Одберете локација на пристап

Oliver Spasovski 💬Oд ВМРО-ДПМНЕ пак не доаѓаат на дебати што потврдува дека се враќаат назад, за НАТО и ЕУ е потребно лидерство. За НАТО и ЕУ беше потребно силна политичка волја, визија и лидерство, а режимот за 11 го
Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер. Фејсбук статус на новинарската легенда, Зоран Иванов.
Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерва во зградата на српскиот парламент по најавата на претседателот Александар Вучиќ дека ќе го врати п
Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, пренесе360 степени. Вкупно 21,9 отсто се определиле за ВМРО-ДПМНЕ, а коалиција СДСМ и Беса доб
Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија Почитувани, Согласно општествените случувања во Република Северна Македонија, поточно одржув
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сега пациенткит
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оставаат исклучително на приврзаниците и членовите на партиите. Таквите сакаат себе си да се сметаат за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Некои од поли
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Коал
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Mисајлов
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бев у

НИКОЛОВСКИ: Денес, претставниците на Невладиниот сектор во Виница, ги охрабрив да продолжат со макотрпната работа за сите категории граѓани, за ранливите групи, за децата и за сите лица со посебни потреби, но и за развојот на човековите права и демократија

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ФИЛИПЧЕ: Во ЦЈЗ Битола ја ставивме во функција и лабораторијата која сега прави анализи и за ковид-19

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

НА ОВА ДОДАЈТЕ УШТЕ 5% ЗАТОА ШТО НАРОДОТ СЕ УШТЕ СЕ ПЛАШИ ОД ВМРО ДПМНЕ ЗА ДА ПРИЗНАЕ ДЕКА ЌЕ ГЛАСА ПРОТИВ НИВ: Анкета на Телма покажува предност од 1,6 проценти на СДСМ пред ВМРО-ДПМНЕ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

Набавен нов стерилизатор за обработка на медицински отпад во Дрисла

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

ГДУ ШТИП: ЈА ПОЗДРАВУВАМЕ БРЗАТА РЕАКЦИЈА НА ИНСТИТУЦИИТЕ ОКОЛУ ЗАГАДУВАЊЕТО НА РЕКА БРЕГАЛНИЦА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) СЕ СЛУЧИ ЧУДО НА КАНАЛ 5: Се најде некој маж да го масакрира искусното режимското расипано куче Пандов, браво Ненад Јовановиќ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

„Хендикеп плус“: Предизборниот спот на ВМРО-ДПМНЕ е понижувачки за лицата со попреченост

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

НЕ СЕ НИ СРАМАТ ДЕКА ГО ВРАЌААТ ГРУЕВИЗМОТ - ПАНДОВ: ДРЖАВАТА ТРЕБА ДА ЈА ВРАТИМЕ ВО ЗЛАТНИТЕ ВРЕМИЊА НА ГРУЕВСКИ КОГА ВО ЗЕМЈАВА ТЕЧЕШЕ МЕД И МЛЕКО

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

СТРАШНО - ВМРО ДПМНЕ СПРЕМА ГОЛЕМА ИЗМАМА ЗА НАРОДОТ: ВО СПОТОВИ ПЛУКААТ ПО ДОГОВОРИТЕ СО ГРЦИЈА И БУГАРИЈА, НО ВО ПРОГРАМАТА ВЕЛАТ ДЕКА НЕМА ДА ГИ ПОНИШТАТ ТУКУ ЌЕ ПРАВЕЛЕ НАУЧЕН ИНСТИТУТ КОЈ ЌЕ ГИ АНАЛИЗИРАЛ И ПРОУЧУВАЛ?!?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

КАДЕ ЛИ САМО ЈА НАЈДОА ВМРОВЦИТЕ ОВАА ЖЕНА: МИЗРАХИ СЕ ИЗБРУКА НА ТВ АЛФА, ВЕЛИ ВО ИЗРАЕЛ ИМА 2 МИЛИОНА МАТИЧНИ ЛЕКАРИ НА 7 МИЛИОНА ЖИТЕЛИ, НА ИНТЕРНЕТ БРОЈКАТА ВЕЛИ ДЕКА СЕ 25 000!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Петар Колев: Време е да изградиме целосно нов систем!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Угледниот екс политичар а сега нотар, Насер Зибери ја прифати улогата да биде сламка за спас на кариерата на Али Ахмети

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------...

Повеќе

ОВАА ПОДОБРО ДА НЕ ЈА ПУШТААТ ПАК ПРЕД КАМЕРА ДОДЕКА ТРАЕ КАМПАЊАТА - ВЕТЕРИНАРКАТА МИЗРАХИ: НЕМА ДА СЕ ВАКЦИНИРАМ ОД КОРОНА, НЕ ВЕРУВАМ ВО КВАЛИТЕТОТ НА ВАКЦИНАТА!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ПАК НАД СТОТКА И ДЕНЕСКА: Во последните 24 часа се направени 1208 тестирања, а регистрирани се 136 нови случаи на ковид-19

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

МИЗРАХИ ГИ НАЛУТИ СКОПЈАНИ - ИМ ПОРАЧА НА ГРАЃАНИТЕ: Бидете стари битолчани, стари штипјани а немојте да бидете стари скопјани

Nikola Panov 3 hrs ТРАГОТЕКА ПАНОВ Во синоќешната емисија “Заспиј ако можеш“, гостинката Мизрахи искажа видно негодување ко...

Повеќе