Одберете локација на пристап

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Покажавме дека
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Голем пријате
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Се надевам дека у
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На 41-на минута
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Ја враќаме во
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до ова луд
- Зоки Кичеец рока бомби по наредна на Камчев со цел Мицковски да се дотепа со цел Камчев да му се додвори на Заев. Едноставно во тек е операција на пуштање низ вода на Мицковски затоа што Камчев изгуби верба во него дека има капацитет и план како
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во изборната ед
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- &
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Линк до филмот
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Остри
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Скопје 64- Ку

Пендаровски ќе прогласи нова вонредна состојба ако партиите се договорат за датум

Претседателот на државата Стево Пендаровски е подготвен да донесе нова одлука за прогласување на вонредна состојба на територијата на цела држава, д...

Повеќе

ВМРОВЦИТЕ СО ПОМОШ НА ДУИ ПРАВАТ НОВ 27-МИ АПРИЛ - ЈА ТУРКААТ ЗЕМЈАТА ВО ТОТАЛЕН ХАОС: Деркоски не сака да свика седница без решение од Талат Џафери

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Sinalco PES2020 НАГРАДНА ИГРА, од 1-ви Јуни до 15-ти Декември

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

РЕСЕН ДО ВЧЕРА НЕМАШЕ НИТУ ЕДЕН ЗАРАЗЕН, СЕГА Е НОВО ЖАРИШТЕ: Во последните 24 часа се направени 778 тестирања, а регистрирани се 162 нови случаи на ковид-19

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ЗА ПРВ ПАТ, МИЦКОВСКИ СПОМЕНА БОЈКОТ: МИ ВЕЛАТ МНОГУ ЛУЃЕ, ОСТАВИ ГИ САМИ ДА ОДАТ НА ИЗБОРИ, ТИ ДОГОДИНА ЌЕ ГИ ПОБЕДИШ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ЗАЕВ НЕ ГО ПРИФАТИ НОВИОТ ДАТУМ ПОНУДЕН ОД МИЦКОВСКИ, 15-ТИ ЈУЛИ: Ние не сакаме избори без опозиција, но ако Мицкоски се одлучи на тоа, ние ќе покажеме што можеме да направиме во еден мандат без саботажи!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ДПМНЕ И ДУИ И ОФИЦИЈАЛНО СЕ ЗДРУЖИЈА ВО САБОТАЖА НА ИЗБОРИТЕ: ДЕРКОСКИ КОЈ Е ОД ВМРО ДПМНЕ Е НЕДОСТАПЕН, ЈА НЕМА И ПОТПРЕТСЕДАТЕЛКАТА НА ДИК КОЈА Е ОД ДУИ, НЕ ИМ ОДГОВАРААТ НА КОЛЕГИТЕ НА ТЕЛЕФОН, А ИЗБОРНИТЕ РОКОВИ ПОЧНАА ДА ТЕЧАТ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

СДСМ ПРАШУВА: ОД КАДЕ МУ НА ДУРЛОВСКИ ПАРИ ЗА 15 ХЕКТАРИ ЗЕМЈА ВО СВЕТИ НИКОЛЕ, ТОА ЛИ СЕ ДЕЛ ОД ТИЕ 200 000 ШТО ГИ ПОДЕЛИЛЕ СО БЕТМЕН И ДАМОВСКИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

МИНИСТЕРСТВО ЗА ЗДРАВСТВО: Го зголемивме буџетот за крводарителство со цел за негово унапредување. Оваа година, буџетот изнесува 40 милиони денари, што е за 15 милиони денари повеќе во однос на претходната година

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

КОМУНАЛНИТЕ РЕДАРИ НА ТЕРЕН ВО СКОПЈЕ – СЕ ЕДУЦИРААТ ГРАЃАНИТЕ ПРАВИЛНО ДА ГИ КОРИСТАТ НОВИТЕ ПОЛУПОДЗЕМНИ КОНТЕЈНЕРИ ВО СКОПЈЕ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

МИЦКОВСКИ ПОЧНА ДА СЕ ГЛУПИРА ДО НАЈБЕДНО МОЖНО НИВО: ИЗМИСЛИ ДВА ВИДА НАБЉУДУВАЧИ НА ОБСЕ, ОЦЕНУВАЧИ И НАБЉУДУВАЧИ?!?!?!

Во обидот да се спаси од пораз, Мицковски сега смисли нова мајмунарија, бара од ОБСЕ друг вид на набљудувачи, овие што они ги пратиле биле ОЦЕНУВАЧИ...

Повеќе

МИЦКОВСКИ СЕ РАСПЛАКА ПРЕД НОВИНАРИТЕ: ГО ГЛЕДАВ ВО ОЧИ И ГО МОЛЕВ ЗАЕВ ДА НЕ ОДИМЕ НА ИЗБОРИ, МУ ВЕЛЕВ, НЕМОЈ БЕ ТАКА ДА МЕ СПРЕМАШ ЗА ИЗБОРЕН ДЕБАКЛ, ИЧ НЕ МИ СЕ ИДЕ НА МАШИНСКИ ТАМО МЕ ВИКААТ СИНЧЕТО НА ТАТЕ, ОД СРАМ НЕМА ДА МОЖАМ ОД ДОМА ДА ИЗЛЕЗАМ, ТЕ МОЛАМ ОДЛОЖИ ГИ ИЗБОРИТЕ КОГА НЕМА ДА БИДЕ ТОЛКУ ГОЛЕМА РАЗЛИКАТА НА АНКЕТИТЕ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ГРАД СКОПЈЕ: ОВАА НЕДЕЛА ЗАПОЧНУВААТ УПИСИТЕ НА УЧЕНИЦИ ВО ПРВА ГОДИНА ВО СРЕДНИТЕ УЧИЛИШТА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

По пријава од станарите на Млечен Ресторан, оваа тераса ќе биде отстранета во рок од три дена

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

МИЦКОВСКИ СЕ ПРЕМИСЛИ: НЕ Е ПРОБЛЕМ КОРОНАТА, ПРОБЛЕМ СЕ НАБЉУДУВАЧИТЕ НА ОБСЕ, ПРИФАЌАМЕ ИЗБОРИ НА 15-ТИ ЈУЛИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе