Одберете локација на пристап

Oliver Spasovski 💬Oд ВМРО-ДПМНЕ пак не доаѓаат на дебати што потврдува дека се враќаат назад, за НАТО и ЕУ е потребно лидерство. За НАТО и ЕУ беше потребно силна политичка волја, визија и лидерство, а режимот за 11 го
Гледав на МТВ, дуел Мицковски – Заев. Не е мое и не се мешам, ама ВМРО-ДПМНЕ има време до 15-ти да проба и да си најде нов лидер. Фејсбук статус на новинарската легенда, Зоран Иванов.
Граѓаните почнаа да се собираат пред парламентот набргу по прес-конференцијата на Вучиќ (Фото: РАС Србија) Група демонстранти упадна вечерва во зградата на српскиот парламент по најавата на претседателот Александар Вучиќ дека ќе го врати п
Во анкетата што ја објави Институтот за политички истражувања од Скопје (ИПИС) за претстојните избори во благо водство е ВМРО-ДПМНЕ пред СДСМ, пренесе360 степени. Вкупно 21,9 отсто се определиле за ВМРО-ДПМНЕ, а коалиција СДСМ и Беса доб
Кузмановиќ Весна Tel +389 2 3220613 E-Mail [email protected] Медиуми во РС Македонија Почитувани, Согласно општествените случувања во Република Северна Македонија, поточно одржув
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Сега пациенткит
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Има луѓе кои се разочарани од сите партии. За нив “сите се исти”. И затоа тие одлуката за тоа кој ќе ја предводи идната влада им ја оставаат исклучително на приврзаниците и членовите на партиите. Таквите сакаат себе си да се сметаат за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Некои од поли
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Коал
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Mисајлов
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бев у

Скопје Сити Мол е прв трговски центар награден со меѓународен сертификат за исполнување на условите за превенција на Ковид 19

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

Сугарески: Експресен пат Штип – Кочани, капиталните проекти се реализираат со одлична динамика

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------...

Повеќе

ДАНКЕ ДОЈЧЕ: Берлин нуди лекување на македонски пациенти во Германија

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ВУЧИЌ: Решението за Косово ќе биде горчливо апче за голтање, уверен сум дека наскоро просечната плата во Србија ќе биде 900 евра!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

НОВИНАР НА ТВ СОНЦЕ СО ЛАЖНА ФОТКА ШИРИ ЦРНА ПРОПАГАНТА НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ ПРОТИВ БУГАРИЈА!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Пендаровски: Селективниот пристап на делови од Владата кон верските заедници придонесе вирусот дополнително да се шири

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

СДСМ: Директорот на АВМУ сите минути за рекламирање и ги додели на ВМРО-ДПМНЕ, наместо да ги подели на двете најголеми опозициски партии

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

ЛЕПА СЕЛА, ЛЕПО ГОРЕ: ЛАЗАРОПОЛЕ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ПОВЕЌЕ ПОГРЕБИ, ПОВЕЌЕ ПАРИЧКИ ЗА ПОПОВИТЕ: ПОПОТ ОД ИНТЕГРА ПОВИКА ДА СМЕ ОБЈАВЕЛЕ ВОЈНА НА ГРЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ИМЕТО И ЗНАМЕТО!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ШОКАНТНО: ВМРО ДПМНЕ СО ТЕРОРИЗАМ ЌЕ ПРОБА ДА СЕ СПАСИ ОД ТЕЖОК ПОРАЗ!!!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ОЧАЈОТ НА ВМРО ДПМНЕ НЕМА КРАЈ: ЗА ДА СЕ ПОКЛОПИ СКАНДАЛОТ НА МИЦКО СО МАЈКА МУ, ПОЧНАА САМИ ДА СИ ФРЛААТ БОМБИ ВО БУРЕКЏИЛНИЦИ ЗА ДА ГЛУМАТ ЖРТВИ НА ЗАМИСЛЕН РЕЖИМ?!?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ВИ СЕ ВЕРУВА ЛИ ДЕКА ЕДНО ВРЕМЕ ВО НЕГОТИНО ИМАЛО РЕСТОРАН ВО ПАРКИРАН АВИОН ДЦ - 10

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

МАФИЈАТА И РЕЖИМСКИТЕ КУЧИЊА СО ГОЛЕМА ГОЗБА ЈА СЛАВАТ ЗАТВОРСКАТА КАЗНА ЗА КАТИЦА И БОКИ, МИСЛАТ ДЕКА СЕ СПАСИЛЕ ОД ЗАТВОР, АМА МНОГУ СЕ ВО ГРЕШКА!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ВНИМАВАЈТЕ, ОВИЕ ДЕНОВИ ВМРОНИТЕ ЌЕ ВЕ БОМБАРДИРААТ СО ЛАЖНИ ВЕСТИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ВЕНКО СЕ СПРЕМА ЗА ЦРНО СЦЕНАРИО: ДЕТСКАТА БОЛНИЦА КОЗЛЕ СЕ СПРЕМА ЗА ВТОР КОВИД-ЦЕНТАР, СЕ ОСЛОБОДУВААТ 75 ЛЕГЛА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе