Одберете локација на пристап

- Гледам СДСМ оди со пропаганда демек излезете да гласате инаку Грујо ќе се врати на власт, тоа може да вроди со контра ефект, ВМРОВЦИТЕ да излезат да гласаат Грујо да се врати на власт, а неопределените да седат дома и со тоа навистина да помогнат
Еј човече, да се крстиш, неверојатни се куртоните. Глупи се, покварени се, али упорни се човече! Замислете, Куртон Влајко седнал со македонските Бивис и Батхед, куртоните од Алфа и ја убедуваат јавноста дека само анкетата на Куртон Влајко е точна
Владата на Република Северна Македонија на 75-тата седница што се одржа денеска, донесе дополнување на Одлуката за мерки за спречување на внесување и ширење на коронавирус КОВИД-19, со која од државјаните на Република Србија, Република Косово, Црна
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- М
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мактел дозн
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Е

(ВИДЕО) ШОКАНТНО: ЕФТОВ ОТКРИ ТАЈНА ЗА МИЦКОВСКИ, ВО БЕЛГРАД БИЛ ДИРЕКТОР НА ФИРМА КОЈА ПРОДАВАЛА СТРУЈА НА ЕЛЕМ ВО ВРЕМЕ КОГА ГРУЈО ПРАВЕЛ УЈДУРМИ СО УВОЗОТ НА СТРУЈА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ОД ЈУЛИ ТРОТОАРИТЕ НА УЛИЦАТА ОРЦЕ НИКОЛОВ ВО СКОПЈЕ ЌЕ СЕ ОСЛОБОДУВААТ ЗА ПЕШАЦИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

НУКЛЕАРНА БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ: ОД АЛФА ТВ СИ ЗАМИНАВ ОТКАКО СО МИЦКОВСКИ СЕ РАЗИДОВМЕ ЗА ИМЕТО, ТОЈ РЕШИ ДА МУ ПОМОГНЕ НА ЗАЕВ ДА СЕ СМЕНИ ИМЕТО, ТОА НИКАД НЕМА ДА МУ ГО ПРОСТАМ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ПАТНАТА ИНФРАСТРУКТУРА ВО БЕРОВО ПОДОБРЕНА КАКО НИКОГАШ ДОСЕГА - ОВА СЕ ДЕЛ ОД ПРОЕКТИТЕ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ШОКАНТНО: ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВО СУДСТВО ИМАМЕ, ПРОТЕЧЕ СНИМКА МЕЃУ МИЈАЛКОВ И СОФИЈА ЛАЛИЧИЌ КОИ РАЗГОВАРААТ ЗА СИТЕ МЕСТЕНКИ ВО СУДСТВОТО, КОСА НА ГЛАВА ДА ВИ СЕ КРЕНЕ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ММА: Очекуваме Владата да не подлегне на вакви уцени и силеџиство

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ВАКА РАБОТИ СДСМ, УЧЕТЕ ВМРОНИ: ЕСМ оствари приход од пет милиони евра од продажба на електрична енергија на слободниот пазар

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

За летата кај баба и дедо во Шопско Рударе, планината Коибула, плавите титовки на дарежливата баба Зорка, дар-марот во ФК Силекс

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ДРАГИ ТЕЛЕКОМ, А1 И ТЕЛЕКАБЕЛ, НЕ СЕ ПРАЗНЕТЕ ВРЗ НАС ВАШИТЕ ПРЕТПЛАТНИЦИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

РЕД СЕ РЕДАТ СКАНДАЛИ СЕКОЈ ДЕН СО МИЦКОВСКИ: ТАТКО МУ СЕ ШЕТА ДЕНЕСКА НИЗ ВЛАЕ, А ЖЕНА МУ ЗАРАЗЕНА СО КОРОНА?!?!

Повеќе

(ВИДЕО) НАЈУГЛЕДНИОТ БОСАНСКИ ТВ НОВИНАР, СЕНАД ХАЏИФЕЈЗОВИЌ: ЗАЕВ Е НАЈХРАБАР ПОЛИТИЧАР НА БАЛКАНОТ ВО МОМЕНТОВ!

- Договорите со Грција и Бугарија, потезите со Албанците во земјата, односот кон Албанија и Србија, сето тоа го прави Зоран Заев, екс премиерот на М...

Повеќе

БРАВО ДАМЈАН МАНЧЕВСКИ: ГРАЃАНИТЕ НАМЕСТО ДА ОДАТ И СТОЈАТ ОД ШАЛТЕР НА ШАЛТЕР, ЌЕ СЕДАТ НА ЕДЕН ШАЛТЕР ЗА СЕ, А СЛУЖБЕНИЦИТЕ ЌЕ ТРЧААТ ОД КАНЦЕЛАРИЈА ВО КАНЦЕЛАРИЈА

Пред повеќе од една година, во еден простор отворивме шалтери од 10 институции. Целта беше да се намали потребното време за добивање на најчесто ба...

Повеќе

Венко Филипче полни 43: Годинава го дочекува роденденот во епидемија и сред големи предизвици

Првиот човек на здравството во земјава, Венко Филипче денес полни 43 години. Поради пандемијата од коронавирус, годинава сигурно роденденот на мин...

Повеќе

Искрено со Петар Богојески: Обожавам почетоци. Не сакам краеви. Сакам кога трае

Пред да го направиме интервјуто за Машки магазин, со политичарот Петар Богојески најпрвин добро се насмеавме. Има неверојатна смисла за хумор, пос...

Повеќе

БРАВО: Успешна крводарителска акција во Ѓорче

🔴Хумано Ѓорче на дело!👏Успешната крводарителска акција ја поздрави и економскиот директор на Институтот за трансфузиона медицина Венко Стомнарос...

Повеќе