Одберете локација на пристап

- Гледам СДСМ оди со пропаганда демек излезете да гласате инаку Грујо ќе се врати на власт, тоа може да вроди со контра ефект, ВМРОВЦИТЕ да излезат да гласаат Грујо да се врати на власт, а неопределените да седат дома и со тоа навистина да помогнат
Еј човече, да се крстиш, неверојатни се куртоните. Глупи се, покварени се, али упорни се човече! Замислете, Куртон Влајко седнал со македонските Бивис и Батхед, куртоните од Алфа и ја убедуваат јавноста дека само анкетата на Куртон Влајко е точна
Владата на Република Северна Македонија на 75-тата седница што се одржа денеска, донесе дополнување на Одлуката за мерки за спречување на внесување и ширење на коронавирус КОВИД-19, со која од државјаните на Република Србија, Република Косово, Црна
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- М
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мактел дозн
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Е

ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Пораката која денеска ја испраќаме е во секој момент, секој од нас да внимава што остава зад себе

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

КОМУНИСТИТЕ СЕ ОМРСИЈА, ДРЖАВАТА ИМ ДАДЕ 100 000е И ОДМА КОНГРЕС ДРЖАТ У ЕДЕН ОД НАЈЕЛИТНИТЕ ХОТЕЛИ У СКОПЈЕ!

* Реклами --------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------...

Повеќе

ПРОФЕСОРКЕ, ГРУЕВИЗМОТ ВИ ГО СПРЖИЛ МОЗОКОТ

* реклами ---------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------...

Повеќе

KOUZON WORK AND TRAVEL USA 2019: НАЈУБАВИOT НАЦИОНАЛЕН ПАРК ВО САД

Kоузон ви го претставува еден од најубавите национални паркови во САД, GRAND TETON, кој се наоѓа во сојузната држава Wyoming. Овој национален парк е...

Повеќе

KOUZON WORK AND TRAVEL 2020: ИНТЕРВЈУ СО BIG KAHUNA'S WATERPARK-DESTIN, FL

ПОЧИТУВАНИ СТУДЕНТИ, НА ВАШЕ БАРАЊЕ КОУЗОН ОРГАНИЗИРА ИНТЕРВЈУ СО ЕДЕН ОД НАЈБАРАНИТЕ РАБОТОДАВЦИBIGKAHUNA'S WATERPARKЛОЦИРАН ВО DESTIN, FLORIDA. ...

Повеќе

ЕДНА ОД ПРЕДНОСТИТЕ КОГА ВЛАДЕЕШ 12 ГОДИНИ Е ШТО СИТЕ ЗЛОСТОРИ ЌЕ ЗАСТАРАТ ПРЕД ДА ДОЈДЕ НОВАТА ВЛАСТ!

* реклами ---------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЈАНКО БАЧЕВ ОТКРИ ЗОШТО Е ПРОТИВ НАТО И ЕУ: Јас имам милион евра капитал кој го заработиле моите родители во Германија и Холандија, можам со тие пари да избегам каде сакам во светот...

* реклами ----------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------...

Повеќе

Пет години стратешко партнерство на Тутунски Комбинат Прилеп и Филип Морис Интернешнал

Eфикасностa на Тутунски комбинат Прилеп е резултатот од петгодишното стратешко партнерство остварено со Филип Морис Интерншнл (Philip Morris Interna...

Повеќе

Известување за производите од канабис на Реплек Фарм

Во интерес на пациентите и сите граѓани кои користат производи од канабис (Каноил масла, спрееви, масти, супозитории, вагитории) Реплек Фарм ги нама...

Повеќе

СЕ ДОГОВОРИЈА ГИГАНТИТЕ: САД ќе се откаже од царини на кинески производи, а Кина ќе купува повеќе американски земјоделски производи

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска изјави дека САД со Кина ја договориле првата фаза од трговскиот договор, според која Вашингтон ќе се ...

Повеќе

Одобрени обвинувањата за импичмент против Трамп, тој вели срамота

Американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека нема да му пречи долготрајно судење во американскиот Сенат. Тој пред новинарите во Белата куќа и...

Повеќе

МОЖНО Е КАЦАРСКА ДА Е ПОГЛУПА ИЛИ ПОКОРУМПИРАНА И ОД КАТИЦА: Можеби некој сакаше да го намести Камчев?!?!?!?!?!

Судијката Добрила Кацарска во вечерашното интервју на телевизија Алсат рече дека доколку Орце Камчев и кажел дека му бараат пари, таа ќе го советува...

Повеќе

ЕВЕ ЗОШТО ЛУБРИКАНТИ, НЕБАЊАТИТЕ СЕ УМРЕА ОД ЗАФРКАВАЊЕ НА ТЕМАТА: Најмладото заразено момче со ХИВ во земјава има 19 години, најмногу заболени во Скопје

Нови 57 нови случаи на ХИВ се пријавени во Македонија од јануари годинава до 1 декември, а 55 од нив се од машки пол. 19-годишно момче е нај...

Повеќе

ГОСПОДЕ БОЖЕ, КОЈ ФРИК - ОЈО ОД ДОМОТ НА БОКИ ЗАПЛЕНИЛО 70 ВРЕЌИ СО 1.200 ПАРЧИЊА ОБЛЕКА И ТОА: 60 капути, 186 очила, 134 чанти, украсни мајмуни, Гучи, Диор, златна круна!

Парчиња брендирана облека, обувки, чанти, очила, сакоа, кошули, шешири, капути, јакни, фармерки… ова е само дел од запленетите предмети о...

Повеќе

Компании од индустриската зона Визбегово: Чучер Сандево нѝ наплаќа 35 пати повисоки комуналии

Здружението на индустриска зона Визбегово, на денешната работна средба со министерот за домашни инвестиции Хисен Џемаили, на која присуствуваа над 5...

Повеќе