Одберете локација на пристап

Со внимание ги следев прилозите од средбата на „лидерите“ кај претседателот Пендаровски. Морам да признаам дека на добар дел од нив, маските им доаѓаат некако природно, својствено, без оглед на сета трагедија во која се ноѓаме и н
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почит
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почина и први
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👉Заедно со м
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ◾На средбата, д
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- СДСМ во измин
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 🔴Се работи за
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ја поздравува
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Апелирам до с
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама -

БРАВО ДЕЧКИ - УШТЕ ЕДЕН ГОЛЕМ УСПЕХ НА ВЛАДАТА: Во објавениот извештајот на Фридом Хаус „Земји во транзиција 2020“, Република Северна Македонија е оценета како држава која забележала напредок во оценката за демократија во однос на минатата година!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

РАЗОРНА БОМБА НА БОКИ 13-КА: Камчев има снимка дека Кичеец му ја врати торбата, не сум ја допрел

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

ВАКА ВМРО ГРАДИ СО НАРОДНИ ПАРИ: НОВИОТ ТЕАТАР СЕ РАСПАЃА, 50 МИЛИОНИ ЕВРА ВО НЕПОВРАТ, СЕ РОНАТ И СЕ ТОПАТ СО СЕКОЈ ДОЖД

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ЛОШ ДЕН ДЕНЕСКА: ПОВЕЌЕ НОВО ЗАРАЗЕНИ ОД ОЗДРАВЕНИ, СКОПЈАНИ, ПРИЛЕПЧАНИ И ВЕЛЕШАНИ НАЈНЕОДГОВОРНИ ВО ПРЕВЕНЦИЈАТА!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

НАГРАДНО ПРАШАЊЕ ЗА СУДИИТЕ: КОГА ЌЕ ВИ ТЕКНЕ ДА ЈА ПРАТИТЕ ГОЦА ВО ЗАТВОР, ИЛИ СЕ ПЛАШИТЕ ДА ГО ОТВОРИ ТЕФТЕРЧЕТО ВО КОИ ИМА ЦРНО НА БЕЛО КАКО СТЕ БИЛЕ КОМПРОМИТИРАНИ СИТЕ?!?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

И МИНИСТЕРСТВО ЗА ОДБРАНА ПОЧНА ДА ГРАДИ ПАТИШТА ВО ЗЕМЈАВА: Вака денеска изгледа новиот пат Криволак – Пепелиште

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЕВЕ КАКО ВМРО МЕНАЏИРА СО ДРЖАВНИТЕ РЕСУРСИ: Десетици полициски коли трошат гориво и време во сред полициски час за Наќе да снима спот!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ЧЕСТИТКИ ДО ПОЛИЦИЈАТА

Демократскиот сојуз на сите припадници на полицијата и службите за безбедност им го честита 7-Мај, Денот на Полицијата.Во услови на вонредна состојб...

Повеќе

ОВА Е РЕКОРД: ЈКП Гази Баба започнаа со извршување на седмата по ред целосна дезинфекција на станбените објекти, како и машинското дезинфицирање на улиците во општината

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ЗЛАТКО МАРИН: Ја почнавме реконструкцијата на улица „20“ во Долно Лисиче со површина од околу 4 200 м2

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------...

Повеќе

ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ГАЗИ БАБА, ГЕОРГИЕВСКИ: Заедно со Црвен крст Гази Баба денес доделивме пакети со прехрамбени производи на социјално ранливи семејства

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Филипче: Додека нема вакцина, ќе се штитиме со „светото тројство“ – маска, дистанца и дезинфекција на раце

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

БОМБА ОД КУМАНОВО: МАКСО ГА НЕМА ЦЕЛИ ТРИ ДНА ДА ПЛУКА ПО СДСМ, МОРА ДА СЕ Е ЗАРАЗИЈА ПА ОД КОРОНУ, ПУ ПУ СКРАЈА ДА Е!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Александрова: Мицкоски сака избори, ама наоѓа илјада и една причина за бегање, сака власт ама без да преземе одговорност

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Доживотен затвор за дебарчанката Поцеста која ги масакрираше родителите и малолетната сестра на спиење

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе