Одберете локација на пристап

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседателот н
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Министерството
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Лесно е да се к
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Потезите кои
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- По десетина ден
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Гра
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Петре Ш
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во Предлог-прег
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Сигурно Левиц

ПРАТЕНИКОТ ОД ВМРО ОД ОХРИД ДОБИ ПРЕКАР АЦО КЕРОЗИН!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ГРАДЕЖНИОТ ГИГАНТ АДОРА ИНЖЕНЕРИНГ ГО ДОБИ 9-ТОТО НАЦИОНАЛНО ПРИЗНАНИЕ ЗА ИЗГРАДБА НА ЗДРАВИ ЕКО ДОМОВИ ЗАШТИТЕНИ ОД БУЧАВА

Адора инженеринг денес го доби деветтото национално признание од министерството за економија за најдобри општествено одговорни практики за одговорен...

Повеќе

МАКЕДОНСКИ КОНЦЕПТ ПРЕДЛАГА: Електронски надзор на луксуз кај функционерите

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Заев: Очекуваме да стигнеме „блиску“ до просечна плата од 30.000 денари

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Владата им даде благодарници на припадниците на републичките сили за заштита и спасување кои беа ангажирани во Албанија

Повеќе

АЕК: 5Г технологијата безбедна за граѓаните

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе

ВМРО И МАФИЈАТА ВО ПАНИКА - ПОЧНА ВЕТИНГОТ: Антикорупциска ќе ги проверува имотите на судиите и обвинителите

Антикорупционерите до година ќе го истражуваат имотот на судиите и обвинителите. Тие ќе бидат дел од Годишниот план за следење на имотната сос...

Повеќе

(ВИДЕО) САШЕ ПОЛИТИКО ДО МИЦКОВСКИ: Зошто толку се плашиш да го искритикуваш Груевски за што и да било?!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) МИЦКОВСКИ ЈА ШОКИРАШЕ ЈАВНОСТА: ПРВО ВРАБОТУВАЊЕ МИ БЕШЕ КАКО ХИГИЕНИЧАР!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ЈАВНОСТА ВО ШОК: ПРАТЕНИЦИТЕ НА ВМРО ДПМНЕ ЗЕМАЛЕ 1 МИЛИОН ЕВРА ЗА ПАТНИ ТРОШОЦИ!!!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Филипче: Пациентите заслужуваат да имаат лесен пристап до лекови

Министерот за здравство, Венко Филипче во гостувањето на дебатната емисија Детектор на телевизија Сител зборуваше за зголемувањето на платит...

Повеќе

РЕНАТА ДЕСКОСКА: Антонио Милошоски, отсекогаш си бил фејкер!

* Реклами --------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------...

Повеќе

ДЕМАНТ: Министерството за правда за жал демантира дека Груевски е уапсен!

Повеќе

ЛАПАЛ ЛАТАС, АМА ЛАПАЛА И ИВОНА: МЕЧКАТА ДОБРО СЕ ОМРСИЛА ОД ВЛАСТА НА ВМРО ДПМНЕ, НЕЈЗИНАТА ФИРМА СМАРТ ЦЕНТАР ИНКАСИРАЛА 58 ИЛЈАДИ ЕВРА

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

ЛАПАЛ ЅИНГО, АМА ЛАПАЛ И ЛАТАС: Фирмите на Латас од владата на ВМРО ДПМНЕ за пропаганда наплатиле 115 000 евра

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе