Одберете локација на пристап

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Три ден
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Значи јас важам
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tерминот
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dusic
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Одземен
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Републи
Министерството за внатрешни работи отвора неколку истраги во кои инволвирани се и носители на јавни функции, соопшти министерот за внатрешни работи, Наќе Чулев во интервју заТВ 21. -Ние веќе имаме отворено сериозни истраги, во областа на организ
Откако Управниот суд пресуди во полза на концесионерот за рудниците во Иловица, компанијата „Еуромакс Рисоурсес“, чие барање за дозвола за експлоатација на минерални суровини, лани беше одбиено од страна на Министерството за економија,
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Директорка
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- По ме
Два настана посебно ме погодија изминативе две недели. Многу позитивно ме трогна фактот што на државната кардиохирургија за прв пат во историјата на македонското здравство и македонската државност се изврши трансплантација на срце. Длабок покл
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама --------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во моментов
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Не смее да се п

(ВИДЕО) ХАОС ВО СТУДИОТО НА ТВ 24: ВИСТИНСКА ВЕРБАЛНА ТЕПАЧКА МЕЃУ СУГАРЕ И ЛИЛЕ ЗАТУРОСКА ЗА ТОА КОЈ КОЛКУ ИЗГРАДИЛ ОД АВТОПАТИТЕ И ГАСОВОДОТ!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Сеизмолозите од регионот предупредуваат: Ова нема да биде единствен земјотрес, ќе се тресе наредните два месеци

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Шилегов: Скопје ќе испрати специјална екипа со термални дронови во Албанија

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

НАЈМАЛКУ 4 МРТВИ И 150 ПОВРЕДЕНИ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО АЛБАНИЈА, УТРОВО ВТОРПАТ СТРЕСЕ И ВО МАКЕДОНИЈА

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Помош за Албанија после земјотресите ќе пристигне од Европа и САД

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ДРАМА: Колегите од @360stepeni бркаа дрвокрадци на Китка и истражуваа кој нелегално ги сече шумите!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Димитров: Длабоко жалиме за загубата на животите во земјотресот во Албанија

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Заев по земјотресот во Албанија : Најискрено сочувствуваме со најблиските на жртвите, и се надеваме на брзо закрепнување од последиците. Од утрово сме во комуникација со институциите на Албанија и сме подготвени да ја пружиме сета неопходна помош и поддршка

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе

Рама: Од силниот земјотрес има сериозни последици и, за жал, загубивме животи

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) СЕ ТРЕСЕШЕ ТЛОТО И ВО СКОПЈЕ: СИЛЕН ЗЕМЈОТРЕС НОЌЕСКА ГО ПОГОДИ ДРАЧ, АЛБАНИЈА, ИМА ДЕСЕТИЦИ ЖРТВИ И СТОТИЦИ ПОВРЕДЕНИ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ЗНАЕТЕ ЛИ ПО ШТО СЕ ПОЗНАВА ДЕКА СДСМ СЕ ПРАВИ ЛЕВИЧАРИ?!?!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Царовска: Со буџет од 48,6 милијарди денари за 2020 година вложуваме во поквалитетен живот на децата, младите и повозрасните

Повеќе

МИХОВ (ГДУ): НАШАТА ПАРТИЈА УСПЕА ДА ЈА РАЗБУДИ СВЕСТА НА ЛОКАЛНАТА ВЛАСТ ВО ШТИП ЗА ГОЛЕМ БРОЈ ПРОБЛЕМИ ВО ГРАДОТ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Клуб Калипсо, Илинден: Ново урбано место за љубителите на ноќниот живот

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Ковачевски: Очекувам за недела до две да почне аплицирањето за субвенции за инвертер клима

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе