Одберете локација на пристап

- Гледам СДСМ оди со пропаганда демек излезете да гласате инаку Грујо ќе се врати на власт, тоа може да вроди со контра ефект, ВМРОВЦИТЕ да излезат да гласаат Грујо да се врати на власт, а неопределените да седат дома и со тоа навистина да помогнат
Еј човече, да се крстиш, неверојатни се куртоните. Глупи се, покварени се, али упорни се човече! Замислете, Куртон Влајко седнал со македонските Бивис и Батхед, куртоните од Алфа и ја убедуваат јавноста дека само анкетата на Куртон Влајко е точна
Владата на Република Северна Македонија на 75-тата седница што се одржа денеска, донесе дополнување на Одлуката за мерки за спречување на внесување и ширење на коронавирус КОВИД-19, со која од државјаните на Република Србија, Република Косово, Црна
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- М
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мактел дозн
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Е

(ВИДЕО) Трајанов од трибината во Неготино: Се залагаме за правда, реизбор на сите судии кои го штитат криминалот направен од минатата власт

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

АНТИВАКСЕРИТЕ СЕ ЗА НА БЕСИЛКА НА ПЛОШТАД

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ ПРЕЧЕКАН СО ОВАЦИИ НА КОНГРЕСОТ НА ВЛАДЕЈАЧКАТА ДПС ВО ЦРНА ГОРА!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЗИКОВ ГО ОТЕПА ИЛЧЕТА ГЕБЕЛС: Абе Иле, едно збориш на кафе друго збориш на тв!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ОВА БЕШЕ ПРВИОТ ЗНАК ДЕКА РЕЖИМОТ НА ГРУЈО ПАЃА: Дечково да се најде и да се награди!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Заев има што да се пофали: Изминативе две и пол години имаме највисок раст на платите и рекорден број нови работни места

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Еве како изгледа најубавата улица во Америка за време на новогодишните празници: Пета авенија во Њујорк, сите светски модни марки имаат бутици на оваа улица

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ГАЗДАТА НА ГОЛДЕН АРТ, ЈАКИМОВСКИ: Градителите во Скопје не штедат на бетон и железо, зградите во Скопје се најбезбедни на балканот, не постои земјотрес што може да ги сруши

Повеќе

АРМ СТАНУВА СЕРИОЗНА ВОЕНА СИЛА: Северна Македонија ќе купи 150 воени возила од САД за 120 милиони долари!

Македонската армија, во следните пет години, ќе биде засилена со 150 нови оклопни транспортери и возила за лесната пешадија од американско потекло. ...

Повеќе

ТОО СРЦКИ ЉУБИ ВЕ МАААЈКА: Уставниот суд ќе ја преиспитува и амнестијата за 27 април!!!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА ОЛИВЕРА ТРАЈКОВСКА: Во време на ВМРО не можевме да дознаеме ни колку е задолжена земјата, а сега оваа влада ни даде на тацна инфо за секој исплатен денар од буџетот, тоа е за пофалба!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Кацарска: Со ветинг конечно би се тргнале оние кои не заслужуваат да бидат носители на судиската функција

Јас сум силен поддржувач на идејата да се спроведе процес на ветинг. Помеѓу судиите има и такви кои не заслужуваат да ја носат судиската тога,...

Повеќе

Неповратни 3.000 евра грант за жените - земјоделки

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Бизнисмен од Црна Гора донира два милиона евра за Албанија

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ЕСМ со донација од три милиони денари помош за Албанија

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе