Одберете локација на пристап

Успешни компании во кои вработените веруваат и се чувствуваат сигурно. Нема дел од државата кој не се рaзвива. Истокот доживеа пресврт. Во Крива Паланка и регионот се инвестира сериозно и постојано. Мојата главна цел е да извезуваме македонс
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Покажавме дека
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Голем пријате
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Се надевам дека у
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На 41-на минута
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Ја враќаме во
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова луд
- Зоки Кичеец рока бомби по наредна на Камчев со цел Мицковски да се дотепа со цел Камчев да му се додвори на Заев. Едноставно во тек е операција на пуштање низ вода на Мицковски затоа што Камчев изгуби верба во него дека има капацитет и план како
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во изборната ед
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- &
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до филмот
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Остри

СЗО: Тврдењето дека Македонија има најголема смртност во регионот како последица на КОВИД 19 не е точнo

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

БРАВО: На детска клиника комплетно се реновирани амбулантскиот дел, Ургентниот центар и чекалната

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ВЛАДАТА ГО СЛУШНА АПЕЛОТ НА GULF OIL ЗА ИЗЕДНАЧУВАЊЕ НА АКЦИЗАТА НА ЕКСТРАЛЕСНОТО МАСЛО СО ДИЗЕЛ ГОРИВОТО

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ПОПОВСКИ: МИНИСТРИТЕ НА ДУИ СЕ НАЈСЛАБА КАРИКА ВО ВЛАДАТА, РЕЧИСИ СИТЕ ЗАБЕЛЕШКИ СЕ ЗА НИВНИТЕ РЕСОРИ, ПО ИЗБОРИТЕ ТИЕ ПРОБЛЕМИ ЌЕ СЕ РЕШАТ ВО ЦЕЛОСТ!

- Сите забелешки за транспарентност и останати забелешки се за министри на ДУИ, по изборите тие проблеми ќе се решат во целост, јавноста жестоко ќе ...

Повеќе

Ако Груевци мразат некого повеќе од Заев, тоа е Ден Дончев, еве зошто!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ДЕН ДОНЧЕВ: Одлучно и во целост го демантирам контекстот на објавените аудио и видео снимки со мене. Ги отфрлам сите инсинуации и манипулации кои се со цел да бидам политички деградиран

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

,,Макпетрол" АД ја поздравува Одлуката на Владата за изедначување на акцизата на екстра лесното гориво со акцизата на дизел горивото

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Гувернерката Ангеловска-Бежоска: Со сигурност можеме да кажеме дека шпекулациите поврзани со курсот на денарот не се поткрепени со економски аргументи

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ШЕКЕРИНСКА: ВАКА ЈА ЛИЧИ АРМИЈАТА, СО НОВИ УНИФОРМИ, ЧЕСТИТКИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Од 71-вата седница на Владата: Се изедначи акцизата на маслото за греење со акцизата на масло што се користи како погонско гориво; Донесени протоколи за работа на казината и автомат клубовите; Ослободувањето од плаќање на износот на аконтациите на данокот на личен доход и на данокот на добивка продолжуваат да важат и за јуни и јули

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

СЕСТРА СИ ГО БАРА БРАТОТ КОЈ ИСЧЕЗНА УТРОВО ВО БИТОЛА

Повеќе

БРАВО СТЕФАН БОГОЕВ: Завршува изведбата на Спортско - адреналинскиот парк, кај Алпинистичката карпа

Завршува изведбата на Спортско - адреналинскиот парк, кај Алпинистичката карпа. Деновиве се поставуваат реквизитите за адреналинскиот дел. Веќе се ...

Повеќе

ТЕМЕЛКОВСКИ: Во населбата Драчево, на улицата „Киро Фетак“ вршиме реконструкција на фекалната и атмосферската канализација

📍Фекалната канализација во должина од3️⃣9️⃣5️⃣метри ја градиме со полиетиленски цевки со профил Ф-250 мм, додека атмосферската во должина од2️⃣4️⃣5...

Повеќе

ТЕМЕЛКОВСКИ: Увид во градежните работи за изградба на нова модерна детска градинка во населбата Драчево

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ВО КИСЕЛА ВОДА НА ПРОМЕТНИ МЕСТА СЕ ДЕЛЕА ЗАШТИТНИ СРЕДСТВА ОД КОВИД 19

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе