЛА“: ГРАДОТ СКОПЈЕ ПРЕЗЕМА ИТНИ МЕРКИ ЗА КОНСОЛИДАЦИЈА НА ДЕПОНИЈАТА

Новинарски екипи и активисти од еколошките граѓански организации денеска ја посетија депонијата „Дрисла“ и направија увид во состојбата ...

Повеќе

КАКО МИТКО ЈАНЧЕВ ЌЕ ГИ ЗАЖИВУВА СЕЛАТА - бесплатен превоз за граѓаните

Митко Јанчев, градоначалник на Кавадарци најавува бесплатен превоз до кавадаречките села кои се оддалечени повеќе од четири илометри, со цел тие д...

Повеќе

Денеска доделени пакети со бебешки производи на првите 5 новороденчиња во 2020 година во општина Ѓорче Петров

Повеќе

ОВА ДОСЕГА БЕШЕ НЕЗАМИСЛИВО: ВЛАДАТА ОДЛУЧИ ДА ДАДЕ К-15 НА НАД 200 000 БУЏЕТАРИ!!!

Утврден е колективниот договор со кој на државната администрација се враќа К-15. Ова е одлука од 6-тата седница на Владата. „Владата ј...

Повеќе