Одберете локација на пристап

Oliver Spasovski 💬Oд ВМРО-ДПМНЕ пак не доаѓаат на дебати што потврдува дека се враќаат назад, за НАТО и ЕУ е потребно лидерство. За НАТО и ЕУ беше потребно силна политичка волја, визија и лидерство, а режимот за 11 го
Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер. Фејсбук статус на новинарската легенда, Зоран Иванов.
Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерва во зградата на српскиот парламент по најавата на претседателот Александар Вучиќ дека ќе го врати п
Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, пренесе360 степени. Вкупно 21,9 отсто се определиле за ВМРО-ДПМНЕ, а коалиција СДСМ и Беса доб
Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија Почитувани, Согласно општествените случувања во Република Северна Македонија, поточно одржув
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сега пациенткит
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оставаат исклучително на приврзаниците и членовите на партиите. Таквите сакаат себе си да се сметаат за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Некои од поли
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Коал
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Mисајлов
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бев у

БОМБА НА ЗАЕВ, НАЈАВИ 4 ГОЛЕМИ ИНВЕСТИЦИИ: ИКЕА, БЛЕКСТОУН, ЕКОЛОГ, КФЦ МЕСАРНИЦИ!

- Еве ќе ги кажам 4-те странски инвестиции кои ќе ги донесеме во новиот мандат, ИКЕА која ќе влезе со над 100 милиони евра во земјава, БЛЕКСТОУН кој...

Повеќе

ЗАЕВ ЈА ДАДЕ НАЈЛЕГЕНДАРНАТА КОНТРА РЕПЛИКА ВО ИСТОРИЈАТА НА МАКЕДОНСКИТЕ ТВ ДУЕЛИТЕ

Господине Заев, вашата минута за контра реплика, повелете. - Ништо вие не разбирате господине Мицковски. Точка. Толку. ХАХААА!!! Темата беше еконо...

Повеќе

ФОТКА КОЈА КАЖУВА СЕ: МИЦКОВСКИ КАКО ДА СЕ ПОМИРИЛ СО ПОРАЗОТ, ВО ДУЕЛОТ ДЕЛУВАШЕ ПОТИШТЕНО И ПОРАЗЕНО!

Мицковски делуваше поразено, овенато, потиштено во тв дуелот на МТВ. Се чини емоционално и енергетски го исцедила помислата на поразот кој го чека....

Повеќе

ЗАЕВ ДОМИНИРАШЕ, МИЦКО СЕ ИЗГУБИ, ЗАЕВ УПОТРЕБИ ЕДНА ТЕХНИКА КОЈА ГО ЗБУНИ ЛИДЕРОТ НА ОПОЗИЦИЈАТА!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ НИКОГАШ НЕ СМЕ ГО ВИДЕЛЕ ТОЛКУ САМОУВЕРЕН: ТИ ИСТЕЧЕ ВРЕМЕТО ХРИСТИЈАН, СПРЕМАЈ СИ ГИ КУФЕРИТЕ, НЕ САМО ШТО НЕМА ДА БИДЕШ ПРЕМИЕР, НЕМА ДА БИДЕШ ВЕЌЕ НИ ЛИДЕР НА ВМРО!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ЗОКИ ГО УБИ ДАСКАЛОТ: НОЌЕ МЕ СОНУВАШ ИЗГЛЕДА, НОЌНА МОРА СУМ ТИ, ЌЕ МЕ ГЛЕДАШ УШТЕ 4 ГОДИНИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ЗАЕВ: ЌЕ ИМ ДАДЕМЕ ОРДЕН НА СИТЕ ЛЕКАРИ И МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ И ПОКАЧУВАЊЕ НА ПЛАТА ОД 10% ЗА МЕСЕЦИТЕ ДОДЕКА ТРАЕШЕ БИТКАТА СО КОРОНА!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

МОЌНО ВИДЕО ОД ОХРИД: СО БАГЕРИ СЕ РУШИ ДИВО ИЗГРАДЕН ХОТЕЛ!!!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ОРДАНОВСКИ: СО СВОИТЕ БЛЕСАВИ ЗАКАНИ ДЕКА ЌЕ ГО УКИНУВАЛЕ РАМКОВНИОТ И ПРЕСПАНСКИОТ ДОГОВОР, ВМРО ДПМНЕ СЕ МЕСТИ ЗА ТАКОВ ПОРАЗ ОД КОЈ ИМА ДА ИМ ЗУЈАТ УШИТЕ 50 ГОДИНИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЕВЕ ЗОШТО ВМРО ДПМНЕ ЌЕ ИЗГУБИ: НОВИОТ ВИДЕО СПОТ НА СДСМ ГО ВИДОА 50 000 ЛУЃЕ ЗА САМО 24 ЧАСА!

Повеќе

МИРАКОВСКА: ИЗГРАДБА НА НОВ КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР ВО СКОПЈЕ И ТРИ РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТРИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ГДУ: Нема натпревар на идеи на политичката сцена

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ЕВЕ КАКО ДЕНЕСКА БЕШЕ ПРЕЧЕКАН ВО БОСИЛОВО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ

Повеќе

ОД ИЗВОРИ ВО СДСМ КОИ БИЛЕ НА СНИМАЊЕТО, ДОЗНАВАМЕ ДЕКА ЗАЕВ ГО МАСАКРИРАЛ ДАСКАЛОТ, ПАРТАЛИ ЛЕТАЛЕ: Заев и Мицкоски вечерва по трет пат ќе ги одмерат силите

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЦЕЛА ЕВРОПА, ЛЕВИ, ДЕСНИ, ЗЕЛЕНИ, СИТЕ ПОВИКУВААТ ДА СЕ ГЛАСА ЗА ЛИСТАТА НА МОЖЕМЕ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе