Одберете локација на пристап

Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерва во зградата на српскиот парламент по најавата на претседателот Александар Вучиќ дека ќе го врати п
Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, пренесе360 степени. Вкупно 21,9 отсто се определиле за ВМРО-ДПМНЕ, а коалиција СДСМ и Беса доб
Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија Почитувани, Согласно општествените случувања во Република Северна Македонија, поточно одржув
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сега пациенткит
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оставаат исклучително на приврзаниците и членовите на партиите. Таквите сакаат себе си да се сметаат за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Некои од поли
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Коал
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Mисајлов
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бев у
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Видео
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ви пренесуваме

ОВА НИ ХИЧКОК НЕ МОЖЕШЕ ДА ГО СМИСЛИ: Истражителите на Русковска влегоа во СЈО, прибираат документација за исплатените бонуси

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

МНОГУ СЕ ТАЖНИ ЗЕМЈОТРЕСИТЕ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

БРАВО: Завршена е рехабилитацијата на регионалниот пат Фурка – Богданци - Гевгелија, со должина од 11 км. и вредност од 1,3 милиони евра

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ ГО ПРИМИ МИНИСТЕРОТ ЗА НАДВОРЕШНИ НА ГРЦИЈА: Договорот од Преспа е историски исчекор на балканот!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БОМБА НА ЗИКОВ: РЕКЕТ ВО ЗЕМЈАВА ИМАЛО 30 ГОДИНИ, НО ЗА ПРВ ПАТ ИМА ПОЛИТИЧКА ВОЉА ДА СЕ ПРЕСМЕТАМЕ СО ОВАА ПОЈАВА!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Новиот Peugeot 208 е финалист за наградата „Автомобил на годината 2020“ во Европа!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ДА НЕ ЗАБОРАВАМЕ, НЕ Е СЕ ТАКА ЦРНО: ПРАВДА СЕПАК СТИГНА ДО ДЕЛ ОД КУЧИЊАТА РЕЖИМСКИ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ПАНДОВ ВО ЕЛЕМЕНТ: Очекувам кога ВМРО ќе се врати на власт да ликвидира едно 3 судии и 3 обвинители најмалку, со тоа што ќе ги стави во притвор во ќелија заедно со наркомани и убијци!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЗАЕВ ДО КОСТА ПЕТРОВ ВО ГОСТИВАР: За претседател на СДСМ ќе почекаш, ја допрва се загревам!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ОВИЕ ЌЕ ГИ ВРАТАТ ЛИ ПАРИТЕ: 91 ПАРАЗИТ ЛАПАЛЕ ПО 2500 ЕВРА МЕСЕЧНО СОВЕТНИЦИТЕ НА ГРУЈО ВО ПРОСЕК И ПОВЕЌЕ И ТОА СО ГОДИНИ - ФУЛ ЛИСТА ИМИЊА - ЛОПОВИ!!!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Зеќири по клеветите од Беџети: Да направиме нарко-тест, многумина негови познаници тврдат дека е нарко зависник, ако тоа се покаже точно нема да го тужам за клевета, не знаел што зборува

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ХАОС ВО СТУДИОТО НА ТВ 24: ВИСТИНСКА ВЕРБАЛНА ТЕПАЧКА МЕЃУ СУГАРЕ И ЛИЛЕ ЗАТУРОСКА ЗА ТОА КОЈ КОЛКУ ИЗГРАДИЛ ОД АВТОПАТИТЕ И ГАСОВОДОТ!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Сеизмолозите од регионот предупредуваат: Ова нема да биде единствен земјотрес, ќе се тресе наредните два месеци

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Шилегов: Скопје ќе испрати специјална екипа со термални дронови во Албанија

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

НАЈМАЛКУ 4 МРТВИ И 150 ПОВРЕДЕНИ ВО ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО АЛБАНИЈА, УТРОВО ВТОРПАТ СТРЕСЕ И ВО МАКЕДОНИЈА

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе