Одберете локација на пристап

- Гледам СДСМ оди со пропаганда демек излезете да гласате инаку Грујо ќе се врати на власт, тоа може да вроди со контра ефект, ВМРОВЦИТЕ да излезат да гласаат Грујо да се врати на власт, а неопределените да седат дома и со тоа навистина да помогнат
Еј човече, да се крстиш, неверојатни се куртоните. Глупи се, покварени се, али упорни се човече! Замислете, Куртон Влајко седнал со македонските Бивис и Батхед, куртоните од Алфа и ја убедуваат јавноста дека само анкетата на Куртон Влајко е точна
Владата на Република Северна Македонија на 75-тата седница што се одржа денеска, донесе дополнување на Одлуката за мерки за спречување на внесување и ширење на коронавирус КОВИД-19, со која од државјаните на Република Србија, Република Косово, Црна
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- М
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мактел дозн
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Е

СВЕТОТ ВО ШОК: ВО ХЕЛИКОПТЕРСКА НЕСРЕЌА ЗАГИНА ПОРАНЕШНАТА НБА ЅВЕЗДА НА ЛА ЛЕЈКЕРС. КОБИ БРАЈАНТ

Повеќе

Преку ИПАРД 2 програмата досега потпишани се 1.480 договори во висина од 32,8 милиони евра

Повеќе

ШОКАНТНО: Комората за приватно обезбедување – заложник во рацете на една личност – султан!

Чудно е како во изминатите години функционира Комората за приватно обезбедување со моќ сконцентирара во рацете на една личност – незиниот прет...

Повеќе

Спасов открива кој е Јанез Јанша, пријателот на Орбан, кој чита „Ла Верита“

Јанез Јанша Се прослави откако австриски новинар откри дека земал поткуп во висина од 250 илјади долари како министер за одбрана на Словенија...

Повеќе

НЕМА ПРИЧИНА ЗА ПАНИКА, ИНСТИТУЦИИТЕ СЕ СПРЕМНИ ЗА ВАКВИ ЕПИДЕМИИ: Од утре во земјава се воведуваат превентивни мерки против коронавирусот

Не постои простор за паника од коронавирусот, но ќе се преземат превентивни мерки, кои ќе стапат на сила од утре. Сите патници на летовите од Истан...

Повеќе

БОМБА ОД ВЛАДАТА: Државата ќе даде 25 милиони евра за вработување на 12 000 граѓани!

Презентиран Оперативниот план за 2020 година – За активни програми и мерки за вработување издвоени рекордни 1,45 милијарди денари, ќе се опф...

Повеќе

(ВИДЕО) Заев од Радовиш: Веруваме во младите и преку конкретни мерки креираме подобри услови за сите млади

Повеќе

ГРАД СКОПЈЕ ПЛАНИРА ОБНОВА НА МЕХАНИЗАЦИЈАТА НА ЈП „УЛИЦИИ ПАТИШТА“ И “ПАРКОВИ И ЗЕЛЕНИЛО“ СО ЗАЕМ ОД 2,5 МИЛИОНИ ЕВРА

На претстојната седница на Советот на Град Скопје ќе се разгледува предлог одлука за задолжување со заем од финансиска институција во висина од 150 ...

Повеќе

ДО КОГА БЕ ВМРОНИ ДО КОГА??!?! ЌЕ ВИ ДОЈДЕ ЛИ ВАС ПАМЕТ НЕКОГАШ?!?!

Брееј што нема да смислат ВМРОВЦИТЕ... Очаен човек, жив ѓавол што би рекле нашите стари... Што ли уште ќе им текне овие денови како се ближат избор...

Повеќе

ДОБРИ И ЛОШИ ВЕСТИ ЗА НОВИОТ КОРОНА ВИРУС КОЈ ПРЕДИЗВИКА СВЕТСКА ПАНИКА: Нема лек, нема вакцина, се шири од човек на човек, но смртоста му е само 2%, убива само стари изнемоштени лица со слаб имунитет!

Повеќе

ИНДИА ПРОСЛАВИ 71 РОДЕНДЕН СО ВОЕНА ПАРАДА ВО ЊУ ДЕЛХИ

Повеќе

ПОСЛЕДЕН БИЛАНС ОД ВИРУСОТ КОРОНА: 2000 заболени во светот, 56 загинати во Кина меѓу кои и еден доктор, Америка ги евакуира своите државјани од епицентарот на епидемијата, Вухан

Повеќе

Димитров до Николовски: Нема поголема дрскост кога овие од злосторничкото здружение клеветат за меѓународна изолација

Фејсбук статус на Никола Димитров, министер за надворешни работи: “Нема поголема гротеска и дрскост кога овие од злосторничкото здр...

Повеќе

ЛИДЕРОТ НА СДСМ, ЗОРАН ЗАЕВ: Успешните политики на СДСМ ја намалија невработеноста на 17,1% и отворија нови 60.000 работни места

Зоран Заев Успешните политики на СДСМ ја намалија невработеноста на 17,1% и отворија нови 60.000 работни места. Продолжув...

Повеќе

СДСМ СО ЛЕКЦИЈА ПО ПАТРИОТИЗАМ ЗА ВМРО ДПМНЕ: 35 милиони евра државна помош за 200 компании за раст на плати и отворање на нови работни места!

Повеќе