Одберете локација на пристап

Со внимание ги следев прилозите од средбата на „лидерите“ кај претседателот Пендаровски. Морам да признаам дека на добар дел од нив, маските им доаѓаат некако природно, својствено, без оглед на сета трагедија во која се ноѓаме и н
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почит
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почина и први
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👉Заедно со м
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ◾На средбата, д
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- СДСМ во измин
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 🔴Се работи за
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ја поздравува
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама ---
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Апелирам до с
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- * реклама -

(ВИДЕО) ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ОЧИЛА ЗА ЧИТАЊЕ НА ТВ 24, ЗА КОРОНАТА ВЕЛИ: Си ја запознав жената и децата, трчајќи по политиката сме се одалечиле...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Заев се појави со очила з...

Повеќе

(ВИДЕО) Заев: Обидот на Чулев и ВМРО-ДПМНЕ да спречат хуманитарна помош потсети на режимот, не ја разбираат солидарноста

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Граѓаните на Струмица и ц...

Повеќе

СЕ БЛИЖИ КРАЈОТ НА КОРОНАТА ВО ЗЕМЈАВА: Денеска потврдени 8 нови случаи на ковид 19, оздравен е 21 пациент, почина 1 лице

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани, Минист...

Повеќе

ЕКОНОМСКИОТ СОВЕТНИК НА ПРЕМИЕРОТ, БИТИЌИ: На два дена пред истекот на рокот 12.480 компании аплицираа за мерката финансиска поддршка за исплата на платите, на компаниите до април им е вратен ДДВ во износ од 145 милиони евра, што е за 16,7% повеќе од истиот период лани и создадовме услови да се сочуваат работните места и основа за рестарт на нашата економија по завршувањето на кризата

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Дванаесет илјади четирист...

Повеќе

Амбасада на САД со видео во кое персоналот говори за искуствата со македонскиот јазик: Македонски, нема проблем!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Кон одбележув...

Повеќе

Владата ја прифати оставката на Ден Дончев, поднесена од здравствено - семејни причини

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Директорот на Фондот за з...

Повеќе

РЕВОЛУЦИОНЕРНО ОТКРИТИЕ: Медицинскиот канабис би можел да помогне во борбата против ковид-19

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Податоците соби...

Повеќе

ЃУБРИЊА БЕЗ ГРАМ ОСЕТ: ВМРО-ДПМНЕ организира навивачки групи за да шири поделби и тоа на гробот на Гоце Делчев

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На големиот...

Повеќе

КОМЕДИЈА: КАТИЦА ЈАНЕВА МУ ПОДНЕЛА ТУЖБА НА БОКИ 13 ЗАШТО НЕОВЛАСТЕНО ЈА СНИМАЛ ВО НЕЈЗИНИОТ ДОМ СО ПАРИ НА МАСАТА

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Јанева го тужи Боки 13 ...

Повеќе

Џорџ и Амал Клуни се разведуваат поради животот во изолација, развод „тежок“ 500 милиони долари?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ФОТО: Профимедиа ...

Повеќе

НОВ АСФАЛТ ЗА ТЕОДОСИЈ ГОЛОГАНОВ КАЈ КЛУБ НА ПРАТЕНИЦИ И РЕКОНСТРУКЦИЈА НА ВЛЕЗОТ ВО СКОПЈЕ КАЈ АВТОКОМАНДА, НАЈАВИ ШИЛЕГОВ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Град Скопје заврши со и...

Повеќе

НОВИНАРОТ НА КАНАЛ 5 СЕ СПАСИ, НО ПОЧИНА ТАТКО МУ: ЈА ДОБИВ БИТКАТА НО ЈА ИЗГУБИВ ВОЈНАТА!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сосема беше во право брит...

Повеќе

(ВИДЕО) Спасовски: Нашиот македонски јазик, самосвеста за неговата закрила, коренот на нашето битие, заштитникот на нашиот идентитет и иднина, е света обврска за сите нас

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседателот на Влад...

Повеќе

ПИСМО НА ПЕНЗИОНИРАН НАУЧНИК ОД АМЕРИКА СО БУГАРСКО ПОТЕКЛО: Би сакал еден ден да го сретнам Денко Малески и да му честитам за храброста

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dear Mr Ivanovski, ...

Повеќе

ПРЕСТИЖНАТА ПУЛИЦЕРОВА НАГРАДА ЗА ИСТРАЖУВАЧКА СТОРИЈА ОВАА ГОДИНА ЈА ДОБИ РЕПОРТЕР НА ЊУЈОРК ТАЈМС ЗА СТОРИЈАТА ЗА ИЛЈАДНИЦИТЕ БАНКРОТИРАНИ ИЗМАМЕНИ ТАКСИСТИ ВО ЊУЈОРК

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до оваа трогателна с...

Повеќе