Одберете локација на пристап

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Три ден
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Значи јас важам
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tерминот
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dusic
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Одземен
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Републи
Министерството за внатрешни работи отвора неколку истраги во кои инволвирани се и носители на јавни функции, соопшти министерот за внатрешни работи, Наќе Чулев во интервју заТВ 21. -Ние веќе имаме отворено сериозни истраги, во областа на организ
Откако Управниот суд пресуди во полза на концесионерот за рудниците во Иловица, компанијата „Еуромакс Рисоурсес“, чие барање за дозвола за експлоатација на минерални суровини, лани беше одбиено од страна на Министерството за економија,
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Директорка
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- По ме
Два настана посебно ме погодија изминативе две недели. Многу позитивно ме трогна фактот што на државната кардиохирургија за прв пат во историјата на македонското здравство и македонската државност се изврши трансплантација на срце. Длабок покл
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама --------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во моментов
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Не смее да се п

(ВИДЕО) Дарко Попоски,портпарол на ГДУ : ГДУ нуди бесплатна правна помош за сите граѓани кои имаат проблеми со незаконити постапки од страна на извршителите

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Пожарникари од Град Скопје и специјална единица со дронови и беспилотно летало упатени за Драч

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Владата донесе одлука за првична финансиска помош од шест милиони денари за Албанија

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ВИДЕО: Расте бројот на жртви од земјотресот во Албанија – најмалку 14 лица загинаа, над 600 повредени, војници поставуваат шатори во 2 града

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ОВА НИ ХИЧКОК НЕ МОЖЕШЕ ДА ГО СМИСЛИ: Истражителите на Русковска влегоа во СЈО, прибираат документација за исплатените бонуси

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

МНОГУ СЕ ТАЖНИ ЗЕМЈОТРЕСИТЕ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

БРАВО: Завршена е рехабилитацијата на регионалниот пат Фурка – Богданци - Гевгелија, со должина од 11 км. и вредност од 1,3 милиони евра

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ ГО ПРИМИ МИНИСТЕРОТ ЗА НАДВОРЕШНИ НА ГРЦИЈА: Договорот од Преспа е историски исчекор на балканот!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА ЗИКОВ: РЕКЕТ ВО ЗЕМЈАВА ИМАЛО 30 ГОДИНИ, НО ЗА ПРВ ПАТ ИМА ПОЛИТИЧКА ВОЉА ДА СЕ ПРЕСМЕТАМЕ СО ОВАА ПОЈАВА!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Новиот Peugeot 208 е финалист за наградата „Автомобил на годината 2020“ во Европа!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ДА НЕ ЗАБОРАВАМЕ, НЕ Е СЕ ТАКА ЦРНО: ПРАВДА СЕПАК СТИГНА ДО ДЕЛ ОД КУЧИЊАТА РЕЖИМСКИ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ПАНДОВ ВО ЕЛЕМЕНТ: Очекувам кога ВМРО ќе се врати на власт да ликвидира едно 3 судии и 3 обвинители најмалку, со тоа што ќе ги стави во притвор во ќелија заедно со наркомани и убијци!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ ДО КОСТА ПЕТРОВ ВО ГОСТИВАР: За претседател на СДСМ ќе почекаш, ја допрва се загревам!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ОВИЕ ЌЕ ГИ ВРАТАТ ЛИ ПАРИТЕ: 91 ПАРАЗИТ ЛАПАЛЕ ПО 2500 ЕВРА МЕСЕЧНО СОВЕТНИЦИТЕ НА ГРУЈО ВО ПРОСЕК И ПОВЕЌЕ И ТОА СО ГОДИНИ - ФУЛ ЛИСТА ИМИЊА - ЛОПОВИ!!!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Зеќири по клеветите од Беџети: Да направиме нарко-тест, многумина негови познаници тврдат дека е нарко зависник, ако тоа се покаже точно нема да го тужам за клевета, не знаел што зборува

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе