Одберете локација на пристап

Oliver Spasovski 💬Oд ВМРО-ДПМНЕ пак не доаѓаат на дебати што потврдува дека се враќаат назад, за НАТО и ЕУ е потребно лидерство. За НАТО и ЕУ беше потребно силна политичка волја, визија и лидерство, а режимот за 11 го
Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер. Фејсбук статус на новинарската легенда, Зоран Иванов.
Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерва во зградата на српскиот парламент по најавата на претседателот Александар Вучиќ дека ќе го врати п
Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, пренесе360 степени. Вкупно 21,9 отсто се определиле за ВМРО-ДПМНЕ, а коалиција СДСМ и Беса доб
Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија Почитувани, Согласно општествените случувања во Република Северна Македонија, поточно одржув
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сега пациенткит
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оставаат исклучително на приврзаниците и членовите на партиите. Таквите сакаат себе си да се сметаат за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Некои од поли
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Коал
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Mисајлов
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бев у

(ВИДЕО) Пендаровски: Сите што сме биле на власт да се извиниме на македонскиот народ што не сме го спречиле иселувањето!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Еве зошто навивачи се за на стадион а не за во скап театар - ШТЕТИТЕ ВО МНТ НЕ СЕ МНОГУ ГОЛЕМИ, ЕДЕН МАЈСТОР СО ЧУК, ПОЛА КИЛО ШАЈКИ И ЕДНО КИЛО ЦРВЕНА И ЗЛАТНА ФАРБА ЌЕ ЈА СРЕДИ РАБОТАТА

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ЛЕВИЦА VS ДЕСНИЦА: КАКО ДА ИМ СЕ ПОМОГНЕ НА СИРОМАШНИТЕ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

И ПАВЛЕ ОД ШАРЕНА РЕВОЛУЦИЈА РАСПАЛИ ПО ГЕРОВСКИ: Новинарска критика или дрзок опортунизам?

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ЛУДАТА ТЕЗА НА ГЕРО И МИЛЧИН: СДСМ не успеа да ја пикне мафијата во затвор, затоа да ја вратиме мафијата на власт!?!?!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ СЕ ОБРАТИ ДО ЈАВНОСТА НА ФЕЈСБУК: ЕВЕ ШТО СРАБОТИВМЕ ЗА ВАС ДРАГИ МОИ СОГРАЃАНИ!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------...

Повеќе

СУГАРЕСКИ: Завршен е патот Јурумлери - Драчево, инвестиција од 1 милион евра!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------...

Повеќе

ИЛИЈА ЈОВАНОВСКИ: Градиме основа за просперитетна иднина и создаваме услови за стабилен економски развој!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

СДСМ остро го осудува вандализмот, сторителите мора да понесат одговорност, а направената штета да биде надоместена

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

МАФИЈАТА ПОЧНА ДА СЕ ЈАДЕ САМАТА СЕБЕ УПЛАШЕНА ЗА ТОА ШТО ЈА ЧЕКА: Во гаража претепан Илија Тозија, ексдиректор во фирмите поврзани со Мијалков

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Заев за хаосот во МНТ: Манифестацијата не била баш културна

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------...

Повеќе

БРАВО ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: Малиот Јане и останатите 6 деца го примија лекот Спинраза

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Нема да дозволам да се фрли дамка врз јавните обвинители, истакна Заев

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ОРДАНОВСКИ: ЌЕ МУ ТРЕБА МНОГУ ПОВЕЌЕ КИКИ-ФРИКИ МАЈМУНАРИИ НА ГЕРО ЗА ДА ГО ВМЕША ЗАЕВ ВО РЕКЕТ!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Лукаревска: Над 100 компании казнети за неиздавање на фискални сметки, исплатата на МОЈ ДДВ за две недели

За првите десет месеци оваа година, Управата за јавни приходи – УЈП оствари вкупен даночен приход од 68 милијарди денари, кој е за т...

Повеќе